Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
 
72
Registruoti (0) Anonimiški (72)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vaikėsi po kaimą grasindamas benzopjūklu (4)

2015 vasario mėn. 28 d. 18:52
Vasario 27 d. policijai pranešta, kad apie 11 val. 67-erių vyrą, einantį gatve Kazlų Rūdos sav. Didžiųjų Zariškių kaime, užpuolė kitas vyras, kuris sudavė vieną kartą kumščiu į veidą ir vydamasis grasino įjungtu benzopjūklu.

Girta vairuotoja spruko nuo policijos, o paskui taip šakojosi, kad buvo surakinta antrankiais (98)

2015 vasario mėn. 28 d. 15:05
Girta vairuotoja spruko nuo policijos, o paskui taip šakojosi, kad buvo surakinta antrankiais
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Tradicinis Klaipėdos kelių policijos reidas šeštadienį nuo 7 valandos ryto prasidėjo netradicinėje vietoje. Buvo tikrinamas tų vairuotojų blaivumas, kurie atvažiavo Mokyklos gatvės viaduku nuo stoties pusės. Jie buvo stabdomi Mokyklos ir Verpėjų gatvių sankryžoje.

Mama nužudyta, tėvui gresia nelaisvė, našlaičiais likusių mažylių giminių paieškos – bevaisės (17)

2015 vasario mėn. 28 d. 13:19
Mama nužudyta, tėvui gresia nelaisvė, našlaičiais likusių mažylių giminių paieškos – bevaisės
A.Stackevič nuotr.
Mama nužudyta, tėvas veikiausiai atsidurs kalėjime, du vaikai liko našlaičiais. Taip Palangoje įvykusią dramą reziumavo vaikų teisių sergėtojai. Mažyliai kol kas prižiūrimi valdiškuose namuose.

Gargždų jaunuoliai su BMW pas klaipėdietes merginas, 5 ryto laukiančias saulėgražų, nenuvažiavo (26)

2015 vasario mėn. 28 d. 13:11
Gargždų jaunuoliai su BMW pas klaipėdietes merginas, 5 ryto laukiančias saulėgražų, nenuvažiavo
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, beveik vienu metu Klaipėdos policijai buvo pranešta apie šalia Gargždų, skirtingose vietose, avarijas patyrusius automobilius.

Avarija magistralėje - užsidegusio automobilio vairuotojas pabėgo (15)

2015 vasario mėn. 28 d. 00:01
Avarija magistralėje - užsidegusio automobilio vairuotojas pabėgo
DELFI skaitytojo nuotr.
Vėlų penktadienio vakarą, 21.49 val., Kaišiadorių rajone, kelyje Vilnius-Kaunas, ties Grabuciškėmis, susidūrė automobiliai "Chrysler" ir "Peugeot". Pastarasis užsidegė.