Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Į Kauno „Akropolį“ išvažiavusi ir dingusi mergina rasta (72)

Kauno rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško Daivos Šalnaitės (gim. 1998 m.), kuri pirmadienį, rugpjūčio 22 d., apie 9.30 val. iš namų Kauno r., Šlienavos kaime, išvažiavo į Kaune esantį prekybos centrą „Akropolis“ ir nebegrįžo.

Rokiškyje remontuojant „Maximą“ kilo gaisras (5)

Rugpjūčio 23-osios vidudienį užsidegė Rokiškio centre esanti parduotuvė „Avitela“. Tame pačiame pastate yra ir „Maxima“, kuri dabar remontuojama.

Už tautiečio nužudymą 18-metis lietuvis Anglijoje nuteistas kalėti iki gyvos galvos (43)

Didžiojoje Britanijoje už tautiečio nužudymą laisvės atėmimo bausme iki gyvos galvos nuteistas vos aštuoniolikos metų vaikinas. Jis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, peiliu nužudė kitą lietuvį.

Policininkas JAV nušovė kurčnebylį vairuotoją, kuris mėgino aiškintis gestais (47)

JAV Šarlotės mieste (Šiaurės Karolinos valstija) policijos pareigūnas Jermaine‘as Saundersas nušovė kurčnebylį Danielį Harrisą, kuris važiuodamas automobiliu „Volvo“ viršijo greitį ir stabdomas nesustojo, praneša vietos televizijos kanalas WCNC.

Mokyklą suniokoję chuliganai paliko staigmeną - tris krokodilus (2)

Saugumo kameros užfiksavo, kaip į mokyklą Australijoje įsilaužia vandalai ir, išdaužę stiklines duris, įleidžia tris jūrų krokodilus.