Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Perėjoje taksi nubloškė pėsčiąją net 12 metrų (82)

Ketvirtadienį Klaipėdoje, beveik vienu metu, skirtingose vietose, automobiliai partrenkė žmones. Moterį ir vaiką.

Kaune žuvo gatvėje partrenkta moteris (94)

Skaudi nelaimė ketvirtadienio popietę užfiksuota Kaune. Judrioje Varnių gatvėje automobilis partrenkė per važiuojamą kelio dalį ėjusia moterį. Nuo patirtų sužalojimų pėsčioji žuvo.

Panevėžiečiai surengė orgiją garaže: merginą žagino septyniese (80)

Panevėžyje nuosprendį dėl išžaginimo ir seksualinio prievartavimo bendrininkų grupėje išgirdo 23 ir 26 metų panevėžiečiai. Dar penkiems kartu su jais sekso orgiją garažų bendrijoje surengusiems jauniems vyrams teismas bausmes skyrė prieš mėnesį.

O. Pikul – blogos naujienos: teismas nutarė areštuoti jos brolį (88)

Dainininkės Oksanos Pikul brolis Jonas Baronas spjauna į įstatymus ir kelia grėsmę visuomenei, todėl ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nutarė jį areštuoti. Šis nurodymas išsiųstas policijai.

Po žiauraus plėšimo vyrą sulaikę pareigūnai įtaria, kad gali būti daugiau nukentėjusiųjų (17)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d.).