Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girtutėlė vairuotoja Vilniaus centre sugriovė svajones: pusantrų metų neatsigauna iš komos net neatsiprašė (170)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:01
Jevgenija Mackanec
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Viena akimirka sugriovė gyvenimą – Vilniuje, prie Baltojo tilto per pėsčiųjų perėją ėjusi aštuoniolikmetė Rūta iki šiol ištikta smegenų komos, nors po tragiškos avarijos jau praėjo pusantrų metų. Tuo metu jos gyvenimą pragaru pavertusi girta vairuotoja nė neištarė atsiprašymo žodžio.

Išgėrę užsimanė pasivažinėti - vienas atsidūrė griovyje, kitas trenkėsi į tvorą (3)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:57
Šiaulių rajone ir Šiauliuose, lyg susitarę, du girti jaunuoliai sumanė pasivažinėti. Likimas abiejų susiklostė taip pat vienodai - kaip reikiant prisivirė košės.

Į darbą išvykęs nepilnametis dingo, jo artimieji ir policija prašo pagalbos (15)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:30
Gediminas Asanavičius
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Gedimino Asanavičiaus, gimusio 1998 m.

„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį (5)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:03
„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį
K. Cemnolonskio nuotr.
Pirmadienį apie 20.00 val. į Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos padalinį telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad Klaipėdos rajono Kretingalės geležinkelio stotyje yra padėtas sprogmuo, kuris bus susprogdintas po dviejų valandų.

Išžagintą ir nužudytą mamą radusi duktė sužinojo, kad šeima buvo sekama (39)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:43
Kauno apygardos teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje 25 metų Arūnas Baltrušaitis kaltinamas itin sunkiais nusikaltimais. Tarp jų – nužudymu ir išžaginimu.