Baltarusijoje nuteistas verslininkas, surengęs karinį žaidimą

Gomelio srities Svetlogorsko rajono teismas nuteisė verslininką iš Rusijos Anatolijų Silivončiką trejus metus kalėti sugriežtinto režimo kolonijoje.
Nuosprendis paskelbtas Svetlogorske pirmadienį.

A. Silivončikas, suimtas 1999 metų liepos 6 dieną, pripažintas kaltu už masinių riaušių organizavimą, priešinimąsi milicijai, piktybišką chuliganizmą ir neteisėtą laisvės atėmimą.

Pernai vasarą A. Silovončikas atvažiavo į Svetlogorsko rajono Nikolajevkos kaimą, iš kurio yra kilęs, drauge su Surguto vaikų sukarintos mokyklos "Erelis" auklėtiniais. 1999 metų liepos 3-čiosios - Baltarusijos nepriklausomybės ir išvadavimo iš vokiečių fašistų eilinių metinių - išvakarėse jie įsirengė stovyklą netoli kaimo ir pradėjo "Žaibo" žaidimą. Apsiginklavę dujiniais automatais "Junior", pneumatiniais šautuvais ir mokomaisiais sprogdinimo paketais, mokyklos auklėtiniai užtvėrė kelius, užėmė kaimo tarybą, suėmė kolūkio vadovą ir jėga suvarė kaimo gyventojus į vietos mokyklos stadioną. Keli žmonės buvo sužeisti, dėl to jie pasiskundė milicijai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (9)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.