„Tele2“ mažina kainas: iki 100 kartų pigesni duomenys daugumoje pasaulio šalių

 (44)
Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ ir toliau mažina mobiliojo ryšio paslaugų kainas savo vartotojams. Sutaupys ne tik Europos Sąjungos (ES) šalyse keliaujantys klientai: kitose pasaulio šalyse tarptinklinio interneto duomenų perdavimo kainas bendrovė sumažino net iki 100 kartų.
© Shutterstock

Nauja įmonės tarptinklinio duomenų perdavimo kainodara įsigalioja nuo ketvirtadienio, rašoma pranešime spaudai.

Išvykę į užsienį „Tele2“ klientai apie skambučių, SMS ir MB kainas bus informuojami trumpąja žinute. Klientams bus siūlomi ir specialūs duomenų perdavimo paketai, kuriuos pasirinkus galios sumažintos tarptinklinio interneto duomenų perdavimo kainos.

Kai kuriose šalyse kainos smuko net daugiau nei 100 kartų. Štai JAV ir Šveicarijoje keliaujantys klientai naršys 145 kartus pigiau. Kaina nukrito nuo 4,34 Eur / MB iki 0,03 Eur / MB.

Bendrauti ir atostogų įspūdžiais nevaržomai dalintis galės ir egzotiškuose kraštuose besilankantys: Tailande „Tele2“ klientai už duomenis mokės 92 kartus (0,06 Eur / MB), Izraelyje 86 kartų (0,05 Eur / MB), o Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 67 kartus (0,15 Eur / MB) pigiau.

Apsidžiaugs ir atostogas itin lietuvių mėgstamoje Turkijoje susiplanavę klientai – duomenys čia atpigs daugiau nei 36 kartus – nuo 1,45 Eur / MB iki 0,04 Eur / MB.

Atpigusiu mobiliuoju internetu mėgausis ir artimųjų ne tik Vakaruose, bet ir kaimyninėje Baltarusijoje turintys lietuviai. Čia duomenys pinga iki 10 kartų, nuo 1,45 Eur / MB iki 0, 14 Eur / MB.

Rusijoje artimųjų ar verslo partnerių turintys tautiečiai naršys iki 20 kartų (0,07 Eur / MB) pigiau. 62 kartus (0,07 Eur / MB) pigiau naršys Kanadoje, o 48 kartus (0,03 Eur / MB) pigiau Australijoje keliaujantys lietuviai.

„Tele2“ paslaugomis naudotis galima 167-ose pasaulio šalyse.

Dėl ekonominių arba politinių priežasčių tarptinklinio interneto duomenų kainos nemažėjo tik 13-oje šalių – pvz., Sudane, Libijoje, Libane bei kitose.

„Tele2“ kainas mažinti pradėjo birželio viduryje, atsakydama į konkurentų kainos iššūkį. Bendrovė panaikino Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) skirtas priemokas tarptinklinio ryšio vartotojams Europos Sąjungoje populiariausiems mokėjimo planams. Šie pokyčiai įsigaliojo nuo birželio 15 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Dulkių siurblio galia privalomai mažės: ar skubėti pirkti? (42)

Europos Sąjungos (ES) iniciatyva, nuo rugsėjo 1 dienos parduotuvėse nebeliks didesnės negu 900W galios dulkių siurblių, tačiau ką tai reiškia pirkėjams?

Duomenų nutekinimo skandalas Švedijoje įsisiūbuoja (6)

Švedijos vidaus reikalų ir infrastruktūros ministrai traukiasi iš vyriausybės, kuri performuojama dėl didžiulio opių duomenų nutekinimo, pranešė premjeras Stefanas Lofvenas. Švedijoje buvo nutekinti nacionalinės transporto agentūros milijonų piliečių asmeniniai duomenys.

Du grandai susikirto iki asmeniškumų (89)

Verslininkas vizionierius Elonas Muskas ir „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas pastarosiomis dienomis socialiniuose tinkluose susirėmė dėl dirbtinio intelekto.

Baigusiųjų IT studijas atlyginimai: kiek jie uždirba (5)

Informacinių technologijų studentų kasmet daugėja, atlyginimai – kyla, kaip ir specialistų paklausa. Skelbiama, kokių atlyginimų gali tikėtis skirtingas informacinių technologijų studijas pasirinkę žmonės.

Bankas „UniCredit“ pranešė apie stambias kibernetines atakas

Didžiausias Italijos bankas pranešė, kad per pastaruosius dešimt mėnesių programišiai įvykdė dvi prieš banką nukreiptas atakas, kurių metu buvo prieita prie maždaug 400 000 klientų Italijoje duomenų - tai buvo didžiausias duomenų nuotėkis tarp šios šalies bankų, informuoja „Reuters“.