Buvusį Konstitucinio Teismo pirmininką E.Kūrį užpuolė kaimynas

 (330)
Trečiadienį Vilniuje buvusį Konstitucinio Teismo pirmininką Egidijų Kūrį, vedantį pasivaikščiotį šuniuką, laiptinėje užpuolė keistais pareiškimais garsėjantis kaimynas Jurijus Radovičius. Profesoriui teko patirti ašarinių dujų poveikį. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Egidijus Kūris
© DELFI (J.Juršienės nuotr.)

Kaip DELFI pasakojo Vilniaus centre gyvenantis E. Kūris (dabar vadovaujantis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedrai), trečiadienį, apie 12 val., jis vedė į lauką šuniuką. Laiptinėje sutiko kaimyną J. Radovičių. Šis pasiteiravo: „Gal nori ašarinių dujų?“ Ir iškart ėmė purkšti dujas profesoriui į veidą.

Visą tai matė kitas kaimynas. Jis padėjo beveik nieko nematančiam E. Kūriui sugrįžti į savo butą. Jiems nueinant J. Radovičius pavymui šaukė: „Nebandyk siundyti ant manęs savo vaiko!“

Namuose E. Kūris vandeniu išsiplovė akis, žmona iškvietė policiją. Atvažiavusių patrulių užpuolikas į savo butą neįsileido, bet pasikalbėjo su jais per uždaras duris. J. Radovičius pareigūnams pareiškė, jog E. Kūris „visame name primontavo“ mažyčių vaizdo kamerų, jį seka ir t.t.

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas dėl užpuolimo parašė pareiškimą. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

J. Radovičius dažnai internete dėsto savo mintis apie jį persekiojančius landsbergininkus ir įvairiausias spec. tarnybas. Pasak E. Kūrio, šis keistas žmogus yra paskelbęs sąrašą „saugumo agentų“, kurie jį persekioja. Sąraše yra daugybė garsių Lietuvos žmonių. Pasak E. Kūrio, J. Radovičių „seka pusė Lietuvos“. Tame pačiame sąraše yra ir E. Kūris, jo žmona ir sūnus (sąrašo paskelbimo metu berniukui buvo 12 metų, dabar jam 14).

„Tikiuosi, dabar policija ir psichiatrai savo darbą padarys“, - DELFI sakė buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas.

Į medikus E. Kūris nesikreipė - susitvarkė pats. Jis pirmąkart gyvenime patyrė ašarinių dujų poveikį: „Nemaloni ir pikantiška patirtis“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune pasivaikščioti išėjęs vyras sūnumi rado daiktą, panašų į granatą

Šeštadienį vyras su sūnumi vaikščiodami prie iškasto griovio Veiverių g. Kaune, aptiko į granatą panašų daiktą, jis buvo maždaug 1 m nutolęs nuo iškasto griovio. Nedelsiant iškviesta policija.

Smurto protrūkis parke Rokiškyje - neblaivi 20-metė sumušė dvi nepilnametes (3)

Penktadienio vakaras Rokiškio parke nebuvo ramus. Girta dvidešimtmetė sumušė dvi nepilnametes. Vieną iš jų spardė ir gulinčią.

Skaudus eismo įvykis Molėtų r. – žuvo mama, mažametę dukrą išgelbėjo saugos kėdutė (25)

Penktadienio vidurdienį Molėtų r., kelyje Utena-Pakalniai-Alanta, apvirto automobilis „Mitsubishi Pajero“. Vairuotoja žuvo. Kartu važiavusią mažametę dukrą išgelbėjo automobilinė saugos kėdutė.

Įvykis kelyje Kuršėnai-Papilė priminė veiksmo filmo sceną (6)

Penktadienį vakare Akmenės r., kelias Kuršėnai-Papilė priminė veiksmo filmo sceną. Pro važiuojančio automobilio „Subaru“ langą pistoletu šautą į lenkiantį automobilį „Ford“.

Kirviu ginkluota moteris sužalojo vyrą (9)

Penktadienį vakare Joniškio r., Žagarėje, kirviu ginkluota moteris sužalojo 1961 m. gimusį vyrą.