Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Nesuvokiamas motinos žiaurumas: tiriant vieną kūdikio nužudymą, ėmė aiškėti dar viena žmogžudystė (12)

2015 sausio mėn. 26 d. 21:16
Kas kaltas, kad 27 metų lenkė nužudė kūdikį, kurį vos pagimdė? Tokią sudėtingą problemą sprendžia ne tik policininkai, bet ir psichologai bei sociologai: ar kalti labai griežti nėštumo nutraukimo įstatymai, sunkus gyvenimas, o gal tik sutrikusi moters psichika.

Nebaudžiamas „kelių gaidys“ pratrūko: pats esi kaltas, reikėjo diržą užsisegti (155)

2015 sausio mėn. 26 d. 17:27
Nebaudžiamas „kelių gaidys“ pratrūko: pats esi kaltas, reikėjo diržą užsisegti
DELFI montažas
Vietoj atsiprašymo ir atgailos – įžūlūs užgauliojimai. Su tokiu cinizmu susidūrė Vilniaus rajono gyventojas, kurį per vos tragiškai nepasibaigusią avariją suluošino mažiausiai 20 kartų pareigūnams įkliuvęs neblaivus vairuotojas.

Naktinės UAZ gaudynės Šilutės gatvėmis: paaiškėjo, kodėl vairuotojas bėgo nuo policijos bėglys reanimacijoje (99)

2015 sausio mėn. 26 d. 16:35
Vogtu UAZ sprukęs vairuotojas sukėlė skaudžią avariją
Tauragės apskrities VPK nuotr.
Po naktinių UAZ gaudynių Šilutėje policijos pareigūnai atskleidė, kodėl gainiojosi vairuotoją ir kodėl jis spruko.

Biržuose sudegusiame name žuvo žmogus, policijai reikia pagalbos (1)

2015 sausio mėn. 26 d. 15:47
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato (toliau – Biržų r. PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Dėl BMW vairuotojo sunerimę vilniečiai iškvietė medikus ir policiją (8)

2015 sausio mėn. 26 d. 15:34
Pirmadienį Vilniuje automobilis rėžėsi į pastato sieną. Bendruoju pagalbos telefonu skambinę žmonės prašė atsiųsti medikus.