Buvusi žmona įskundė ginklų sandėlininką

Iš Marijampolės motorizuoto pėstininkų būrio "Geležinis vilkas" ginklų sandėlininko garažo policija trečiadienį paėmė granatos korpusą ir raketinį pistoletą.
Pareigūnai juos paėmė, kai buvusi sandėlininko žmona 16 val. 30 min. policijos komisariatui telefonu pranešė, kad garaže rado daiktų, kurie galėtų sudominti policiją.

Iš pradžių moteris teigė, kad radinius aptiko neva tvarkydama nusipirktą garažą ir nežino, kam jie priklauso.

Pareigūnams atvykus į Mokolų garažų bendriją ir apžiūrint įvykio vietą, moteris pasakė, kad granatos korpusas ir raketinis pistoletas greičiausiai yra jos buvusio sutuoktinio. Moters teigimu, nuo garažo raktus turi tik ji ir jos buvęs sutuoktinis.

36 metų ginklų sandėlininkas R. V. ketvirtadienį dar buvo neapklaustas. Policija ketina jį išsikviesti.

Laikinasis Marijampolės kriminalinės policijos komisaras Romualdas Kubilius BNS sakė, kad radiniai pavojingi nebuvo, granatos korpusas buvo be sprogdiklio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune susidūrę du automobiliai trenkėsi į policininkės mašiną

Trečiadienį vakare Kaune susidūrė du automobiliai nuo smūgio dar kliudė ir trečią. Per avariją sužalota jauna moteris. Po įvykio paaiškėjo, kad vienu automobiliu važiavo policijos pareigūnė.

Per avariją „Škoda“ nulėkė nuo šlaito lyg kaskadininkas (15)

Ketvirtadienio rytą į Vilniaus pakraštyje esančią S. Batoro gatvę skubėjo medikai ir policija. Pranešta, kad įvyko avarija, per kurią sužalotas žmogus.

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (5)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (15)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (27)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.