„Pildyk“ vartotojams siūloma „avarinio“ papildymo paslauga

 (23)
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol galės gauti 2 litų skubų papildymą pokalbiams, SMS žinutėms ir paslaugų užsakymui. Nauja paslauga bus naudinga, kai reikia skubiai pasinaudoti ryšiu, o pokalbių sąskaita yra tuščia. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tokią paslaugą pasiūlė pirmoji Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.
Tele2
Tele2
© A.Didžgalvio nuotr.

Skubų papildymą galima bus užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina – 0,50 lito. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaita, kartu su suteiktu 2 litų papildymu.

„Naująją paslaugą sukūrėme norėdami padėti ištikimiems „Pildyk“ vartotojams pasinaudoti ryšiu tada, kai jo labiausiai reikia, o pinigai sąskaitoje pasibaigę. Gauti skubų papildymą bus pigu, patogu ir greita“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująją paslaugą „Tele2“ teiks kartu su partnere, tarptautine bendrove „MicroCDP“. Ji sukūrė ir prižiūrės paslaugos informacinę sistemą bei užtikrins sklandų paslaugos teikimą. Kuriant „Tele2“ skubaus papildymo paslaugą pasinaudota tarptautine panašios paslaugos „PlusUnits“ teikimo patirtimi ir „AvansAir“ IT sprendimais.

Nauja paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai – tie, kurių pildomas numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 5 litais per paskutines 4 savaites. Vartotojas taip pat turi būti atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubų papildymą.

Paslauga galima pasinaudoti nusiuntus nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS tel. 1553. Daugiau apie paslaugą – www.pildyk.lt/paslaugos/sos.

„Tokia paslauga nėra naujiena rinkoje. Išankstinio mokėjimo paslaugos „Labas“ vartotojai jau nuo 2008 metų gali naudotis SOS skambučio ar trumposios žinutės paslauga. Jie gali išsiųsti vieną nemokamą SMS arba atlikti 30 sekundžių skambutį į bet kurį Lietuvos tinklą su tuščia sąskaita. Specialiai šios paslaugos užsisakyti nereikia – galimybė išsiųsti SOS žinutę ar paskambinti automatiškai suteikiama sąskaitai ištuštėjus“, - sakė „Labas“ pardavimų vadovas Laurynas Miškinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

Kalbos nusmukdė „Twitter“ akcijų vertę

„Twitter“ socialinės paskyros administratorės atstovų atviri pasisakymai apie įmonės sunkumus pritraukiant naujų investuotojų neatsipirko. Sureagavę į naujienas akcininkai nusmukdė „Twitter“ vertybinių popierių kainą daugiau kaip 13 proc. – iki 31,58 JAV dolerio. Po tokio žingsnio gerokai sumenko įmonės rinkos vertė.

Kinijoje statomas didžiausias pasaulyje radijo teleskopas (3)

Pietvakarių Kinijos Guidžou provincijos Pingtango mieste statomas didžiausias pasaulyje radijo teleskopas. Statytojai iš 4450 refleksinių plokščių sukonstruos milžinišką dubenį, kurio dydis prilygs 30-čiai futbolo aikščių.

„Google“ turi ketinimų žengti į inovatyvaus maisto rinką (2)

Bendrovė „Google“ intensyviai dairosi naujų investavimo sričių ir gali pasibelsti į... mėsainių verslą. Informacinių technologijų gigantė mėgino už 300 mln. dolerių įsigyti startuolį, kurio autoriai užsibrėžę tikslą sūrainius ir mėsainius ruošti tik iš augalinės kilmės produktų, nenaudojant jokios mėsos.

„Intel“ sukūrė 1000 kartų greitesnę atmintį (9)

Kompiuterinės technologijos pastaraisiais metais yra stagnacijoje. Dauguma naujausių pasiekimų bus pritaikyti tik tolimoje ateityje arba apsiriboja branduolių bei megahercų padidinimu. Bet dabar, atrodo, kad atsirado rimtas pareiškimas proveržiui – „Intel“ paskelbė apie naujo tipo atminties sukūrimą.

Pirmosios „Windows 10“ apžvalgos nuteikia optimistiškai (19)

Debiutavus operacinei sistemai „Windows 10“, technologijų puslapiuose pasirodė pirmosios apžvalgos, ir didžioji jų dalis nuteikia optimistiškai. Daugumos jų išvadas galima aprašyti taip: po visų „Windows 8/8.1“ problemų „Microsoft“ sugrąžina „tikrąją“ „Windows“. Ji neatrodo svetima, tuo pačiu metu ji palengvina darbą, siūlydama naujų funkcijų.