„Pildyk“ vartotojams siūloma „avarinio“ papildymo paslauga

 (22)
Tele2
Tele2
© A.Didžgalvio nuotr.

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol galės gauti 2 litų skubų papildymą pokalbiams, SMS žinutėms ir paslaugų užsakymui. Nauja paslauga bus naudinga, kai reikia skubiai pasinaudoti ryšiu, o pokalbių sąskaita yra tuščia. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tokią paslaugą pasiūlė pirmoji Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.

Skubų papildymą galima bus užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina – 0,50 lito. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaita, kartu su suteiktu 2 litų papildymu.

„Naująją paslaugą sukūrėme norėdami padėti ištikimiems „Pildyk“ vartotojams pasinaudoti ryšiu tada, kai jo labiausiai reikia, o pinigai sąskaitoje pasibaigę. Gauti skubų papildymą bus pigu, patogu ir greita“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująją paslaugą „Tele2“ teiks kartu su partnere, tarptautine bendrove „MicroCDP“. Ji sukūrė ir prižiūrės paslaugos informacinę sistemą bei užtikrins sklandų paslaugos teikimą. Kuriant „Tele2“ skubaus papildymo paslaugą pasinaudota tarptautine panašios paslaugos „PlusUnits“ teikimo patirtimi ir „AvansAir“ IT sprendimais.

Nauja paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai – tie, kurių pildomas numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 5 litais per paskutines 4 savaites. Vartotojas taip pat turi būti atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubų papildymą.

Paslauga galima pasinaudoti nusiuntus nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS tel. 1553. Daugiau apie paslaugą – www.pildyk.lt/paslaugos/sos.

„Tokia paslauga nėra naujiena rinkoje. Išankstinio mokėjimo paslaugos „Labas“ vartotojai jau nuo 2008 metų gali naudotis SOS skambučio ar trumposios žinutės paslauga. Jie gali išsiųsti vieną nemokamą SMS arba atlikti 30 sekundžių skambutį į bet kurį Lietuvos tinklą su tuščia sąskaita. Specialiai šios paslaugos užsisakyti nereikia – galimybė išsiųsti SOS žinutę ar paskambinti automatiškai suteikiama sąskaitai ištuštėjus“, - sakė „Labas“ pardavimų vadovas Laurynas Miškinis.

www.DELFI.lt
 
22
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

„Samsung“ padėtis išmaniųjų telefonų rinkoje prastėja (13)

2014 liepos mėn. 30 d. 18:20
Analitikų kompanija IDC publikavo naują ataskaitą, kuri parodo situaciją išmaniųjų telefonų rinkoje 2014 m. II ketvirtį. Pateikti duomenys rodo, kad nors rinka vis labiau prisotinama, jos augimas nesustoja. Kartu matyti galimi pokyčiai išmaniųjų telefonų gamintojų reitinge.

Sukurtas robotas, skubiai išmokstantis vaikščioti net lūžus kojai

2014 liepos mėn. 30 d. 15:25
Robotas, kuriam kojos lūžis - ne bėda
Stopkadras/Youtube.com
Kuomet gyvūnai netenka vienos galūnės, jie stebėtinai greitai išmoksta klibinkščiuoti ant trijų kojų. Bet koją pažeidus robotui, pastarasis tampa visiškai neįgaliu. Gal tai ir nedidelė bėda stacionariems gamyklų robotams, kai šalia visuomet yra padėti pasirengusių inžinierių. Bet ką daryti robotams, kurie dirba aplinkoje be specialistų, nuolat pasiruošusių juos taisyti?

Galvos skausmas žaidimų kūrėjams: pinigų kavai negaila, o žaidimams šykštime (9)

2014 liepos mėn. 30 d. 13:48
The Banner Saga
Stopkadras/Youtube.com
Žaidimo vaidmenimis (RPG) „The Banner Saga“ kūrėjai iš studijos „Stoic“ mano, kad šiuo metu mobilių žaidimų kūrėjai stengiasi vartotojams pasiūlyti kuo daugiau nemokamų žaidimų. Tačiau panašu, kad tokia situacija „Stoic“ atstovų netenkina.

„Amazon“ meta milžiniškus pinigus kovai su konkurentais Indijoje

2014 liepos mėn. 30 d. 12:30
Viena didžiausių pasaulyje interneto mažmenininkių „Amazon“ pranešė apie savo planus investuoti dar du milijardus dolerių į savo veiklos plėtrą Indijoje. Apie tai informuoja BBC.

Kinijos valdžia nusitaikė smogti „Microsoft“ (5)

2014 liepos mėn. 29 d. 11:22
JAV korporacija „Microsoft“ patvirtino, kad grupė pareigūnų iš Kinijos Liaudies Respublikos valstybinės pramonės ir prekybos administracijos (SAIC) - institucijos, atsakingos už verslo įstatymų vykdymo priežiūrą, - apsilankė keliuose korporacijos biuruose, informuoja BBC.