Britanijoje apie savižudybę galvojo kas aštuntas jaunuolis

 (2)
Labdaringa savižudybių prevencijos organizacija pranešė, kad savižudybė yra kas penkta mirties priežastis 15-34 metų amžiaus grupėje. Britanijoje kasdien nusižudo du jauni žmonės.

Trečdalis apklaustųjų sakė apie savižudybę galvoję sirgdami depresija, 45 proc. pažįsta bent vieną bendraamžį, kuris galvojo apie savižudybę, mėgino nusižudyti arba nusižudė, rodo tyrimo rezultatai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Įkliuvęs vyras dievagojosi, kad tai ne verslas: daug rūkau

29 metų transporto vadybininkas iš Kauno, įkliuvęs Šiaulių apskrities policijos pareigūnams su kontrabandinėmis cigaretėmis, dievagojosi, kad jas nusipirko savo reikmėms.

Metalo rinkėjas pranešė, kad rado dujų baliono dydžio sprogmenį

Ketvirtadienį ryte bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad rado didžiulį sprogmenį.

Lazdijų rajone trise užpuolė moterį ir pagrobė jos automobilį vienas užpuolikų - paauglys  (5)

Spalio 26 d. apie 17 val. Lazdijų r., Vilkininkų k., moters (g. 1945 m.) gyvenamojo namo prieangyje, trys jaunuoliai, grasindami fiziniu susidorojimu ir reikalaudami atiduoti automobilio raktus, sudavė šeimininkei į veidą.

Kaune susidūrę du automobiliai trenkėsi į policininkės mašiną (1)

Trečiadienį vakare Kaune susidūrė du automobiliai nuo smūgio dar kliudė ir trečią. Per avariją sužalota jauna moteris. Po įvykio paaiškėjo, kad vienu automobiliu važiavo policijos pareigūnė.

Per avariją su „Škoda“ nulėkė nuo šlaito lyg kaskadininkas (41)

Ketvirtadienio rytą į Vilniaus pakraštyje esančią S. Batoro gatvę skubėjo medikai ir policija. Pranešta, kad įvyko avarija, per kurią sužalotas žmogus.