„Pildyk“ vartotojams siūloma „avarinio“ papildymo paslauga

 (22)
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol galės gauti 2 litų skubų papildymą pokalbiams, SMS žinutėms ir paslaugų užsakymui. Nauja paslauga bus naudinga, kai reikia skubiai pasinaudoti ryšiu, o pokalbių sąskaita yra tuščia. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tokią paslaugą pasiūlė pirmoji Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.
Tele2
Tele2
© A.Didžgalvio nuotr.

Skubų papildymą galima bus užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina – 0,50 lito. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaita, kartu su suteiktu 2 litų papildymu.

„Naująją paslaugą sukūrėme norėdami padėti ištikimiems „Pildyk“ vartotojams pasinaudoti ryšiu tada, kai jo labiausiai reikia, o pinigai sąskaitoje pasibaigę. Gauti skubų papildymą bus pigu, patogu ir greita“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująją paslaugą „Tele2“ teiks kartu su partnere, tarptautine bendrove „MicroCDP“. Ji sukūrė ir prižiūrės paslaugos informacinę sistemą bei užtikrins sklandų paslaugos teikimą. Kuriant „Tele2“ skubaus papildymo paslaugą pasinaudota tarptautine panašios paslaugos „PlusUnits“ teikimo patirtimi ir „AvansAir“ IT sprendimais.

Nauja paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai – tie, kurių pildomas numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 5 litais per paskutines 4 savaites. Vartotojas taip pat turi būti atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubų papildymą.

Paslauga galima pasinaudoti nusiuntus nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS tel. 1553. Daugiau apie paslaugą – www.pildyk.lt/paslaugos/sos.

„Tokia paslauga nėra naujiena rinkoje. Išankstinio mokėjimo paslaugos „Labas“ vartotojai jau nuo 2008 metų gali naudotis SOS skambučio ar trumposios žinutės paslauga. Jie gali išsiųsti vieną nemokamą SMS arba atlikti 30 sekundžių skambutį į bet kurį Lietuvos tinklą su tuščia sąskaita. Specialiai šios paslaugos užsisakyti nereikia – galimybė išsiųsti SOS žinutę ar paskambinti automatiškai suteikiama sąskaitai ištuštėjus“, - sakė „Labas“ pardavimų vadovas Laurynas Miškinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (22)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

Estijoje NATO rengs kibernetinės gynybos pratybas (2)

Estijoje šią savaitę apie 400 kompiuterio ekspertų dalyvaus didelėse kibernetinės gynybos pratybose, kurios įeina į NATO pastangas patobulinti Aljanso pajėgumus, kurie leistų atlaikyti įsilaužėlių atakas, pareiškė antradienį šių pratybų rengėjai.

„Solar Impulse 2“ – kinų žinioje (3)

Vien tik saulės energija varomas lėktuvas „Solar Impulse 2“ antradienį vėlai vakare nutūpė Nankine, užbaigdamas šeštąjį iš 12 skrydžio aplink žemės rutulį etapą.

Turite seną įrenginį? Gali būti, kad netrukus „YouTube“ per jį nebematysite (14)

Oficialiame „Google“ dokumente nurodoma, kad „Youtube“ programėlė netrukus liausis veikusi senesniuose „Apple“ įrenginiuose su „iOS“ sistema, o taip pat „Apple TV“ įrenginiuose. Taip nutiks dėl to, kad bus atnaujinta „Youtube Data API“ sąsaja. „Data API“ 2 versijos atsisakoma ir ją pakeis „Data API v3“, suteikianti naujų funkcijų ir „vartotojams užtikrinsianti geriausius „Youtube“ patyrimus“.

2014 m. į šiukšlynus išmesta 300 tonų aukso

Praėjusiais metais visame pasaulyje buvo išmesta apie 41,8 mln. tonų elektronikos ir buitinių prietaisų. Apie tai byloja naujausia JTO Universiteto ataskaita, rašo BBC.

„Apple“ ir „Android“ gerbėjų ginčas baigėsi ligoninėje (1)

Dviejų neblaivių JAV gyventojų iš Talsos miesto (Oklahomos valstija) ginčas dėl to, kuris išmanusis telefonas geresnis – su „Apple iOS“ ar su „Android“ – baigėsi kruvinomis muštynėmis, rašo puslapis „The Smoking Gun“.