„Bitė“ saugant duomenis bendradarbiaus su IT milžine EMC

 (23)
Telekomunikacijų bendrovių grupė „Bitė“ pradėjo trijų metų bendradarbiavimo projektą su korporacija EMC, pasauline duomenų saugojimo ir valdymo sprendimų lydere. EMC drauge su partneriu „Bull Baltija“ telekomunikacijų bendrovių grupei suteiks duomenų saugyklas, jų priežiūros paslaugas.
© Corbis/Scanpix

„Mobiliojo ryšio operatorių naudojamų ir apdorojamų duomenų kasmet vis daugėja, todėl turime efektyviai išnaudoti jų saugojimui skirtas technologijas. EMC sprendimai, kuriais atnaujinome savo infrastruktūrą, padės ženkliai optimizuoti duomenų saugojimą ir lanksčiau išnaudoti turimus resursus“, - pranešime spaudai cituojamas Cristobalis Alonso, „Bitės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas technologijoms.

Naujosios EMC duomenų saugyklos bus naudojamos tiek „Bitė Lietuva“, tiek „Bitė Latvija“ veikloje ir bus skirtos sąskaitų tvarkymo procesams, verslo duomenų analizės ir tvarkymo įrankiams bei vidinėms bendrovių elektroninio pašto ir failų saugojimo sistemoms.

„Bitės“ grupė iš EMC įsigijo ne tik duomenų saugyklas, bet taip pat naudosis ir paslauga, vadinama „Saugyklos talpa pagal poreikį“ (angl. „Capacity on demand“). Esant poreikiui „Bitė“ galės pasitelkti papildomus techninius ir programinės įrangos EMC resursus be būtinybės investuoti į juos iš anksto.

EMC duomenų saugojimo įranga ir paslaugomis Baltijos šalių regione naudojasi bankai, finansų institucijos, telekomunikacijų bendrovės, valstybinio sektoriaus įmonės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Hario Poterio gerbėjams - „Facebook“ dovana

Hario Poterio gerbėjams socialinis tinklas „Facebook“ pristatė dovanėlę: savo įrašuose paminėję pasakiško veikėjo vardą, ar jo burtų mokyklos Hogvartso koledžo vardus originalo kalba, juos pamato spalvotai.

EK „Google“ skiria 2,42 milijardų eurų baudą (14)

Europos Komisija už ES antimonopolinių taisyklių pažeidimą bendrovei „Google“ skyrė 2,42 milijardų eurų baudą. „Google“ piktnaudžiavo dominuojančia padėtimi rinkoje kaip paieškos sistema, nes teikė neteisėtą pranašumą kitam „Google“ produktui – kainų palyginimo paslaugai.

Kainų karai: prisijungė „Bitė“ (58)

Atsakydama į pokyčius rinkoje „Bitė Lietuva“ paskelbė, kad mažina neribotų pokalbių planų kainas ir pristatė dar vieną mokėjimo planą.

„LG Display“ pristatė didelį permatomą ekraną

„LG Display“ sukūrė ir pristatė 77 colių OLED ekraną, kuris yra visiškai lankstus ir skaidrus, todėl puikiai prisitaiko prie vartotojų poreikių ir erdvės charakteristikų.

Konkurentas „iPhone 8“: gąsdinančios kainos „Samsung Galaxy Note 8" (33)

„Samsung“ ruošia naują „Galaxy Note“ serijos planšetę -telefoną, kuris turės 6,3 colių ekraną, patobulintą „geležį“ ir elektroninį rašiklį S Pen. Tiesa, jo kaina taip pat nustebins ir nebūtinai maloniai.