Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.
© Scanpix

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vairuotojas iš pradžių spruko, po to stengėsi sugundyti pareigūnus

Girtutėlis jaunas vairuotojas bet kokia kaina stengėsi išvengti baudos. Iš pradžių nestojo pareigūnams, o po to sukrapštė 15 eurų kyšį.

Skaudus smūgis tėvams: kvėpuoti nustojusios mergytės medikai nebeišgelbėjo (7)

Kvėpuoti nustojusią mergytę į ligoninę atvežė tėvai iš medikų sužinojo, kad išgelbėti kūdikio nepavyko.

Lietuvos kaimo realybė: kaip 14-metė prarado nekaltybę ir pagimdė kūdikį (243)

„Tai buvo meilė, be jos nebegaliu gyventi“, – kalbėdamas apie draugystę su keturiolikmete mergina pareigūnams pareiškė 33 metų Šilutės rajono gyventojas Dmitrijus B. Vos 8 klases baigęs vyras ir su kita moterimi susilaukęs dviejų vaikų neseniai dar kartą tapo tėvu – kūdikį jam pagimdė dar nepilnametė mergina.

Tokio košmaro niekam nepalinkėtum: užsidegė į namą įlėkęs automobilis (66)

Kėdainių mieste gyvenantys senyvo amžiaus žmonės prabudo nuo lūžtančių namo sienų ir netrukus kilusio gaisro. Ir visa tai - dėl automobilio nesuvaldžiusio vairuotojo kaltės.

Per sprogimą žuvusių vyrų artimieji: jiems parūpino mirtinus spąstus (34)

Naujųjų išvakarėse Panevėžyje nugriaudėjęs galingas sprogimas, nusinešęs dviejų vyrų gyvybes, nenutilo iki šiol. Gedintys artimieji nepatikėjo ikiteisminį tyrimą nutraukusių prokurorų išvadomis, kad tragedija įvyko dėl pačių žuvusiųjų neatsargumo.