Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
 
72
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Girtas techninės pagalbos vairuotojas ketino nuvežti pažeidėjo automobilį (1)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:53
Rugpjūčio 20-osios vakare Raseinių rajone nutiko neįprastas įvykis - policijai iškvietus techninės pagalbos automobilį, atvažiavo girtas vairuotojas.

19-metis teigė esąs „profesionalas“, todėl galįs viršyti leidžiamą greitį (6)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:16
19-metis teigė esąs „profesionalas“, todėl galįs viršyti leidžiamą greitį
Telšių aps. VPK
Rugpjūčio 19-20 dienomis Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų ekipažas tarnybiniu, skiriamaisiais ženklais nepažymėtu, automobiliu Telšių ir Kelmės rajonų gatvėse fiksavo greitį viršijančius automobilius.

Už „agurkinių“ teismą teks brangiai sumokėti (35)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:01
Artėjant dienai, kai Klaipėdos apygardos teismas atvers vadinamąją „agurkinių“ bylą, įvairios institucijos jau planuoja savo išlaidas. Pinigų reikės ir kaltinamųjų bei juos saugančių pareigūnų vežiojimui į Klaipėdą, ir kompensuoti kelionės išlaidas liudytojams, kurių yra 83 ir dauguma jų – ne klaipėdiečiai.

Šiauliuose sunkiai sužalotas pėsčiasis - reanimacijoje

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:37
Trečiadienį, 16.23 val., Šiauliuose, Pramonės g., T. S. (gimęs 1964 m.), vairuodamas automobilį "Toyota Avensis", partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusį D. K. (gimusį 1966 m.).

Vyras Kuršėnų kavinėje neteko 10 tūkst. litų (4)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:34
Rugpjūčio 19 d., 15 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, Daugėlių g., kavinėje, pavogta ant kėdės be priežiūros palikta A. P. (gimusio 1971 m.) rankinė.