Į lietuvišką startuolį T. Karosas investavo Lietuvoje rekordinę sumą

 (75)
Tadas Karosas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Lietuvių Jurijaus Laneckij ir Andriaus Poznanskio startup bendrovė (startuolis) „PriceOn“ – prekių paieškos ir kainų palyginimo idėja pradėta aktyviai vystyti prieš metus. Tačiau jie jau dabar gali didžiuotis savo pasiekimais – tolesniam produkto vystymui pritraukta rekordinė Tado Karoso valdomo holdingo „LTk Capital“ investicija.

Pagal viešai prieinamus duomenis, tokia investicija į pradinę verslo stadiją IT srityje gali būti didžiausia šalies istorijoje.

„Investuotojo ieškojome nuo balandžio mėnesio, bendravome su Lietuvoje ir užsienyje veikiančiais fondais bei privačiais investuotojais. Finišo tiesiojoje turėjome tris pasiūlymus iš kurių išsirinkome naudingiausią. Be abejo svariu argumentu buvo ir investuotojo patirtis panašaus profilio projektuose, tačiau esminė priežastis, turbūt buvo, greitas sprendimų priėmimas ir derybų tempas. Sandorio detalių atskleisti negalime, galiu pasakyti tik tiek, kad pirmųjų etapų sąmata artima milijonui, o pagal man viešai prieinamus duomenis tai ko gero didžiausia startuolio pritraukta investiciją į IT verslą Lietuvoje“” – atvirauti nebuvo linkęs J. Laneckij.

Didieji prekybos tinklai nuolatos konkuruoja savo akcijiniais pasiūlymais. Juos skelbia per visas įmanomas masinio informavimo priemones: internetu, spauda, televizija ar net mėtydami lankstinukus į pašto dėžutes. Tokioje gausoje informacijos vartotojui sunku susisteminti gautą informaciją, palyginti skirtingų prekybos tinklų pasiūlymus prireikia daug laiko. Finale, vartotojas ne tik sugaišta brangų laiką bet ir ne visada išsirenka būtent jam priimtiniausias prekes, akcijas ar specialius pasiūlymus, rašoma pranešime spaudai.

Kompiuteryje ir išmaniajame telefone veikianti „PriceOn“ sistema vartotojams siūlo patogų būdą stebėti akcijas, lyginti plataus vartojimo prekių kainas prekybos centruose bei iš anksto planuotis pirkinius. „PriceOn“ palygina galutinio krepšelio kainą taigi vartotojams suteikiama ne tik įdomi ir naudinga informacija, bet ir svarbi pagalba taupant pinigus ir savo laiką ieškant geriausių pasiūlymų. Šiuo metu jau galima atsisiųsti „PriceOn“ programėlę telefonui „iPhone“ iš „App store“. Kitų platformų programėlės dar kuriamos, bet jau netrukus taip pat turėtų būti pristatytos vartotojams.

“PriceOn“ paslauga yra visiškai nemokama vartotojams. Investicijas ir veiklos išlaidas tikimės atpirkti vystant interneto milžinų – „Google“ ir „Facebook“ patikrintą verslo modelį – tiekiant suasmenintos rinkodaros paslaugas. O pritraukta didžiulė investicija leis pradėti judėti į užsienio rinkas. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau technologinėms naujovėms Lietuvos rinka yra per maža ir neatsiperkanti. Matydami „PriceOn“ potencialą mes negalime leisti sau užsisėdėti, todėl per artimiausius metus žadame pasiekti Rusijos arba JAV rinkas“, - teigia J. Laneckij.

www.DELFI.lt
 
75
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

Net ir po gamyklinių parametrų atstatymo telefone gali likti nuotraukų su nuogybėmis

2014 liepos mėn. 14 d. 18:33
Viena skaitmeninio saugumo bendrovė iš Čekijos eksperimentiškai nustatė, jog net iš telefonų, kuriuose buvo atkurti gamykliniai parametrai bei ištrinta visa informacija, galima išgauti tūkstančius nuotraukų, taip pat – asmenukes su nuogybėmis.

„Žaidimų naujienos“: informacija zombių mėgėjams apie H1Z1 projektą

2014 liepos mėn. 14 d. 17:59
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Dragon Age: Inquisition“ sulaukė net 16-os minučių trukmės pristatomojo filmuko; trečiasis „Halo“ tik dabar atskleidė dar vieną kodo paslaptį; pamatysite kokius neįtikėtinus triukus pilotuodami naikintuvus atlikinėja „GTA Online“ žaidėjai ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.

„Omnitel“ 4G ryšiu jau gali naudotis du trečdaliai šalies gyventojų (8)

2014 liepos mėn. 14 d. 17:06
4G mobiliojo interneto sparta
Stopkadras/DELFI.TV
Ryšio operatorius „Omnitel“ paskelbė, jog 4G ryšiu „padengė“ jau 65 proc. Lietuvos gyventojų. Taip pat skelbiama, jog nuo birželio 3G ryšiu jau padengta visa Lietuva.

Patobulintos stebėjimo kameros žinos, kuriuos plotus stebėti akyliau (3)

2014 liepos mėn. 14 d. 11:36
"Dropcam" stebėjimo kamera
Gamintojo nuotr.
Kompanija „Dropcam“, kurianti buitines stebėjimo kameras, patobulino savo gaminius. Dabar vartotojas gali kameros stebimame vaizde nupiešti zonas, kurias reikėtų stebėti atidžiau arba nekreipti dėmesio į jose pastebėtą judesį, rašo „The Verge“.

Eksperimentas: 99 laisvės nuo „Facebook“ dienos (41)

2014 liepos mėn. 11 d. 18:27
Eksperimentas: 99 laisvės nuo „Facebook“ dienos
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Ar įmanoma išgyventi be „Facebook“ 99 dienas? Menininkus ir aktyvistus vienijanti danų organizacija „Just B.V“ nori, kad „Facebook“ vartotojai pamirštų apie šį socialinį tinklą daugiau nei trims mėnesiams ir sudalyvautų apklausoje, kurioje bus vertinama jų emocinė savijauta. Apklausas planuojama organizuoti po 33, 66 ir 99 dienų, siekiant užregistruoti tarpinius rezultatus, skelbia žurnalas „Forbes“.