Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose „Audi“ vairuotojas nepraleido motociklo, žuvo žmogus

Pirmadienio vakarą, 21.23 val., Šiauliuose, K. Donelaičio ir Tilžės gatvių sankryžoje, automobilis „Audi A6“, vairuojamas vyro (gimusio 1950 m.), išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu motociklu „Honda“, vairuojamu vyro (gimusio 1978 m.).

Ekspertai nustatė, kad vyras nužudytas: mergina išvežta į areštinę

Liepos 25 d., apie 17.20 val., Kaišiadorių r., Žaslių miestelyje, name, rastas vyro (gimusio 1986 m.) lavonas. Pirminės apžiūros metu smurto žymių nustatyta nebuvo.

Persivertęs per BMW motociklininkas kūnu sudaužė galinį automobilio stiklą (43)

Pirmadienio pavakare Kaune nelaimingas eismo įvykis užfiksuotas prie geležinkelio stoties. Po automobilio ir motociklo susidūrimo motociklininkui prireikė medikų pagalbos. Vyras išvežtas į ligoninę.

Kraupus vaizdo įrašas: prekybos centre eskalatorius „praryja“ moterį (34)

Kinijos Hubei provincijoje prekybos centre sekmadienio, liepos 26-osios, rytą į eskalatorių įkrito ir žuvo moteris. Moteris pastūmė berniuką į priekį ir šalia eskalatoriaus stovėjęs prekybos centro darbuotojas čiupo jį ir išgelbėjo. Pati kinė dingo eskalatoriuje. Gelbėtojai moters kūną iš jo ištraukė apie antrą valandą.Vietos valdžia šiuo metu tiria nelaimingą atsitikimą.

Nufilmuotos įspūdingos girto „kelių gaidžio“ gaudynės (150)

Sekmadienio vakarą, 20.40 val., netoli Vilniaus oro uosto, A. Gustaičio g., policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį. Pamatęs stabdančius pareigūnus, jo vairuotojas nepakluso, padidino greitį, nuvažiavo Žirnių g. link, vėliau pasuko į Liepkalnio g. ir dideliu greičiu važiavo toliau, Jašiūnų link.