Bomba prie banko - įpykusių ūkininkų darbas

Prancūzijai priklausančioje Viduržemio jūros saloje Korsikoje sekmadienio naktį sprogo netoli banko padėta bomba. Sprogimas padarė daug žalos, tačiau niekas nenukentėjo, pirmadienį pranešė policija.
Sprogimas įvyko Šiaurės Korsikoje, Folelio mieste, prie "Credit Agricol" banko filialo.

Atsakomybės už šį išpuolį niekas neprisiėmė, tačiau policija mano, kad tai greičiausiai įpykusių ūkininkų, o ne vietos separatisų darbas. Ūkininkai tvirtina, kad dėl naujų sąlygų banko paskoloms gauti jie patyrė daug finansinių problemų.

Kad būtų išvengta aukų, sprogimai saloje dažniausiai įvyksta naktimis, kai nedirba įstaigos ir bankai.

Prancūzijos ministras pirmininkas Lionelis Jospinas (Lionelis Žospenas) balandžio pradžioje buvo susitikęs su Korsikos lyderiais, mėginančiais užbaigti du dešimtmečius šioje kurortinėje saloje nesiliaujantį nacionalistų smurtą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (10)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.