Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
 
26
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Su policija pasivažinėti norėjusi moteris siunčiama už grotų (1)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:45
Dažnai piktinamasi, kad pareigūnų pagalbos tenka laukti ilgokai. Kartais, užuot dirbę savo darbą ir padėję nukentėjusiems, policininkai kviečiami be reikalo.

Alytuje siautėja degalų vagys - policija ieško BMW ir „Chrysler“ (7)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:32
Alytuje siautėja degalų vagys - policija ieško BMW ir „Chrysler“
Alytaus apskr. VPK
Nuo rugpjūčio 17-osios Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai dėl degalų vagysčių iš degalinių, esančių Alytuje.

11-mečio berniuko drama: uždarbį žadėjęs dėdė vertė daryti labai blogus dalykus (13)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:12
Po atsitiktinės pažinties su į tėvus tinkančiu vyru vienuolikmetis berniukas iš Vilniaus ilgą laiką negalėjo atsigauti nuo patirto streso – seksualinę prievartą patyrusiam vaikui iki šiol tenka lankytis pas medikus.

Girtas techninės pagalbos vairuotojas ketino nuvežti pažeidėjo automobilį (5)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:53
Rugpjūčio 20-osios vakare Raseinių rajone nutiko neįprastas įvykis - policijai iškvietus techninės pagalbos automobilį, atvažiavo girtas vairuotojas.

19-metis teigė esąs „profesionalas“, todėl galįs viršyti leidžiamą greitį (12)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:16
19-metis teigė esąs „profesionalas“, todėl galįs viršyti leidžiamą greitį
Telšių aps. VPK
Rugpjūčio 19-20 dienomis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų ekipažas tarnybiniu, skiriamaisiais ženklais nepažymėtu, automobiliu Telšių ir Kelmės rajonų gatvėse fiksavo greitį viršijančius automobilius.