Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
 
72
Registruoti (0) Anonimiški (72)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

DELFI skaitytojas nufilmavo: kelionę autobusu nutraukė gaisras (8)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:16
DELFI skaitytojas nufilmavo: kelionę autobusu nutraukė gaisras
Stopkadras
Ketvirtadienį Vilniuje, Baltupio gatvėje, popietę užsidegė autobusas. DELFI skaitytojas informavo, kad gaisras kilo apie 15.45 val.

Mikroautobuso vairuotojas nespėjo sustoti: po smūgio į „Audi“ teko kviesti medikus (1)

2015 sausio mėn. 29 d. 16:37
Ketvirtadienį rytas Alytuje prasidėjo 8-ojo numerio maršruto mikroautobuso ir „Audi“ automobilio susidūrimu. Šalutiniu keliu važiavęs mikroautobusas nespėjo sustoti ir rėžėsi į pagrindiniu keliu važiavusį lengvąjį automobilį, kurio mažametei keleivei prireikė medikų pagalbos.

Po S. Pauliko paleidimo – dar vienas akibrokštas visuomenei (154)

2015 sausio mėn. 29 d. 14:52
Alvydas Albrechtas (viršuje) ir teisėjas Gytis Večerskas
DELFI montažas
Po skandalingo buvusio Skuodo policininko Sauliaus Pauliko paleidimo į laisvę aiškėja ne ką mažiau skandalingi nauji faktai sprendžiant kalinių lygtinio paleidimo klausimus.

Išgirdęs teismo verdiktą pedofilas susmuko vietoje (38)

2015 sausio mėn. 29 d. 14:48
Kauno apygardos teismas ketvirtadienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 46 metų Nikolajus Jegorovas buvo teisiamas dėl mažametės seksualinio prievartavimo. Teismas vyriškį pripažino kaltu ir pasiuntė už grotų. Išgirdęs teismo verdiktą vyras pasijuto prastai – tiesiai iš teismo jis išvežtas į ligoninę.

A. Šedžius sulaukė geros žinios iš teismo vienas nusikaltėlių pargabentas iš užsienio (2)

2015 sausio mėn. 29 d. 14:41
Ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį trims asmenims, kurie organizuotoje grupėje iš šiauliečio politiko Andriaus Šedžiaus pasikėsino pagrobti 100 tūkst. Lt ir sugadino svetimą turtą už 2 400 Lt.