Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Metų seklys: prostitutės viešnamiams, kupiškėnų kelionės į Pietų Ameriką, pilni skrandžiai kokaino (6)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „Metų seklys“, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie įspūdingą Šiaulių Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos tyrimą.

Petrašiūnuose kaktomuša susidūrė du automobiliai (7)

Sekmadienį, apie 14.30 val., Kaune, Petrašiūnuose, susidūrė du lengvieji automobiliai. Laimei, sužeistų nėra, tačiau abi transporto priemonės smarkiai sudaužytos.

Prie Nemenčinės susidūrė automobiliai: iškviesta greitoji pagalba, ugniagesiai ir policija (19)

Sekmadienį, apie 14.30 val., prie Nemenčinės, kelyje Vilnius-Pabradė, susidūrė automobiliai „Nissan“ ir „Mazda“. Buvo pranešta, kad prispausti žmonės.

Jauno Kauno milijonieriaus žudikas paslapties neišduoda (84)

Labiausia patyrę Kauno kriminalistai toliau narplioja painią jauno ir pasiturinčio verslininko Aurimo Rapalio nužudymo bylą. Nors suimtas nepilnametis žudikas, rastas peilis, kuriuo buvo nužudytas verslininkas, šioje istorijoje dar daug neatsakytų klausimų.

Juodšiliuose visureigis įvažiavo į varžybų trasą – sužalotas dviratininkas (19)

Spalio 3 d. Juodšiliuose (Vilniaus r.) vyko atviras Lietuvos plento duatlono čempionatas. Varžybų metu sužalotas čempionato dalyvis.