Čaplino šeimos dvare rasti vyro ir moters lavonai

Apipuvę pakarto vyro ir moters nupjauta galva lavonai buvo Manua de Bano dvaro parke, Korsjero kaime. Vyro lavonas kabojo šalia begalvės moters. Manoma, kad nužudytieji buvo jauna sutuoktinių pora iš Moldavijos.

Neaišku, kodėl jie buvo šiame dvare, iš kurio atsiveria vaizdas į Alpes ir Ženevos ežerą. Tačiau policija mano, kad Chaplinų šeima su šia mirtimi nesusijusi.

Moters mirtis laikoma nužudymu, tačiau kol kas neaišku, ar vyras buvo nužudytas, ar pats nusižudė.

Iš pradžių sodininkas pranešė velionio kino meistro sūnui Michaelui Chaplinui (Maiklui Čaplinui) apie nemalonų kvapą, sklindantį iš už teniso korto. "Kai nuėjau į sodą, pamačiau lavonus", anot spaudos, sakė M. Chaplinas.

Panašu, kad abu žuvusieji čia buvo jau kelias savaites, sakė policija. Apie šios moters dingimą buvo pranešta dar prieš mėnesį, pranešė vienas policijos inspektorius naujienų agentūrai ATS.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Raseinių rajono gyventojui turtus krovė išgalvoti užsieniečiai (8)

Metus automobilius pardavinėjęs, iš to gerą pelną gavęs ir mokesčių nemokėjęs 55 metų Raseinių rajono gyventojas greitu laiku stos prieš teismą, nes jo nusikalstama veikla buvo demaskuota.

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (4)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (5)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (375)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.