„Pildyk“ vartotojams siūloma „avarinio“ papildymo paslauga

 (22)
Tele2
Tele2
© A.Didžgalvio nuotr.

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol galės gauti 2 litų skubų papildymą pokalbiams, SMS žinutėms ir paslaugų užsakymui. Nauja paslauga bus naudinga, kai reikia skubiai pasinaudoti ryšiu, o pokalbių sąskaita yra tuščia. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tokią paslaugą pasiūlė pirmoji Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.

Skubų papildymą galima bus užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina – 0,50 lito. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaita, kartu su suteiktu 2 litų papildymu.

„Naująją paslaugą sukūrėme norėdami padėti ištikimiems „Pildyk“ vartotojams pasinaudoti ryšiu tada, kai jo labiausiai reikia, o pinigai sąskaitoje pasibaigę. Gauti skubų papildymą bus pigu, patogu ir greita“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująją paslaugą „Tele2“ teiks kartu su partnere, tarptautine bendrove „MicroCDP“. Ji sukūrė ir prižiūrės paslaugos informacinę sistemą bei užtikrins sklandų paslaugos teikimą. Kuriant „Tele2“ skubaus papildymo paslaugą pasinaudota tarptautine panašios paslaugos „PlusUnits“ teikimo patirtimi ir „AvansAir“ IT sprendimais.

Nauja paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai – tie, kurių pildomas numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 5 litais per paskutines 4 savaites. Vartotojas taip pat turi būti atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubų papildymą.

Paslauga galima pasinaudoti nusiuntus nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS tel. 1553. Daugiau apie paslaugą – www.pildyk.lt/paslaugos/sos.

„Tokia paslauga nėra naujiena rinkoje. Išankstinio mokėjimo paslaugos „Labas“ vartotojai jau nuo 2008 metų gali naudotis SOS skambučio ar trumposios žinutės paslauga. Jie gali išsiųsti vieną nemokamą SMS arba atlikti 30 sekundžių skambutį į bet kurį Lietuvos tinklą su tuščia sąskaita. Specialiai šios paslaugos užsisakyti nereikia – galimybė išsiųsti SOS žinutę ar paskambinti automatiškai suteikiama sąskaitai ištuštėjus“, - sakė „Labas“ pardavimų vadovas Laurynas Miškinis.

www.DELFI.lt
 
22
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

Nesinaudojate „Gmail“? Nieko tokio, „Google“ jūsų siunčiamus laiškus vis vien perskaitys (9)

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:39
Pirmadienį „Google“ savo Paslaugų teikimo sąlygas (TOS, terms of service) papildė nauja pastraipa, kuri informuoja vartotojus, jog bendrovė peržiūri vartotojo siunčiamus ir gaunamus elektroninius laiškus siekiant pagal turinį atrinkti labiau jam tinkamas reklamas. Šis pokytis – rezultatas teisinio bylinėjimosi dėl elektroninių laiškų skenavimo: ieškovai skundžiasi, kad „Google“ pažeidė jų teisę į privatumą.

„Yahoo“ akcijų vertė kyla net ir smunkant įmonės pelnui

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:01
Finansinių problemų turinčios interneto milžinės „Yahoo“ pirmojo ketvirčio ataskaita parodė, kad jos pelnas smuko 20 proc., tačiau akcijų vertė, paskelbus informaciją, pakilo net 9 proc. Bendrovės pelnas per tris pirmuosius šių metų mėnesius sudarė 312 mln. JAV dolerių. Apie tai praneša BBC.

Šnypščianti kibernetinė grėsmė Lietuvai iš Rytų – jau reali (14)

2014 balandžio mėn. 15 d. 14:46
Lietuvai praėjusiais metais patyrus, ko gero, didžiausias kibernetines atakas savo istorijoje, šia nacionalinio saugumo sritimi buvo susirūpinta aukščiausiu lygiu, pirmą kartą ir visuomenėje kilo diskusijos apie grėsmes ir galimus apsaugos būdus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad praėjusių metų atakos, nors ir kruopščiai suplanuotos, buvo įvykdytos gana paprastomis priemonėmis ir vidutiniu stiprumu.

Internetą ištikusios krizės grėsmės vertinimas: dešimtbalėje sistemoje - 11 (12)

2014 balandžio mėn. 15 d. 09:54
Šią savaitę paaiškėjo, kad didžiulė saugumo spraga pačioje interneto širdyje pastaruosius porą metų galėjo programišiams atskleisti naudotojų asmeninius duomenis ir slaptažodžius.

„Google“ įsigijo saulės baterijomis varomų bepiločių orlaivių gamintoją (6)

2014 balandžio mėn. 15 d. 09:14
"Titan Aerospace" lėktuvas
AP/Scanpix
Technologijų milžinė „Google“ įsigijo Meksikoje įsikūrusią į didelį aukštį galinčių pakilti bepiločių orlaivių gamintoją „Titan Aerospace“. Kol kas sandorio suma neskelbiama, praneša BBC.