Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Baltarusijoje vyras nuvarė Mikės Pūkuotuko formos mašiną - atrakcioną

Baltarusijos milicija sulaikė vyrą, kuris iš prekybos centro sostinėje Minske pagrobė žaislinį Mikės Pūkuotuko formos automobilį, pranešė vietos žiniasklaida. Saugumo kamerų įrašą, kuriame užfiksuota vagystė, Minsko milicija paskelbė praėjus kelioms dienoms nuo gegužės 6-osios, kai buvo įvykdytas šis nusikaltimas.

Vilniuje dingo garbaus amžiaus moteris

Vilniaus m. pirmasis policijos komisariatas atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Modestos Stasevičienės, gim. 1931 m., dingimo be žinios.

Dvejus metus „Interpolo“ ieškotas kazachas, dalyvavęs vagiant milijardus, sulaikytas Vilniuje (93)

Antradienį vakare, apie 18 val., Vilniuje sulaikytas Syrymas Shalabayevas (gim. 1969 m.). Šis „Interpolo“ daugiau kaip dvejus metus ieškotas kazachas kaltinamas didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu. Prieš maždaug dvejus metus Jungtinės Karalystės teismas S. Shalabayevą nuteisė 18 mėnesių kalėjimo, tačiau jis pasislėpė ir buvo ieškomas.

Rūpestingai mamai teisme teko įrodinėti, kad ji – ne pedofilė (27)

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 24 metų dviejų vaikų mamai iš Lazdijų rajono teko praeiti kryžiaus kelius, kad įrodytų, jog ji netvirkino savo sūnaus.

Prie Marijampolės žuvo baikeris - į orą pakilęs motociklas rėžėsi į stulpą (45)

Trečiadienį, 11.11 val., Marijampolės policija gavo pranešimą apie tragišką avariją kelio Mokolai-Šunskai-Tursučiai septintame kilometre. Žuvo Marijampolės baikerių klubo „Siena“ narys (gim. 1970 m.).