Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (26)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

„Tikroji Daktarų istorija“ – nauja versija (11)

Lietuvos mafijos enciklopedija vadinama knyga „Tikroji Daktarų istorija“ netrukus bus dar kartą išleista. Naujasis – jau trečiasis – leidimas gerokai skirsis nuo ankstesniųjų, jis papildytas nauja medžiaga.

Kaime, prie naktinio klubo, policininkui sužalota ausis (7)

Kovo 28-osios nakt5, apie 3.30 val., Mokolų kaime (Marijampolės sav.), naktinio klubo „Lūna“ teritorijoje, 25 metų jaunuolis pasipriešino Marijampolės apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Mobilaus būrio patruliui, atvykusiam užtikrinti viešąją tvarką.

20-metis motociklininkas partrenkė pėsčiąjį, vyras ligoninėje mirė (42)

Penktadienį, apie 17 val. 5 min., Utenoje, Vaižganto gatvėje 20-metis motociklininkas partrenkė pėsčiąjį.

Naktinis reidas Vilniuje: linksmos merginos, girti vairuotojai, supuvęs BMW (99)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus kelių policija surengė naktinį reidą sostinės centre. Ekipažams dar važiuojant į numatytą vietą Pylimo g., buvo sučiupti du girti vairuotojai.

Seimo nario vairuojamas automobilis susidūrė su briedžiu, sužalota politiko žmona atnaujinta 11.38 (308)

Penktadienio vakarą, apie 20.40 val., į avariją pateko Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis, važiavęs su žmona Irena. Jų automobilis "Toyota Prius" susidūrė su briedžiu.