Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (72)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Naktinis reidas Vilniuje: girti vairuotojai, aršus paauglys ir naktimis „tranzuojanti“ mergina (55)

Vilniaus kelių policijos pareigūnai penktadienio vakarą ir naktį iš penktadienio į šeštadienį vėl rengė reidus. Jei vakaras buvo gana ramus, tai naktį vairuotojai kaip reikiant siautėjo. Reido vietoje, T. Narbuto gatvėje, įkliuvo net devyni alkoholį su vairavimu „derinę“ vairuotojai: keturi girti, dar penki dėl vairavimo išgėrus praradę vairuotojo pažymėjimus.

Pažabota kariška tvarka garsėjusi „Rumunijos nusikaltėlių akademija“ (15)

Rumunijos policijos pareigūnai ketvirtadienį, balandžio 23 dieną, paskelbė išardę organizuotą nusikaltėlių grupuotę, kurios veiklos apyvarta vertinama apie 10 mln. eurų. Policijos pareigūnų paskelbtoje stebėjimo kamerų medžiagoje matoma, kaip nusikaltėlių grupuotės (grupuotė vadinasi „Rumunijos nusikaltėlių akademija“), daugiausia veikusios Vakarų Europoje, nariai apiplėšinėja juvelyrinių dirbinių parduotuves, grasina personalui.

Lieplaukės bendruomenės pirmininkas kaltinamas išžaginęs paauglę (39)

Lieplaukės bendruomenė sukrėsta - 59 metų pirmininkas kaltinamas 17-metės išžaginimu.

Nufilmuota, kaip Indianos mokykloje per koncertą sugriuvo scena (2)

Ketvirtadienio vakarą vienoje JAV Indianos valstijos vidurinėje mokykloje per miuziklą sugriuvus scenai buvo sužeista mažiausiai 10 mokinių, teigia vietos pareigūnai. Socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame vaizdo įraše užfiksuota, kaip jaunieji muzikantai atlieka grupės „Journey“ dainą „Don‘t Stop Believin“. Prie jų prisijungia daugiau moksleivių, jie ploja ir šoka. Staiga scena griūva, ir pasigirsta riksmai.

Šakių r. policija ieško peruku pasipuošusios moters, apgaule išviliojusios pinigus (22)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Šakių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo ir dėl neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis.