Atsitrenkęs į stovintį automobilį girtas vairuotojas perdavė vairą dar girtesniam draugui

 (29)
Vasario 27 d. 17.56 val. Telšių policijoje užregistruotas pranešimas, kad automobilis „Renault“ Vilniaus gatvės daugiabučio namo kieme atsitrenkė į du stovinčius automobilius, bando pasišalinti iš įvykio vietos, vairuotojas, galimai, neblaivus. Automobilis ir juo važiavę du asmenys buvo sulaikyti namo gyventojų.
Telšių r. PK nuotr.

Nustatyta, kad automobilio „Renault Safrane“ savininkas R. V. (gimęs 1968 m.), gyvenantis Telšių rajono Ryškėnų kaime, būdamas vidutinio laipsnio girtumo (1,96 prom.), neturėdamas teisės vairuoti (teisė vairuoti atimta už vairavimą neblaiviam), esant slidžiai kelio dangai, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į stovintį automobilį „Citroen Evasion“.

Tada R. V. persėdo į keleivio vietą, o prie vairo sėdo jo draugas telšiškis L. G. (gimęs 1965 m.), kuris, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į kitą automobilį „Ford Fiesta“. L. G. teisės vairuoti transporto priemones neturi, jam nustatytas vidutinio girtumo laipsnis (2,38 prom.).

Eismo įvykio metu apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Abu vyrai senai ir gerai žinomi policijai. R. V. vairuotojo pažymėjimas pirmą kartą buvo atimtas 1999 m., po to dar 3 kartus, jis neblaivus prie vairo buvo įkliuvęs ir jau neturėdamas vairuotojo pažymėjimo. L. G., pasak pareigūnų, yra „etatinis“ viešosios tvarkos pažeidėjas neblaiviame stovyje (paskutinį kartą baustas šių metų sausį - teismas jam skyrė 25 paras arešto). Buvo įkliuvęs su namine degtine, girtas įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Telšių r. PK nuotr.
Telšių r. PK nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragiška avarija prie Daugų: vienas žmogus žuvo, trys sužaloti (24)

Ankstų sekmadienio rytą, apie 6.45 val., Alytaus r., ties Daugais, sankryžoje susidūrė automobiliai „Audi 80“ ir „BMW 530“.

Naktį Skuode sužalotas prokuroras, nukentėjo ir jį gynęs jaunuolis (8)

Liepos 22-osios naktį, apie 2.20 val., Skuode, J. Basanavičiaus g., vyras konflikto metu ranka sudavė vieną kartą ne tarnybos metu Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorui R. G. (gim. 1968 m.) į galvą. Po smūgio R. G. parkrito ant važiuojamosios kelio dalies ir susižalojo kairės rankos nykštį.

Garbaus amžiaus vyras privertė jauną plėšiką sprukti (4)

Liepos 22 d. 11.57 val. Alytaus apskrities policija gavo vyro (gim. 1944 m.) pranešimą, kad Prienų r., Jarmališkių kaime, į jo neužrakintą namą atėjo vyras (gim. 1994 m.), kuris reikalavo 20 eurų.

Ant kelio gulėjęs vyras žuvo po automobilio ratais (10)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.35 val., Kauno r., kelio Kaunas-Marijampolė 15-ame kilometre, pirmos serijos BMW, vairuojamas vyriškio (gim. 1983 m.), važiuodamas pirma eismo juosta, pervažiavo ant kelio gulėjusį vyrą (gim. 1969 m.).

Tamsoje keliu ėjęs vyras mirė greitosios pagalbos automobilyje (9)

Liepos 22 d., apie 23.05 val., Alytaus r., kelio Antakalnis–Jieznas-Merkinė 53 kilometre, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas blaivaus Varėnos r. gyventojo K. Ž. (gim. 1997 m.), partrenkė pėsčiąjį E. J. (gim. 1980 m.), ėjusį važiuojamąja kelio dalimi, be šviesą atspindinčių elementų.