Buvo šnipinėjami naktinio klubo lankytojai

 (36)
© Scanpix

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto specialios technikos įrengimo ir jos panaudojimo informacijai apie privatų asmens gyvenimą rinkti, pranešą uostamiesčio policija.

Įtarimai įteikti 3 asmenims: 1976 metais gimusiam P. I., 1981 metais gimusiam detektyvų paslaugas teikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovui R. Š. ir 1965 metais gimusiam naktinio klubo vadovui A. S. P.

Įtariama, kad R. Š. ir P. I. už A. S. P. pažadėtą ir vėliau sumokėtą atlygį pagamino ir naktinio klubo patalpose sumontavo specialų pasiklausymo įrenginį, kuriuo rinko informaciją apie naktiniame klube besilankančius asmenis.

Įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Už neteisėtą specialios technikos įrengimą ar panaudojimą informacijai rinkti numatyta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Sušilusi moteris išsinuogino Rotušės aikštėje (8)

2014 liepos mėn. 22 d. 17:33
Alytuje, Rotušės aikštėje žingsniuojančius praeivius stebino neįprastas vaizdas: po medžiu gulinti pusnuogė moteris. Sunerimę dėl moters sveikatos alytiškiai iškvietė medikus ir policijos pareigūnus.

Liepa dar nesibaigė, o per reidūs įkliuvusių pažeidėjų skaičius jau įspūdingas (9)

2014 liepos mėn. 22 d. 17:14
Liepa dar nesibaigė, o per reidūs įkliuvusių pažeidėjų skaičius jau įspūdingas
etaplius.lt nuotr.
Po tris savaites intensyviai organizuojamų reidų policijos pareigūnai pateikė įspūdingus skaičius. Įkliuvo per 14 tūkstančių pažeidėjų.

Palapinę pasiėmęs vyras išvažiavo ir dingo be žinios, prašoma visuomenės pagalbos (5)

2014 liepos mėn. 22 d. 16:58
Žilvinas Navikonis
Asmeninio archyvo nuotr.
Dėl kelias dienas darbe nepasirodžiusio vyro sunerimę jo bičiuliai ir artimieji kreipėsi į policiją ir į DELFI. Dingęs Vilniuje gyvenantis Žilvinas Navikonis dar buvo pastebėtas šeštadienį, Viršuliškių gatvėje, tačiau po to su juo niekam nepavyko susisiekti, todėl prašoma visuomenės pagalbos jo paieškoje.

Patrulių persekiojama mergina iš Kauno atlėkė į Vilnių ir taranavo policijos mašiną (32)

2014 liepos mėn. 22 d. 15:47
Liepos 19 d., apie 4.45 val., Kaune, į degalinę automobiliu „VW Passat“ atvažiavo vyras ir moteris, kurie susipažino tą pačią naktį Klaipėdoje. Vyrui nuėjus į degalinę, o užvedimo raktelius palikus automobilyje, vos kelias valandas pažįstama moteris išvažiavo iš degalinės nežinoma kryptimi.

Šiaulių pareigūnai išsiaiškino, kodėl jaunuolis vasarą vairavo su pirštinėmis (11)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:31
Šiaulių policijos pareigūnai sugavo automobilio vagį, nors automoblio šeimininkas dar nė nežinojo apie vagystę.