Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Uždrausti mokytojo „žaidimai“ internete: tik per plauką išsaugojo laisvę (10)

Su mažamečių ir nepilnamečių vaikų pornografija, kurią žiūrėdavo bene kiekvieną vakarą, įkliuvęs Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre (VTVPMC) pedagogu dirbantis vilnietis Tomas Tribušauskas tik per plauką išsaugojo laisvę.

Nemaloni staigmena kauniečiams: į kiemą nuo kalno atsirito traktorius (10)

Ramų kauniečių pasisėdėjimą prie kavos sutrikdė į kiemą nuo kalno atskriejęs traktorius. Veiverių plentu į Aleksoto kalną ant priekabos vežamas traktorius ant vingio nulėkė nuo priekabos, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir nuriedėjo nuo skardžio į žmonių kiemą.

Neatsargus pasieniečio manevras automobiliu: pėsčiųjų perėjoje sužeistas vyras

Sekmadienį apie 19 val. 36 min. Palangoje, Plytų g. ir L. Vaineikio g. sankryžoje, automobilis „SAAB 9-3“, vairuojamas 28 metų vyro, važiuodamas atbulas, pėsčiųjų perėjoje partrenkė 68 metų vyrą. Sužeistas vyras buvo nuvežtas į ligoninę.

Anytai priklausantys pinigai atsidūrė ne ten, kur turėjo: prašoma visuomenės pagalbos (7)

Balandžio 24 d. 14.30 val. Kaune, P. Lukšio g., moteris pastebėjo, jog atsegta jos rankinė, o viduje nebėra piniginės su pinigais, dokumentais ir banko kortelėmis. Viena iš banko kortelių, nuo kurios tą pačią dieną 13.16 val. Kaune, Šiaurės pr., buvo nuimta 700 eurų, priklauso moters anytai.

Kuriozine virtusi gelbėjimo operacija: panarinę automobilį melioracijos griovyje, vyrai miegojo (2)

Alytaus policijos budėtojas pirmadienio naktį gavo pranešimą, kad į tvenkinį įvažiavo mikroautobusas. Policija pagalbos kreipėsi į ugniagesius, tačiau atvykus paaiškėjo, kad transporto priemonė priekiniais ratais įvažiavusi į melioracijos griovį, o joje miega du vyrai.