Avarijoje netoli Kazlų Rudos žuvo trys žmonės, dar du sužaloti

 (26)
Ketvirtadienio naktį apie 1.40 val. kelio A-5 37-ame kilometre susidūrė „VW Sharan“ ir Lenkijos piliečio vairuojamas krovininis autobusiukas „Renault Trafic“. Pirminiais duomenimis, mašinos kaktomuša susidūrė, kai kažkuri iš jų išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.

Į Marijampolės ligoninę pristatyta „VW Sharan“ keleivė V. K. (gimusi 1960 m.) ir „Renault“ vairuotojas Lenkijos pilietis P. P. (gim. 1983 m.). Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kiti trys žmonės (pirminiais duomenimis, visi iš Klaipėdos) žuvo: „VW Sharan“ vairuotojas R. T. (gim. 1961m.) ir dvi moterys – A. S. (gimusi 1961 m.) ir R. S. (gimusi 1948 m.).

Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
Kazlų Rudos PK nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Užvestame automobilyje moteris išvydo į nieką nereaguojančią merginą ir iškvietė pagalbą (11)

Užvestame automobilyje į praeivės beldimą į langą nereagavusiai merginai žmonės iškvietė pagalbą. Gelbėtojai išdaužė automobilio langą. Policijai mergina sakė, kad įjungusi variklį užmigo, nes prastai jautėsi.

Policija paaiškino, kokia radijo stotelė rasta po I. Molotkovo gaudynių (66)

Radijo stotelė „Wouxun KG-UV8D“ Vilniuje, Pelesos gatvės daugiabutyje, kur slėpėsi lapkričio 19 d. nuo policijos su automatu pabėgęs Igoris Molotkovas, buvo rasta tą patį vakarą. Gyventojai ją policijai perdavė praėjusį savaitgalį.

Keturių moterų nužudymu Kražiuose įtariamas R. Bekintis prisipažino dėl vagystės (15)

Kelmės rajono apylinkės teismas antradienį per vieną dieną išnagrinėjo Rimanto Bekinčio baudžiamąją bylą dėl vagystės. Vyrui taip pat pateikti įtarimai dėl keturių moterų nužudymo Kražiuose.

Kaune po parduotuvės apiplėšimo siautėjo kirviu ginkluotas vyras prašoma visuomenės pagalbos (57)

Antradienį apie vidurdienį Kaune, adresu Jurbarko g. 5 esančioje „Army Shop“ parduotuvėje, siautėjo įžūlių plėšikų pora. Jie nė neketino slėpti savo nusikaltimo. Striukes atvirai į maišą susipakavęs plėšikas ėmė grasinti pardavėjai, o prieš apsaugos darbuotoją užsimojo kirviu. Po to sugebėjo pabėgti nuo pareigūnų.

Sujudimas Alytuje: nugriaudėjo sprogimas (23)

Antradienį popiet Alytaus rajono savivaldybės kieme esančiame garaže pasigirdo sprogimas, kurio banga išvertė dviejų garažų duris. Garažai priklauso Alytaus rajono savivaldybei. „Svarbiausia, kad žmonės nenukentėjo“, - sakė vienas pirmųjų į įvykio vietą atskubėjęs rajono meras Algirdas Vrubliauskas.