Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Baisi avarija naktiniame Vilniuje: labai sunkiai sužalotas šaligatviu ėjęs jaunuolis (12)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 1.40 val., Vilniuje, Konstitucijos prospekte, mikroautobusas užlėkė ant šaligatvio, nubloškė pėsčiąjį ir trenkėsi į stulpą.

Didžiojoje Britanijoje svainiai iš Lietuvos nuteisti kalėti iki gyvos galvos vienas buvo per klaidą paleistas (93)

Didžiojoje Britanijoje du lietuviai nuteisti ilgomis laisvės atėmimo bausmėmis už vieno Geinsboro gyventojo nužudymą.

Piktos vairuotojų „pamokos“ pareigūnams ir šypsenos, pamačius policininkę (45)

Netikėtais reidais vairuotojus auklėjantys kelių policijos pareigūnai sulaukia ir šypsenų, ir „pamokų“, kaip turi dirbti. Penktadienį ryte policijos kordonas išsirikiavo kelyje A1, buvo tikrinami nuo Kauno pusės į sostinę traukiantys vairuotojai.

Kaune visos tarnybos sulėkė į savivaldybę: pranešta, kad pastatas užminuotas skambintojas visiškai girtas  (154)

Penktadienį 14.51 val. Kauno pareigūnai iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad esą Kauno miesto savivaldybėje yra padėtas sprogmuo.

Vogtus BMW pardavinėjusiems tauragiškiams skirtas įkalinimas (6)

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų išaiškinta bendrininkų grupuotė išgirdo teismo sprendimą dėl nusikalstamu būdu įgytų automobilių iš užsienio.