Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (26)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Nufilmuotas tragiškas incidentas: pareigūnai suvarpė įtariamąjį (99)

JAV Teksaso valstijos Palestinos miesto policijos departamentas paviešino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas tragiškai pasibaigęs 47 metų amerikiečio Jameso Busho sulaikymas. Incidentas su vyriškiu, įtariamu alaus vagyste, įvyko gegužės 31 dieną. Policijos pareigūnai nusprendė paskelbti policijos pareigūnų drabužiuose paslėptų vaizdo kamerų medžiagą – taip tikimasi išsklaidyti abejones dėl tariamai neteisėtų pareigūnų veiksmų, skelbia newsru.com.

Girtas vairuotojas to nesitikėjo: žmogus tiesiog priėjo ir atėmė raktelius (14)

Birželio 1 d., apie 13.30 val., kelyje Mažeikiai-Šiauliai, atkarpoje tarp Viekšnių ir Palnosų, pilietis Donatas Momgaudis pastebėjo nesaugiai manevruojantį automobilį ir baimindamasis dėl galimų pasekmių, jį sustabdė. Priėjęs prie vairuotojo, vyras pastebėjo, kad šis – akivaizdžiai neblaivus, tad nepabūgo ir atėmė iš jo automobilio raktelius, kad šis negalėtų tęsti nesaugios kelionės.

Nuo gaisro JAV daugiabutyje žmonės gelbėjosi šokdami pro langus

Trečiadienį JAV Atlantos mieste esančiame daugiabutyje kilo gaisras. Žmonės gelbėjosi šokdami pro langus. Vietos žiniasklaida užfiksavo, kaip dvi merginos drąsiai šoka pro trečiame aukšte esančio buto langą. Jas sugavo apačioje stovėję du vyrai.

Žiauriai moterį nužudęs ir tris vaikus našlaičiais palikęs vyras: daug gėriau, nieko nepamenu (16)

Ketvirtadienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis Ž. K. (38 m.), kaltintam sugyventinės nužudymu bei pasikėsinimu nužudyti jos vaikus. Vyras už grotų praleis 14 metų.

Žudikas pataisos namuose įkliuvo su labai dideliu kiekiu kvaišalų (8)

Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai kartu su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais baigė ikiteisminį tyrimą bei perdavė Kauno apygardos teismui baudžiamąją bylą, kurioje Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kalinys kaltinamas neteisėtu disponavimu labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.