Konkurentai gaudo iš „Omnitel” sprunkančius klientus

 (954)
Paslaugų planus savo klientams pakeitusi mobiliojo ryšio bendrovė „Omnitel“ kovą neteko per 13 tūkst. abonentų, todėl nepatenkintiems klientams jau sutinka daryti nuolaidų. Šių metų sausį ir vasarį kitas bendroves pasirinko mažiau kaip po 3 tūkstančius „Omnitel“ abonentų, o kovą – jau beveik 13,4 tūkstančio. Praėjusių metų kovą palikusiųjų „Omnitel“ buvo tris kartus mažiau, rašo „Lietuvos rytas”.
© Corbis/Scanpix
Kovas buvo sėkmingiausias „Tele2“ įmonei. Į ją perėjo 7686 kitų bendrovių abonentai, į „Bitę“ – 7043. „Omnitel“ pasirinko 1083 kitų bendrovių abonentai. Ją pagal šį rodiklį pralenkė net nykštukinė „Teledema“.

Mobiliojo ryšio bendrovės atstovė Daiva Selickaitė sakė, jog įmonė tikėjosi, kad dalis klientų, nepatenkintų naujais pasiūlymais, gali pasitraukti. Įmonė dabar siūlo nepatenkintiems klientams persvarstyti naujus planus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Rusija apsisprendė: blokuos piratinių tinklapių kopijas (9)

Rusijos Valstybės Dūma trečiuoju skaitymu pritarė įstatymui dėl vadinamųjų piratinių interneto svetainių „veidrodžių“ blokavimo.

Ar žinote, kam turime būti dėkingi už LEGO kaladėles? (5)

Prieš Antrąjį pasaulinį karą stalius Ole Kirkas Christiansenas Danijoje buvo žinomas kaip kopėčių, lyginimo lentų ir medinių žaislų gamintojas. Meistras savo dirbinius pardavinėdavo belsdamasis į klientų duris ir siūlydamas įsigyti produktus.

Ar ištisa valstybė gali būti Rusijos kibernetinių atakų eksperimentinė laboratorija? (265)

Vieną gruodžio šeštadienį Oleksijus Jasinskis kartu su žmona ir paaugliu sūnumi leido vakarą Kijeve esančių savo namų svetainėje. 40-ečio ukrainiečio profesija susijusi su kibernetinio saugumo priemonių kūrimu. Tą vakarą, beveik įpusėjus žiūrėti garsųjį Oliverio Stone‘o filmą „Snowdenas“ („Snowden“), visame name staiga dingo elektra.

Tyrimas: atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos nedžiugina (11)

Išmanieji telefonai tampa pagrindiniu kelionių atributu, skirtu nuotraukų įamžinimui, pramogų planavimui bei išlaidų valdymui. Tiesa, nors atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos retai džiugina.

Ukrainietis inžinierius turi ką papasakoti apie gyvenimą Lietuvoje (143)

Lietuvoje nuo 2008 m. gyvenantis ir dirbantis inžinierius Jurijus Yanchukas į Lietuvą atvyko dėl šeimyninių aplinkybių, tačiau užsienietis ilgai netrukus rado aukštos kvalifikacijos darbą ir dabar kuria sprendimus dirbdamas su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.