Ant katilinės stogo - audeklas su svastika

Pirmadienio naktį Kauno miesto ugniagesiai Mastaičių kaime nuo katilinės stogo nukabino audeklą su svastika.
Jį apie 2 val. nukabino kopėčiomis užlipęs ugniagesys.

Lietuvos Baudžiamajame ir Administracinių teisės pažeidimų kodeksuose nėra numatyta atsakomybė už tokio pobūdžio atributų iškėlimą viešoje vietoje. Dėl tokių įvykių policija paprastai kelia bylas dėl chuliganizmo.

Balandį, Adolfo Hitlerio gimimo dieną, Vilniuje buvo nukabintos dvi vėliavos su svastikomis.

Viena jų buvo iškelta negyvenamame name sostinės senamiestyje, o kita - nuleista po Liubarto tiltu netoli Seimo. Šalia pastarosios vėliavos, ant tilto sijos, izoliacine juosta buvo priklijuota sprogmens imitacija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (2)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (327)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (17)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (5)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.