Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje, po „Toyotos“ skrydžio ant stogo, girto pareigūno kaltę bandė prisiimti moteris keleivė ligoninėje (86)

2014 balandžio mėn. 20 d. 20:47
Šventų Velykų dieną vakarą vietoj margučio dužo automobilis. Kas vairavo, ne iš karto buvo aišku, mat "Toyotą" ant stogo radę pareigūnai nematė: vyras ar moteris išlipo iš vairuotojo pusės. Abu rasti asmenys, pirminiais duomenimis, neblaivūs.

Paluknio tragedija: atskleistos paieškos operacijos detalės (141)

2014 balandžio mėn. 20 d. 17:43
Šeštadienio vakarą be žinios dingusio verslininko Daliaus Aleksandravičiaus ir jo sūnaus ieškoti pradėję artimieji, draugai ir pareigūnai iki paskutinės akimirkos neprarado vilties – o gal dingusieji gyvi?

Kaune gatvės lenktynės baigėsi didele avarija, moteris atsidūrė ligoninėje BMW ekipažas skubiai pasišalino (176)

2014 balandžio mėn. 20 d. 16:42
Kaune sekmadienį, Šv. Velykų dieną, didelė avarija užfiksuota H. ir O. Minkovskių ir Veiverių gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai lenktyniavo "Audi" ir BMW automobiliai, o nukentėjo niekuo dėta moteris.

Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą (35)

2014 balandžio mėn. 20 d. 15:27
Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą
DELFI skaitytojo Algimanto nuotr.
Dideliu greičiu nuo policijos sprukęs „BMW X5“, išvertęs tvorą, nulėkė į nieko dėto žmogaus namo kiemą. Tai užfiksavo DELFI skaitytojas Algimantas.

Jonavos r. garaže rastas negyvas vaikas (28)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:44
Jonavos rajono policijos pareigūnai aiškinasi kokiomis aplinkybėmis mirė berniukas ir kodėl jis buvo garaže.