Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Čekijos policija išaiškino lietuviškus dokumentus padirbinėjusį tarptautinį nusikaltėlių tinklą (2)

Čekijos policija antradienį pranešė, kad išaiškino ir išardė tarptautinį nusikaltėlių tinklą, kuris gamino ir platino padirbtus lietuviškus dokumentus migrantams Europos Sąjungos šalyse.

Filmuoti vaizdai: gelbėdami traumą patyrusį vaiką pareigūnai lėkė per 130 km/val. greičiu (39)

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams, savaitgalį dirbusiems Marijampolėje, teko vykdyti neeilinę užduotį - į ligoninę nuvežti 2 metų berniuką su mama.

Nusikaltėlių pabėgimui paruoštame „Audi“ dūminis užtaisas nepadėjo: bėgliai rėžėsi į medį (4)

Įspūdingai sprukimui paruoštas automobilis „Audi A6“, kontrabanda ir vadinamasis „šucheris“ - mergina. Be to įtariamieji buvo ginkluoti ir apsirūpinę stebėjimo įranga iš oro. Tačiau net ir geras pasiruošimas sprukti nuo policijos kontrabandininkams nepadėjo išlikti laisvėje.

Nufilmuota, kaip elnias taranavo važiuojantį policijos automobilį (61)

Akmenės r., ties Saunorių k., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio patrulių būrio vyriausiasis patrulis R. V., tarnybos metu vairuodamas tarnybinį automobilį „Nissan NV 200“, atsitrenkė į staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį elnią.

Tariamo verslininko gudrybės: apgavo 207 žmones, 15 metų slapstėsi, bet bausmės gali išvengti (4)

Per 20 metų daugiau nei 200 žmonių galimai apgavęs 45 metų klaipėdietis Žilvinas Margelis veikiausiai nujaučia, jog už savo nusikaltimus gali išsisukti nuo atsakomybės. Liepą baudžiamojoje byloje sueina senaties terminas, o kaltinamasis dar nepasirodė nė viename teismo posėdyje.