Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Palangoje linksmybes su Kalėdų Seneliu sudrumstė rytinės muštynės (12)

Penktadienio vakaro linksmybes Palangoje dauguma pratęsė iki ankstyvo ryto. Ir nors rodėsi, kad naktis baigsis ramiai, švintantis rytas pateikė staigmenų: gatvėje pradėjo rodytis neblaivūs poilsiautojai, o kai kurie santykius ėmė aiškintis ir kumščiais.

Košmaras Raseinių r. – mergina savo naujagimį paliko mirti ant medžio šakų (136)

Liepos 22 d., 16.30 val., Raseinių r., Užkalnių kaime, jauna moteris (gim. 1994 m.) naujagimį pagimdė tualete.

„BMW X5“ sumaitotas, visiškai girtas jaunuolis tvirtina nevairavęs (35)

Šeštadienį paryčiais, kiek po 4 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Laisvės pr. apvirto ir į stulpą trenkėsi „BMW X5“.

Per gaudynes Vilniuje apdaužyti du policijos automobiliai, bėglių „Opel“ suvarpytas kulkomis (321)

Vilniaus policijos pareigūnams naktis iš penktadienio į šeštadienį buvo labai karšta. Vos pričiupę vieną bėglį, jau vijosi kitą. Pirmasis sulaikytas apie vidurnaktį. Kitą teko vytis po geros valandos. Pastarųjų gaudynių metu apdaužyti du policijos automobiliai, bėglių „Opel“ suvarpytas kulkomis.

Nuo policijos sprukęs kabrioleto vairuotojas: pamojau jiems, kad važiuotų iš paskos (295)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus kelių policijos pareigūnai tikrino vairuotojus, kai staiga gavo pranešimą, kad avariją sukėlęs vairuotojas spruko. Netrukus paskui bėglį jau lėkė policijos ekipažai, įjungtais švyturėliais ir garsiniais signalais skrosdami nurimusį Vilnių.