Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismąBNS

 (72)
Eismo sąlygos dėl sniego antradienį po pietų išliko sudėtingos, netoli Marijampolės dėl avarijos susidarė spūstys. „Via Baltica“ kelyje, anot DELFI skaitytojos, avarija eismą sustabdė kelioms valandoms.
Avarija netoli Marijampolės paralyžiavo eismą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, iki Marijampolės likus apie 4 kilometrams, dėl eismo įvykio buvo stipriai apribotas eismas, susidarė didelės automobilių spūstys - iki 2 kilometrų į kiekvieną pusę.

Kelininkai perspėjo, jog eismas bus apribotas iki 18 valandos. Vykstančius iš Kauno į Marijampolę ir priešinga kryptimi kelininkai ragino važiuoti per Prienus.

Apie 12.40 val. kelio Kaunas-Marijampolė–Suvalkai 54-ame kilometre, Estijos pilietis 45 metų P. K., vairuodamas vilkiką DAF su puspriekabe, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, todėl atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį "Peugeot Boxer", kurį vairavo 41 metų L. V., pastarasis atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį "VW Multivan", kurį vairavo 43 metų vilnietis G. M., pastarasis atsitrenkė į 20-mečio vairuojamą "VW Golf", šis atsitrenkė į vilkiką MAN, kurį vairavo Rumunijos pilietis, pastarasis trenkėsi į "Audi 80", kurį vairavo 38 metų radviliškietis, šis automobilis trenkėsi į vilkiką MAN, vairuojamą 30-mečio Lenkijos piliečio.

Sužalotas "VW Golf" vairuotojas, kuriam Marijampolės ligoninėje nustatytas bazinių galvos kaulų lūžimas ir nosies lūžimas. Vaikinas išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Nukentėjo ir to paties automobilio keleivė vilkaviškietė 47 metų Z. N. Jai nustatytas veido sumušimas, po apžiūros moteris išleista į namus.

Dėkojame DELFI skaitytojai už nuotraukas!

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policijos reidas Kaune: pašėlę „estai“ (10)

Trečiadienio popietę Kauno apskrities policija surengė reidą Kauno prieigose, magistralėje Kaunas – Vilnius. Šį kartą didžiausias policijos dėmesys skirtas prabangiems automobiliams ir transporto priemonėms, pažymėtomis užsienio registracijos numeriais. Daugiausiai šį kartą kliuvo vairuotojams, kurie sėdo prie Estijoje registruotų mašinų vairo.

Dėl merginų peštynių teko uždaryti visą gatvę (2)

Londono priemiestyje dėl dviejų merginų muštynių, kurios virto riaušėmis, daugiau nei šimtui policininkų teko uždaryti visą gatvę prie „Walthamstow Central“ stoties. Toks neįtikėtinas incidentas įvyko antradienį.

Vilniuje sunkvežimis ant perėjos pametė traktorių: dėl didžiulės spūsties imta skųstis policijai (12)

Trečiadienį Vilniuje, Olandų gatvėje eismą sutrikdė iš krovininio automobilio iškritęs nedidelis traktorius.

Emigrantė kūdikį grįžo nužudyti į Lietuvą: dabar gailisi, juk galėjo užauginti (39)

Dėl ką tik gimusio kūdikio tyčinio nužudymo devynerių metų laisvės atėmimo bausme nuteista 27 metų Rosita Butkutė teisinasi, kad labai gailisi dėl savo elgesio, tačiau tuo pačiu pažymi, jog vaikelio žudyti neplanavo, o viskas, ką ji padarė, įvyko spontaniškai.

Per dieną Vilniuje nuo narkotikų mirė dar du taboro klientai (35)

Spalio 6 d. Vilniuje rasti du negyvi narkomanai. Policijos duomenimis, jie abu heroiną pirkdavo čigonų tabore.