Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (26)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje degė laivas (2)

Sekmadienį, 12.45 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Pilies g. 4, laivų remonto teritorijoje dega laivas.

Avarijoje sužalotą ugniagesį ištiko koma (2)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 22.30 val., Varėnos r., kelio Babriškės–Varėna–Eišiškės 18-ame kilometre, nuosavas automobilis „Volvo S80“ nuvažiavo nuo kelio ir galine dalimi trenkėsi į medį. Nustatinėjama, kas vairavo.

Namuose aptikti vyro ir moters lavonai (6)

Balandžio 18 d., apie 15.15 val. namuose Alytaus r., už lauko durų rastas kabantis kilpoje piliečio J. V., gim. 1950 m., gyvenusio ten pat, lavonas be išorinių kūno sužalojimų.

Laive nužudyto jūreivio našlė: dukrytė turi žinoti, kodėl nebeturi tėčio (35)

Atsisveikinęs su žmona Dominyka ir penkių mėnesių dukrele, kretingiškis Tadas Paulauskas pradėjo septynių mėnesių trukmės jūreivio darbą laive „Rio Ekuku“. Vyras turėjo grįžti namo švęsti pirmąjį dukrytės gimtadienį. Tačiau mergaitei jau penkeri metukai, o teisme vis dar nagrinėjama byla, kurioje aiškinamasi, kaip T. Paulauskas laive buvo nužudytas.

Narkomanai miršta ir bekeliaudami iš taboro (109)

Penktadienio vakarą, apie 16.50 val., Vilniaus policijai pranešta apie dar vieną numirusį narkomaną. Šis mirė šalia stoties esančioje Šopeno g.