Avarijoje Portugalijoje sužeistas ir lietuvis

 (2)
Portugalijos sostinėje Lisabonoje autobusui susidūrus su furgonu, buvo sužeisti 14 žmonių, tarp jų 7 užsieniečiai, sekmadienį pranešė policija.
Eismo nelaimė šlapiame kelyje įvyko šeštadienio vakarą. Pasak policijos, kol kas avarijos priežastys nežinomos.

Tarp sužeistųjų yra du danai, iš jų viena moteris Ingrid Jensen, kuri sekmadienį dar gydėsi ligoninėje. Sužeistosios amžius nenurodomas.

Nacionalinės naujienų agentūros "Lusa" teigimu, kiti penki sužeisti užsieniečiai yra iš Vokietijos, Vengrijos, Lietuvos, Liuksemburgo ir Nyderlandų.

Pasak policijos, 19 autobusu važiavusių keleivių dalyvavo Portugalijos sostinėje vykusiame kongrese inkstų persodinimo klausimais.

Portugalija Europos Sąjungoje pirmauja pagal eismo nelaimių skaičių keliuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Per reidą neblaivus kelių erelis mojavo kumščiais, dar 5 įkliuvo be pažymėjimų

Penktadienio vakarą reido metu Vilniuje pasimatė, kiek daug gatvėse vairuotojų be pažymėjimo: per kelias valandas įkliuvo net penki. Taip pat pareigūnams teko tvarkytis su ne vienu kelių ereliu: vienas agresyvus ir neblaivus, kitas apsimelavęs, o trečias nesutiko tikrintis blaivumo.

Egidijus Dragūnas-Selas vėl prisidirbo: pasivažinėjimas baigėsi komisariate (19)

Šeštadienio naktį Vilniaus policiją papiktino skandalingojo Egidijaus Dragūno-Selo elgesys. Atkreipęs dėmesį rėkavimu bei įžeidžiančiais gestais, po patikrinimo atlikėjas atsidūrė komisariate.

Raseinių rajono gyventojui turtus krovė išgalvoti užsieniečiai (17)

Metus automobilius pardavinėjęs, iš to gerą pelną gavęs ir mokesčių nemokėjęs 55 metų Raseinių rajono gyventojas greitu laiku stos prieš teismą, nes jo nusikalstama veikla buvo demaskuota.

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (5)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.