Vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius

 (12)
Po pertraukos vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius. Išankstiniais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį, lyginant su trečiuoju, aktyvių abonentų (naudojamų aktyvių SIM kortelių) skaičius išaugo 0,5 proc. ir buvo 4,96 mln.
Vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius
© A.Didžgalvio nuotr.

Mobiliojo telefono ryšio skvarba 2009 m. IV ketvirčio pabaigoje buvo 149,0 proc. (palyginti su praeitu ketvirčiu, išaugo 1,0 procentiniu punktu). Tai reiškia, kad kiekvienas šalies gyventojas vidutiniškai turėjo po 1,5 SIM kortelės.

Abonentų, kurie naudojasi 3G tinklo paslaugomis, skaičius beveik nepakito ir sudarė 460 tūkst.

Pokalbių trukmė per ketvirtį išaugo 3,3 proc. ir sudarė apie 1 530 mln. min. Trumpųjų žinučių skaičius augo 11 proc., vaizdo žinučių – 47 proc. Palyginti su 2008 m. IV ketvirčiu, išsiųstų SMS skaičius išaugo 4 proc., išsiųstų MMS skaičius – 7 proc.

Mobiliojo ryšio operatorių pajamos per ketvirtį sumažėjo 7 proc., per metus – 19,9 proc. ir sudarė 259,8 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

„Žaidimų naujienos“: NBA 2K16

Sveiki Geimeriai. Šiandiena papasakosime apie NBA 2K16, Cortana ir dar šį bei tą. Žiūrim…

„Apple“ dizaino guru J. Ive'ui sukurtos naujos pareigos

Dizaino guru Jonathanas Ive'as, kuris daugelį metų buvo atsakingas už gerai pažįstamą, minimalistinį „Apple“ produktų dizainą, paliko „Apple“ vyriausiojo viceprezidento, atsakingo už dizainą, postą. Vietoj to jis užėmė specialiai jam sukurtas dizaino vyriausiojo direktoriaus (Chief Design Officer) pareigas.

„Samsung“ atskleidė, kokių telefonų sulauksime jau netrukus (11)

Kompanija paskelbė, kad kuriamos naujos technologijos jau artimiausiu metu leis paploninti kompanijos telefonus ir užtikrinti ilgesnį jų baterijos veikimą.

Su Rusija siejami kibernetiniai nusikaltėliai prisikasė prie jautriausios Amerikos vietos (1)

Kompiuteriniai įsilaužėliai sugebėjo įgyti prieigą prie maždaug 100 tūkst. JAV mokesčių deklaracijų, o šios kibernetinės atakos šaltinis tikriausiai buvo Rusija, trečiadienį pranešė naujienų televizija CNN, remdamasi neįvardytais šaltiniais.

Nauja „Apple“ klaida: užtenka vienos žinutės, kad „Iphone“ jums nebepaklustų (30)

Telefonuose „iPhone“ aptikta nauja operacinės sistemos „iOS“ ir žinučių programos klaida, kuri priverčia užstrigti žinučių programėlę, kai gaunamas tam tikras tekstas. Jei šis tekstas gaunamas tuo metu, kai telefono ekranas yra užrakintas, šis gedimas priverčia mobiliuosius telefonus „iPhone“ persikrauti be jokio įspėjimo ar paaiškinimo, rašo svetainė 9to5mac.com.