Vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius

 (12)
Po pertraukos vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius. Išankstiniais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį, lyginant su trečiuoju, aktyvių abonentų (naudojamų aktyvių SIM kortelių) skaičius išaugo 0,5 proc. ir buvo 4,96 mln.
Vėl augo mobiliojo ryšio abonentų skaičius
© A.Didžgalvio nuotr.

Mobiliojo telefono ryšio skvarba 2009 m. IV ketvirčio pabaigoje buvo 149,0 proc. (palyginti su praeitu ketvirčiu, išaugo 1,0 procentiniu punktu). Tai reiškia, kad kiekvienas šalies gyventojas vidutiniškai turėjo po 1,5 SIM kortelės.

Abonentų, kurie naudojasi 3G tinklo paslaugomis, skaičius beveik nepakito ir sudarė 460 tūkst.

Pokalbių trukmė per ketvirtį išaugo 3,3 proc. ir sudarė apie 1 530 mln. min. Trumpųjų žinučių skaičius augo 11 proc., vaizdo žinučių – 47 proc. Palyginti su 2008 m. IV ketvirčiu, išsiųstų SMS skaičius išaugo 4 proc., išsiųstų MMS skaičius – 7 proc.

Mobiliojo ryšio operatorių pajamos per ketvirtį sumažėjo 7 proc., per metus – 19,9 proc. ir sudarė 259,8 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

Iš feisbuko – naujovė lietuviams (16)

Besinaudojančių socialiniu tinklu „Facebook“ lietuvių kalba laukia naujovė – keičiasi bendravimas tarp vartotojų.

Prašalaitis nusipirko „google.com“ už 12 dolerių (22)

Buvęs „Google“ darbuotojas Sanmay'us Vedas už 12 JAV dolerių iš bendrovės „Google“ nusipirko „google.com“ interneto domeną. Tiesa, vos vienai minutei.

Paaiškėjo oficialios „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ kainos Lietuvoje (66)

Įgaliotas „Apple“ produktų pardavėjas Lietuvoje „iDeal“ penktadienį oficialiai paskelbė, kiek mūsų šalyje kainuos naujieji išmanieji telefonai „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“.

Astrofotografas Naujojoje Zelandijoje įamžino milžinišką Mėnulį

Astrofotografas Markas Gee užfiksavo momentą, kaip rugsėjo 27 dieną ant vienos kalvos Naujosios Zelandijos Velingtono mieste susirinkę fotografai fotografuoja įspūdingo „supermėnulio“ patekėjimą.

Programišiai smogė dar kartą: pavogė 15 mln. žmonių duomenis iš „T-Mobile“ (3)

Programišiai nukopijavo maždaug 15 mln. „T-Mobile“ vartotojų asmeninius duomenis. Apie tai žurnalistams ketvirtadienį pranešė oficialūs JAV įmonės „Experian“, kurios sistemose programišiai atrado „landą“, atstovai. „Experian“ bendradarbiauja su bendrove „T-Mobile“, viena didžiausia ryšio operatore Jungtinėse Valstijose.