Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje žuvęs vyras neturėjo dokumentų: praneškite, jei dingo artimas žmogus (15)

Vėlų ketvirtadienio vakarą Vilniuje per avariją žuvęs vyras - mįslė pareigūnams. Žmogus tragiško eismo įvykio metu neturėjo su savimi asmens tapatybės dokumento.

Apkartusi emigracija: lietuvis ėmėsi ginklo ir bandė pralobti plėšdamas tautiečių parduotuves (18)

Per savaitę kelias tautiečių parduotuves Londono Dagenhamo rajone apiplėšęs lietuvis nuteistas kalėti dešimt metų, skelbia laikraštis „The Enquirer“.

Nesėkmingas rytas vairuotojams Vilniuje, Jonažolių g. (5)

Penktadienį, 8.19 val., Vilniaus policijai pranešta apie avariją Jonažolių g., ties 8 namu. Automobilis sudaužė tris stovinčias mašinas.

Nelegalų ieškoję pasieniečiai vėl aptiko iš Latvijos atvežtos falsifikuotos degtinės (4)

Pakruojo rajone nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės priemonę vykdę pasieniečiai sulaikė du jonaviškius, kurie gabeno daugiau kaip pusantro tūkstančio litrų degtinės su užrašais „Smirnoff“. Įtariama, kad iš Latvijos gabentas alkoholis yra padirbtas.

Iš Šakių į Kauną atvažiavęs vyras dingo (1)

Kauno miesto Centro policijos komisariato (PK) pareigūnai ieško 59 m. amžiaus Šakių gyventojo Jono Dedino. Balandžio 12 d. jo artimieji kreipėsi į policiją ir informavo, kad balandžio 10 d. Jonas Dedinas autobusu atvyko į Kauno autobusų stotį ir dingo be žinios. Tiksli J. Dedino buvimo vieta nežinoma.