Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje partrenktas pėsčiasis galva sudaužė automobilio stiklą, tačiau netrukus dingo (31)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 21:33
Vilniuje partrenktas pėsčiasis galva sudaužė automobilio stiklą, tačiau netrukus dingo
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienį vakare, 21.13 val. Vilniaus policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Savanorių prospekte sužalotas žmogus.

Ispanijoje išeiviai iš Latvijos ir Lietuvos sumanė puikų praturtėjimo planą (7)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:10
Ispanijoje išeiviai iš Latvijos ir Lietuvos sumanė puikų praturtėjimo planą
VSAT
Ispanijos Mokesčių inspekcijos darbuotojai su Muitinės kontrolės tarnyba atliko operaciją „Vienaragis“ Alavoje ir aptiko nelegalų cigarečių fabriką.

Sukvežimis su priekaba nuo kelio nušlavė antikvarinę „Volgą“ (64)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:06
Sukvežimis su priekaba nuo kelio nušlavė antikvarinę „Volgą“
Kauno aps. VPK
Ryte į Kauną gerai išlaikytu senutėliu „GAZ 21“ („Volga“) automobiliu važiavusią garbaus amžiaus porą sunkvežimis tiesiog nušlavė nuo kelio. Porą medikai išvežė į ligoninę. Į avariją patekęs antikvarinis automobilis gerokai apgadintas.

Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę (4)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:49
Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę
Savo namuose Čilėje žaidusi pusantrų metukų mergaitė įkišo galvą į arbatinuką ir įstrigo – mažametei padėjo ugniagesiai ir medikai. Nelaimė įvyko šeštadienį apie vidurdienį Čepikos mieste. Mergaitės mama Daniela Lopez nubėgo prie skambančio telefono – per kelias sekundes jos dukra rado tuščią arbatinuką ir užsimovė jį ant galvos.

Kelmės r. policija prašo pagalbos: keturi įtariamieji gali slapstytis Anglijoje (23)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 17:27
Policija prašo Anglijoje gyvenančių lietuvių pagalbos
Telšių aps. VPK
Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos Anglijoje gyvenančių lietuvių, ieškant keturių nusikalstamas veikas įvykdžiusių asmenų, kurie, pagal turimą informaciją, slapstosi Anglijoje.