Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Gaudynės Vilniuje: vijosi jaunuolius, pavogusius automobilį (13)

Sekmadienio vakare Vilniuje vyko gaudynės. Policijos pareigūnai gaudė automobilį pavogusius jaunuolius.

Avarijos dėl plikledžio tęsiasi: Skuodo rajone sužeisti šeši suaugę ir vaikas (39)

Sekmadienį, apie 19.45 val., buvo gautas pranešimas, kad Skuodo rajone, kelyje Lenkimai-Skuodas, Sriaubtų kaimo ribose, kaktomuša susidūrė du automobiliai yra daug sužeistų žmonių. Tarp jų gali būti vaikų.

Nematoma Lietuva: muzikantas iš Kauno į lovą įsitempė 15-metį iš globos namų (121)

Už tai, kad leistų turėti intymių santykių, 60 metų muzikantas iš Kauno penkiolikmečiui vaikų globos namų auklėtiniui duodavo smulkių monetų, nupirko mobiliojo ryšio telefoną bei kompiuterį, tačiau juo naudotis leisdavo tik savo namuose.

Vilniuje automobilis rėžėsi į medį, sužeisti jaunuoliai (17)

Sekmadienio vakarą, apie 21 val., gautas pranešimas, kad sostinėje automobilis rėžėsi į medį, yra sužeistų.

Praskleidė tylos šydą: kodėl buvo atleistas Kauno pareigūnas, kuris vėliau nusišovė gausu dvigubų standartų (153)

Lietuvos policijos profesinei sąjungai vadovaujanti ilgametė Kauno policijos pareigūnė Roma Katinienė konstatuoja – pareigūnai baiminasi vykstančių reformų, bijo būti atleisti iš darbo. Nežinomybė ir nerimas dėl ateities demoralizuoja policininkus.