Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kraupi vyro sudeginimo atomazga Alytuje: tai moters kerštas už išduotą meilę (27)

„Miręs? Miręs?“ – kelis kartus medikų, trečiadienio popietę iškviestų į tragedijos vietą Alytuje, prie geležinkelio bunkerio, kuriame buvo rastas apdegusio vyro lavonas, teiravosi įvykio vietoje buvusi moteris.

Įsižiūrėkite: policijai vis dar reikalinga Jūsų pagalba dėl sprukusio motociklininko (14)

Balandžio 23 d. apie 12 val. Vilniuje, šviesoforu reguliuojamoje Justiniškių ir Rygos gatvių sankryžoje, prie parduotuvės „Norfa“, nenustatyto asmens vairuojamas žalios spalvos motociklas „Kawasaki ZX900“ parbloškė ir sužalojo per sankryžą dviratį vedusią moterį (gimusią 1947 m.) ir nuvažiavo iš įvykio vietos. Paieškoje vis dar reikalinga visuomenės pagalba.

Naktį policija vaikėsi automobilį, pilną girtų agresyvių paauglių (37)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Klaipėdos policija turėjo reikalų su neklaužadomis - teko vaikytis automobilį, pilną girtų vaikų.

Kelyje Tauragė – Šilalė, po motociklo smūgio į atomobilį, prispausta mergina (20)

Ketvirtadienį 14.54 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Tauragė – Šilalė, 8 km, įvyko eismo įvykis, automobilyje prispaustas žmogus.

Rytų europiečius išprievartavimu melagingai apkaltinusi britė kalės 6 mėnesius (21)

Rytų europiečius išprievartavimu melagingai apkaltinusi britė už grotų praleis šešis mėnesius po to, kai buvo išsiaiškinta, jog ji melavo, nes norėjo gauti 6000 svarų draudimo išmoką.