Dveji metai Indianos „Pacers“ ir „Golden State Warriors“ klubuose Šarūnui Jasikevičiui buvo vertinga, bet nemaloni pamoka. Nors klaidingu jis nekart yra pavadinęs ne patį sprendimą keltis per Atlantą, o klubo pasirinkimą. Ir panašu, kad tapęs treneriu buvęs įžaidėjas sutiktų rizikuoti dar kartą.

Birželį San Antonijaus „Spurs“ kvietė Š. Jasikevičių padirbėti komandos trenerių štabe NBA Vasaros lygoje. 41-erių kaunietis atsisakė.

Bet ne dėl nuoskaudos, likusios po dvejų metų atsarginių suolo gilumoje ir dažnos kritikos dėl gynybos ir atletiškumo stokos. Tiesiog Š. Jasikevičiaus vasaros planai jau buvo sudėlioti.

Naują dvejų metų sutartį su Kauno „Žalgiriu“ sudaręs treneris vieną dieną gali grįžti ne tik į „Barcelona“ (Ispanija) klubą, su kuriuo jį sieja šilti prisiminimai ir meilė Katalonijos sostinei.

2005-2007 metais laimės NBA kaip žaidėjas neradęs Šaras vis dar domisi pajėgiausia planetos lyga ir neatsisakytų progos įsitvirtinti joje kaip treneris.

Apie tai lietuvis užsiminė duodamas interviu Ispanijos žurnalui „Full Basket“.

„Aš esu atviras, plačių pažiūrų. Tikiuosi, kada nors man pasiseks gauti tokią galimybę. Būtų puiku. Jeigu ne, nieko baisaus, nes Europoje krepšinis taip pat yra aukščiausio lygio“, – paklaustas, kaip vertintų karjeros tęsinį NBA, samprotavo specialistas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją