Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai nustatė iš avarijų vietų pabėgusius vairuotojus

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 17:25
Pareigūnai nustatė iš avarijų vietų pabėgusius vairuotojus
Telšių aps. VPK
Praėjusį savaitgalį Telšių rajone net du automobilių vairuotojai, sukėlę autoavarijas, pasišalino iš eismo įvykio vietų. Policijos pareigūnai, identifikavę automobilių savininkus, netruko nustatyti juos vairavusius asmenis.

Nuosprendį išgirdo dar vienas studentas - „magiškųjų triufelių“ mėgėjas (2)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 16:56
Trečiadienį Vilniaus apygardos teismo nuosprendžiu 23 metų klaipėdietis J. J. pripažintas kaltu internetu iš Nyderlandų Karalystės į Lietuvą parsisiuntęs psichotropinį poveikį turinčių grybų.

Vilniaus verslininko kompiuteryje – vaikų pornografija: norėjau pasikelti reitingus (76)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 16:09
Olegas Sokolovas
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Keliose Vilniaus bendrovėse aukštas pareigas užimantis bei verslą Baltarusijoje valdantis vilnietis neranda vietos iš gėdos: policijos pareigūnai jam priklausančiame kompiuteryje rado tūkstančius vaizdų su seksualiai išnaudojamais mažamečiais.

Šilalės rajone girta moteris taranavo parduotuvės sieną (11)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:30
Šilalės rajone girta moteris taranavo parduotuvės sieną
Policijos departamento nuotr.
Šilalės rajone girta moteris taranavo parduotuvės sieną, o paskui policininkams pasiūlė 1 tūkst. litų kyšį.

Liūtis visureigį nusviedė nuo kelio (68)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:24
Liūtis visureigį nusviedė nuo kelio
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Trečiadienį, 11.28 val., Klaipėdos kelių policijos biuro patruliai gavo pranešimą, kad Priekulės aplinkkelyje nuo kelio nuvažiavo ir buvo smarkiai sudaužytas visureigis "Toyota Land Cruiser".