Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
 
72
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Policija prašo Ispanijoje gyvenančių lietuvių pagalbos (9)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 17:24
Policija prašo Ispanijoje gyvenančių lietuvių pagalbos
Telšių aps. VPK
Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos Ispanijoje gyvenančių lietuvių, ieškant trijų įtariamųjų, kurie pagal turimą informaciją, slapstosi Ispanijoje.

Kauno policija prašo atpažinti (48)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 16:38
Kauno policija prašo atpažinti
Kauno aps. VPK
Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate (PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Švedijoje sulaikyti du lietuviai su norvegiškų sauskelnių kontrabanda (27)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:55
Šiaurės Švedijoje policija sulaikė du Lietuvos piliečius su nelegalia 25 tūkst. Norvegijoje pagamintų sauskelnių siunta. Manoma, kad sauskelnės buvo skirtos juodajai Rytų Europos rinkai, praneša Norvegijos naujienų portalas anglų kalba „The Local“.

Be žinios dingusį senolį po poros dienų rado tik pakėlę sraigtasparnį (2)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:42
Be žinios dingusį senolį po poros dienų rado tik pakėlę sraigtasparnį
VSAT
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūnai ir pasieniečių sraigtasparnio pilotai antradienį, rugsėjo 30 d., Alytaus rajone surado iš namų, rugsėjo 27–osios vakare, išėjusį ir pasiklydusį senolį.

Iš degančio namo išneštas vyras mirė po 11 minučių (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:29
VPGT
Antradienį, 13.42 val., ugniagesiai buvo iškviesti į Kauno r. esantį Mastaičių kaimą (Alšėnų sen.) - degė dviejų aukštų namas.