Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Didelė avarija Vilniuje - susidūrė šeši automobiliai nukentėjo pareigūnai (101)

Skaitytojas pranešė, kad Eišiškių pl. pradžioje prie „Statoil“ degalinės įvyko didelė avarija, susidūrė keli automobiliai.

Sprogimą parduotuvėje sukėlę vagys iš bankomato nugvelbė solidžią sumą (79)

Susprogdinus bankomatą, buvo pavogta pinigų kapsulė. Policijos departamentas skelbia sumą, kurią galėjo pavogti plėšikai.

Pareigūnai prašo pagalbos: Lietuvoje dingo sveikatos problemų turintis švedas (5)

Švedijos policijos pareigūnai prašo pagalbos, ieškant dingusio be žinios Švedijos Karalystės piliečio Jon Amik Nordvall, gim. 1976-02-05, kuris turi psichinę negalią, yra dezorientuotas.

Vilniuje po avarijos medikai į ligoninę išvežė besilaukiančią moterį, eismas buvo paralyžiuotas (22)

Penktadienį, 15.07 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Savanorių prospekte susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Medikų pagalbos prireikė kūdikio besilaukiančiai moteriai.

Perėjoje paauglę sužalojęs vairuotojas spruko, policija prašo liudininkų pagalbos (1)

Spalio 6 d. apie 17.00 val. Kaune, V. Krėvės pr., ties namu Nr. 25 (prie „Dainavos turgaus“) nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, turimais duomenimis, juodos spalvos lengvasis automobilis partrenkė ir sužalojo 14 metų amžiaus pėsčiąją.