Įvardyta godžiausia telefonų gamintoja

 (4)
Sony“ pernai pradėjo savo mobiliojo padalinio plataus masto reformą. Anot Japonijos gamintojo generalinio direktoriaus Kazo Hirai, vystymosi vektorius buvo nukreiptas į pelną (anksčiau buvo akcentuojamas rinkos dalies padidinimas).
Mobilieji telefonai
© Scanpix nuotr.

Atrodo, kad tai jau duoda rezultatų, nes analitikai paskaičiavo, kad „Sony“ nuo kiekvieno parduodamo XPERIA išmaniojo telefono uždirba 26 JAV dolerius ir tai yra didžiausias rodiklis tarp visų žinomiausių „Android“ prietaisų gamintojų.

„Godumo koeficientu“ konkuruoti su „Apple“ negali niekas – amerikiečių bendrovė už kiekvieną parduotą „iPhone“ gauna 184 dolerius pelno.

Vidutinis pelnas už vieną parduotą telefoną. Topcom.lt nuotr.
Vidutinis pelnas už vieną parduotą telefoną. Topcom.lt nuotr.

Yra ir kita naujos „Sony“ politikos pusė – vidutinė pardavimo kaina dabar siekia 422 dolerių, tuo tarpu po japonų sekančių, „Samsung“ ir HTC šie rodikliai atitinkamai yra 225 ir 237 doleriai.

Vidutinė vieno telefono kaina. Topcom.lt nuotr.
Vidutinė vieno telefono kaina. Topcom.lt nuotr.

Tačiau reikia pažymėti, kad „Sony“ gerokai sumažino savo buvimą pradiniame ir vidutiniame rinkos segmente, t.y. vidutinę pardavimo kainą daugiausia lemia „Xperia Z5“ šeimos flagmanų pardavimai.

Beje, „Sony“ pernai ne vienintelė pakėlė vidutinę savo prietaisų pardavimo kainą – nuo jų stengiasi neatsilikti LG.

Vidutinės Sony ir LG telefonų kainos. Topcom.lt nuotr.
Vidutinės Sony ir LG telefonų kainos. Topcom.lt nuotr.

„Apple“ su vidutiniškai už prietaisą prašomu 691 doleriu ir čia nepalieka jokių šansų „Android“ išmaniųjų telefonų gamintojams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Paviešinus „Grožio klinikos“ pacientų duomenis policija prašo informaciją perduoti jiems (5)

Antradienį, nusikaltėliams paviešinus pavogtus pacientų duomenis iš „Grožio klinikos“, Lietuvos kriminalinės policijos biuras ragina gyventojus nepasiduoti šantažui ir apie visus nusikaltėlių mėgimus susisiekti ir viešinamus duomenis pranešti policijai.

„Intel“ tikina, kad procesorių „Kaby Lake“ temperatūros šuoliai nėra gedimas (1)

„Intel“ forume „Kaby Lake“ kartos procesorių savininkai jau ne pirmą mėnesį aptarinėja anomalų šių procesorių darbą.

L. Ivanauskas. Asmeniniai duomenys nebenaudojamuose prietaisuose: ko negalima pamiršti?

Vyksta technologinė pažanga ir greitėja tempai, kada vartotojai nusprendžia turimus kompiuterius ir telefonus keisti naujais. Preliminariais duomenimis, nešiojamas kompiuteris keičiamas kas 4-erius metus, telefonai naudojami kone dvigubai trumpiau.

Naujojo kinų povandeninio laivo bandymai

Gegužės 28 d. rytą Kinijos Dziangsu provincijoje specialiame vandens telkinyje išbandytas naujasis Kinijos žmonių valdomas povandeninis laivas.Pajėgus užduotis atlikti 4500 metrų gylyje povandeninis laivas – antrasis tokio tipo laivas Kinijoje.

Antradienį programišiai žada paskelbti „Grožio chirurgijos“ pacientų duomenis (113)

Gegužės 30 d. programišiai, pavogę klinikos „Grožio chirurgija“ pacientų duomenis, juos žada paviešinti. Klinikai atstovaujančios ryšių su visuomene bendrovės partneris Arijus Katauskas prašo pamačiusius nuorodas jas siųsti policijai.