Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girta moteris pati prisiprašė nemenkų nemalonumų (10)

Liepos 22 d., 10.10 val., Vilniuje, Žemaitės g., prie 1-ojo namo, moteris užpuolė policijos pareigūnę.

Jungtinėje Karalystėje nustatyta prieš 12 metų nužudyto lietuvio tapatybė (7)

Didžiosios Britanijos policija patvirtino, kad nustatė praėjusiais metais griovyje rastų žmogaus palaikų tapatybę. Skelbiama, kad tai beveik prieš 12 metų dingęs lietuvis Aivaras Danilevičius.

Prie Nemenčinės sužalota nėščia moteris, avariją sukėlęs „Nissan“ su rusiškais numeriais nė nestabtelėjo (103)

Šeštadienį prie Nemenčinės, šalia degalinės EMSI, automobilis „Volvo“ trenkėsi į šviesoforus laikančią konstrukciją. Nukentėjo keleivė - besilaukianti moteris skundėsi rankos skausmais, greitoji pagalba ją išvežė į ligoninę. Apie avariją policijai pranešta 12.24 val.

Girtas policininkas Gedimino pr. spardė taksi automobilį (44)

Liepos 23 d., apie 0.35 val., Vilniuje, Gedimino pr., sulaikytas ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (2,27 prom.) Vilniaus apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus vyresnysis specialistas A. N. (g. 1983 m.), kuris praeidamas apspardė taksi automobilį.

Kaliniams nepavyko sukelti riaušių pataisos namuose, „iniciatyvinė grupė“ sutramdyta jėga (74)

Liepos 22 d. Kybartų pataisos namuose, atlikus kratas nuteistųjų gyvenamosiose patalpose, kilo neramumai, galėję pasibaigti riaušėmis. Profesionalių Kalėjimų departamento prevencinės grupės ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų jungtinių pajėgų dėka pavyko suvaldyti situaciją ir atkurti viešąją tvarką.