Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
 
72
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Surakintas girtas vairuotojas sunaikino pareigūno vakarienę ir išsivertė iš policijos BMW (49)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 23:35
Surakintas girtas vairuotojas sunaikino pareigūno vakarienę ir išsivertė iš policijos BMW
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Trečiadienį, nuo 19 iki 21.30 val., Klaipėdos kelių policijos biuro pareigūnai surengė eilinį reidą. Vieną vairuotoją teko raminti koviniais veiksmais ir antrankiais.

Vilniuje moteris per gaisrą apdegė veidą (4)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 21:24
Trečiadienio vakarą Vilniaus senamiestyje kilo gaisras - degė vieno kambario butas Subačiaus gatvėje, šalia barbakano. Ugniagesiams apie tai pranešta 20.42 val.

Nuteisti lietuvių porą užpuolę britai (10)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 21:01
Didžiojoje Britanijoje prieš Kardifo karūnos teismą pirmadienį stojo grupė britų jaunuolių, kurie Niuporte užpuolė jaunų lietuvių porą. Remiantis bylos duomenimis, incidentas įvyko šių metų sausio 9 d., informuoja vietos spauda.

Vaizdo kamera užfiksavo 8 žmonių gyvybes nusinešusią eismo nelaimę Kinijoje (1)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 19:31
Vaizdo kamera užfiksavo 8 žmonių gyvybes nusinešusią eismo nelaimę Kinijoje
Šiaurės Kinijoje antradienį vienam sunkvežimiui praradus kontrolę, žuvo aštuoni žmonės, o dar šeši buvo sužeisti, pranešė valstybinė žiniasklaida. Kinijos valstybinis transliuotojas CCTV parodė stebėjimo kamerų įrašą, kuriame matyti, kaip antradienio rytą sunkvežimis įvažiuoja į priešingą eismo juostą ir įsirėžia į autobuso stotelę.

Lenkijoje dėdė išžagino savo 8 mėnesių dukterėčią (53)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 18:35
policja.pl nuotr.
Žmogaus gašlumas ir žiaurumas neturi ribų. Lenkijoje, Olštino miesto vaikų ligoninėje gydoma 8 mėnesių mergytė - ją išžagino dėdė, informuoja dienraštis „Fakt“.