A.Stašaitis ieško komandos?

 (2)
Tik paleistas iš kardomojo įkalinimo vietos, vasario vidury A.Stašaitis buvo pareiškęs, kad "burs komandą ir netrukus pradės užsidirbti pinigų pragyvenimui".

Dabar pradeda aiškėti, kad buvęs Lietuvos kapitalistų klubo ir Verslininkų sąjungos prezidentas, korporacijos "Tomas" vadovas, Lietuvos ir JAV įmonės "Balticam" direktorius, Verslo akademijos steigėjas, ieškodamas galimybių iš naujo pradėti verslą, nevengia kontaktų ir su policijai gerai žinomais asmenimis.

"Nikoil" kavinėje kartu su A.Stašaičiu buvo pastebėtas verslininku save vadinantis Virgis Vasauskas (g. 1966 m.) bei dar kelios į jį panašios personos.

V.Vasauskas 1991 m. buvo Rusijos gamybinio susivienijimo "Sojuz" filialo Lietuvoje generalinis direktorius. Filialas, kuriame prieglobstį surado žinomi "Vilniaus brigados" veikėjai, buvo įsikūręs sostinės A.Juozapavičiaus gatvėje buvusiame "Delfino" sveikatingumo komplekse.

Dėl to vienai "Vilniaus brigados" grupuočių prigijo "Delfino" pavadinimas. V.Vasauskas buvo laikomas vienu jos idėjinių lyderių.

Apie kažką pasikalbėję, pašnekovai išsiskirstė. V.Vasauskas įsėdo į savo apynaujį, apie 100 tūkst. litų kainuojantį džipą "Range Rover", A.Stašaitis - į "Mercedes Benz", po pat Policijos departamento langais, ir abu nuvažiavo į skirtingas puses.

Po susitikimo nepraėjus nė porai valandų, LŽ žurnalistas paskambino A.Stašaičiui, norėdamas jo paklausti, gal su V.Vasausku susitiko atsitiktinai.

Klausimas, matyt, A.Stašaičiui buvo netikėtas. "Jūs, žurnalistai, viską žinote, tai kodėl manęs klausiate? Nesuprantu, ką norite man pasakyti. Ar Jums neatrodo juokingi Jūsų klausimai? Nežinau, apie ką eina kalba. Mes toliau netęskime pokalbio. Viso gero", - tepasakė jis ir padėjo ragelį.

V.Vasauskas Vilniuje garsėja plačiais ryšiais. Iškilo 1991 m., kada nusikaltėliams parūpo legalizuoti neteisėtai uždirbtus pinigus. "Jie turėjo prisiplėšę pinigų, tačiau trūko idėjų, verslo patirties. O verslininkams investicijos buvo reikalingos", - LŽ sakė specialiųjų tarnybų atstovas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kalėjimo bėglių istorijos: užsimuša arba susilaužo koją ir grįžta į kamerą (8)

Bandė sprukti iš teismo posėdžių salės, bet nukrito ant Laisvės alėjos grindinio ir užsimušė. Šokdamas ant gretimo pastato stogo susilaužė koją ir po kurio laiko buvo sučiuptas policijos. Kasė tunelį, bet juo pasinaudoję pateko atsitiktinai pro šalį ėjusiems policininkas į rankas. Taip baigiasi nusikaltėlių organizuojami pabėgimai.

Gargžduose liepsnojo namas, jame buvo žmogus (1)

Šeštadienio popietę gaisrininkai skubėjo gesinti namo Gargžduose.

Dideli nuostoliai panevėžiečiui: pavogė BMW su brangiu turiniu (20)

Penktadienį panevėžietis pasigedo namo kieme stovėjusio BMW, kuriame buvo du benzininiai pjūklai, rankinė, grynieji bei dokumentai. Ši vagystė vyrui itin nuostolinga.

Panevėžyje vaikas pakliuvo po ratais (6)

Penktadienio popietę Panevėžyje blaivi mergina parbloškė į kelią išbėgusį 11-metį.

Pavogta mašina atsirado po 5 minučių „įmūryta“ į tvorą (16)

Penktadienį, spalio 21 d., buvo pavogtas šiauliečio automobilis, kuris atsirado vos po kelių minučių.