Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vokietijoje vogtu BMW nuo pasieniečių žvyrkeliu spruko 150 km/h greičiu (3)

Po gaudynių Kalvarijos apylinkėse pasieniečiai sulaikė prieš porą dienų Vokietijoje pavogtą automobilį „BMW 535“. Bėglys žvyrkeliu lėkė apie 150 kilometrų per valandą greičiu ir apgadino automobilį. Persekiojimo metu pasieniečiai paleido 4 įspėjamuosius šūvius. Sustabdęs mašiną vairuotojas dar bandė pasprukti.

Nuo montuojamos scenos bokšto nukritęs vyras sužalojo ir pavaldinį (3)

2016-06-26 12.00 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Vytauto g. esančioje automobilių aikštelėje prie kultūros centro, nuo montuojamos scenos bokšto nukrito vyras, krisdamas sužalojo kitą ant žemės buvusį darbininką.

Per ilgai šventusių vairuotojų siaubas: pirmadienį ryte policija surengė reidą (19)

Po ilgojo Joninių savaitgalio ankstų pirmadienio rytą reidą surengė Šiaulių apskrities pareigūnai. Šiauliuose jie patikrino daugiau nei pusė tūkstančio vairuotojų. Visi buvo blaivūs. Tiesa, vienas vaikinas įpūtė 0,07 promilės, tačiau tai leistina norma.

Vokės upelyje rasta per šimtą šovinių (1)

Birželio 26 d. apie 17 val. pareigūnai skubėjo į Melekonių kaimą, esantį Vilniaus rajone. Buvo gautas pranešimas apie neįprastą radinį šalia sodų bendrijos „Pagiriai“.

Molėtų rajone prie ežero poilsiavęs žmogus neteko motociklo (8)

Savaitgalį Molėtų rajone pasidarbavęs vagis paežerėje žmogų paliko be motociklo.