Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Pedofilų „medžiotojas“ vos per tris mėnesius padėjo sulaikyti 24 šio „amato mėgėjus“ (3)

Yra posakis, kad: „Genys margas – pasaulis dar margesnis“. Ir tai gryna tiesa. Ko mūsų visatoje neišvysi? Tačiau, reikia manyti, kad savanorio pedofilų „medžiotojo“ ne tik Lenkijoje, bet ir pasaulyje dar nebuvo.

Naktinės gaudynės Kaune: vaikinai iš tiesų turėjo, ką slėpti (82)

Sekmadienio naktį Kaune itin nepasisekė dviem vaikinams, kurie nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams. Po naktinio pasivažinėjimo vairuotojui teks atsakyti už bandymą pasprukti nuo policijos. Dar didesnių nemalonumų vairuotojui ir keleiviui pridarė automobilyje rasta narkotinė medžiaga.

Reidas Vilniuje: vanduo stebuklingai virto alkoholiu, o automobilis važiavo be vairuotojo (63)

Sekmadienio popietė Vilniuje jaudulį sukėlė daugeliui vairuotojų. Vieni vos tramdė nervinį drebulį, o vienintelis per reidą teises praradęs vyras liko tiesiog apstulbęs. Nelaimėlio vairuotojo draugė buvo įsitikinusi, kad promilės atsirado dėl alkio, vandens ir cigarečių.

Plungėje į automobilį rėžėsi motociklas: vienas vyras žuvo, kitas leisgyvis (83)

Sekmadienį, apie 17.30 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Plungėje susidūrė motociklas ir visureigis. Yra sužeistų, o gal ir žuvusiųjų.

Vilniuje partrenktą vyrą skubiai išvežė medikai (9)

Sekmadienio vakare sostinės Ozo g. automobilis partrenkė pėsčiąjį.