Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (26)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Lenkijoje girtos motinos pagimdyta mergytė niekaip negali išsiblaivyti (9)

Lenkijoje daugėja atvejų, kai moterys gimdymo skausmų baimę bando malšinti alkoholiu. Taip nutiko ir 21 metų Katarzynai N. iš Goldapio miesto Varmijos ir Mozūrų vaivadijoje.

Pabėgęs kalinys sučiuptas ir grąžintas už grotų (7)

Šeštadienį, gegužės 30 d., Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, kartu su Alytaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais, gavę informacijos, kur slapstosi kalėjimo bėglys, jį sučiupo.

Siautulinga naktis Klaipėdoje: neblaivus portugalas ir „žinantis, kaip elgtis Rusijoje“ vairuotojas (30)

Šeštadienio rytą po paskutinio skambučio Klaipėda pabudo pagiringa, todėl Klaipėdos kelių policijos pareigūnai buvo suplanavę tradicinį rytinį antialkoholinį reidą. Tačiau dar iki prasidedant reidui pajūryje netruko dramatiškų įvykių ir nutikimų.

Agresyvų varėniškį sukandžiojo policijos šuo (33)

Gegužės 29 d., apie 18.40 val., Varėnoje, Vytauto g., policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą ir paaiškėjus, kad jis melagingas, 39 metų pranešėjas bandė save žalotis stiklo šuke.

Jaunas Kauno verslininkas neišgyveno - artimieji ryžosi kilniai misijai (292)

Penktadienį paryčiais, apie 4 val., į Kauno ligoninę iš I. Kanto gatvėje esančio buto pristatyti ir dėl sužalojimų paguldyti 31 metų vyras ir 17-etis. Teigiama, kad vilties išgyventi sunkiai sužalotas vyresnis vyras jau nebeturi. DELFI žiniomis, tai garsus Kauno verslininkas Aurimas Rapalis. Vilties išgyventi netekęs vyras tapo viltimi kitiems - kilnią misiją atliko kauniečio artimieji, sutikę artimojo donorystei.