Berniuko aistra - padeginėti mašinas

Atskleista mįslingų mašinų padeginėjimų Kaune paslaptis.
Paaiškėjo, kad liepsnomis automobiliai buvo naikinami ne iš keršto ar dėl negrąžintų skolų, o dėl malonumo. Ir darė tai ne patyrę nusikaltėliai, o dešimtmetis berniukas.

Nepilnametį mašinų padegėją Edviną sugavę Kauno Centro policijos komisariato pareigūnai tvirtino negalintys atsistebėti jaunojo nusikaltėlio fantazija ir atvirumu.

Berniukas prisipažino šįmet Kauno senamiestyje padegęs keturis automobilius, bet kriminalistai įtaria, kad dar keli padegimai yra šio dešimtmečio darbas arba vaikas apie juos bent žino.

Sulaikytojo bendraamžis, kuriam neva kilusi padegimų idėja, bet jis pats gaisrus tik stebėdavęs, dar neapklaustas. Jis gydomas ligoninėje.

Apie visus keturis padegimus Edvinas policijoje pasakojo kaip apie įspūdingiausius vaikiškus nuotykius.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (5)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (18)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (9)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.

Degalinėje „Toyota“ pakibo tarp dujų talpyklos ir kolonėlės (2)

Ketvirtadienį ugniagesiai sulaukė gana neįprasto prašymo.