„Acme kompiuterių komponentų“ apyvarta per metus padidėjo 31 proc.

 (10)
Vienos iš didžiausių IT įranga prekiaujančių bendrovių Baltijos šalyse „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) praėjusių metų apyvarta siekė 412 milijonų litų, o tai net 31 proc. daugiau nei 2010-aisiais, kai buvo viršyti 314 mln. litų. Prognozuojama, kad per 2012 metus apyvarta padidės ketvirtadaliu ir pasieks 510 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.
Pinigai
© Shutterstock nuotr.

“Bendrovės apyvartą augino keli pagrindiniai veiksniai. Visų pirma – tai auganti nešiojamųjų kompiuterių paklausa verslo bei privačių vartotojų segmentuose. Didelę įtaką turėjo ir plėtra: šiuo metu ACC vykdo veiklą jau septyniose rinkose ir aptarnauja 2500 klientų, kuriems nuo praėjusių metų siūlo žymiai didesnį prekinių ženklų pasirinkimą”, - pagrindines priežastis vardija kompanijos direktorius Regimantas Buožius.

Praėjusiais metais atidarytas ACC padalinys Armėnijoje - tai jau 7-asis filialas Rytų Europoje. ACC šiuo metu veiklą vykdo Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje bei Gruzijoje. 2011 metais išaugo ir bendrovės atstovaujamų prekinių ženklų skaičius. Lietuvos ir užsienio rinkose įmonė pradėjo prekiauti tokiais pasaulyje vertinamais prekiniais ženklais kaip „Acer“, „Griffin”, „Haier”, „Panasonic”. Taip pat įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse platinti „Edifier“, „Vanguard“, „Sigma“ ir „Lexmark” produkciją. Šiandien ACC atstovauja daugiau nei du šimtus skirtingų tiekėjų bei prekinių ženklų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

„Analogų neturinti“ naujovė: 10 kg sveriantis rusiškas nešiojamasis kompiuteris (1169)

Žiniasklaidoje pasirodė informacija apie pirmąjį Rusijoje pagamintą nešiojamąjį kompiuterį su „Elbrus“ platforma.

„Microsoft“ gali įsigyti „BlackBerry“ (2)

Prieš metus, kai JAV korporacija „Microsoft“ įsigijo su rimtomis problemomis susidūrusio „Suomijos pasididžiavimo“ – bendrovės „Nokia“ – mobiliųjų įrenginių padalinį, internete klaidžiojo juokeliai „mėmės“, kuriuose JAV korporacijos įkūrėjas Billas Gatesas paprašė tuometinio generalinio įmonės vadovo Steve'o Ballmerio nupirkti jam „Nokia“, nes senas telefonas sulūžo. O S. Balmeris jam nupirko visą „Nokia“. Dabar galima pajuokauti, kad B. Gatesui sugedo ir „Nokia“, todėl jis užsimanė „Blackberry“.

„Intel“ nieko gero iš „Windows 10“ nesitiki (2)

Asmeninių kompiuterių ir jiems skirtų komponentų gamintojai pradeda vertinti, kokią įtaką rinkai padarys naujų operacinių sistemų pasirodymas. Pavyzdžiui, ASUS jau spėjo atskleisti, kada pasirodys „Windows 10“ ir procesoriai „Skylake“. Apie „Windows 10“ debiutą liepos pabaigoje prasitarė ir AMD vadovė Lisa Su. Savo pastebėjimų turi ir kitos kompanijos.

Neįtikėtina: „iPhone 5c“ išgelbėjo savininko gyvybę (14)

25 metų britas už savo gyvybę turėtų būti dėkingas telefonui „iPhone 5C“, kuris jį išgelbėjo nuo užpuoliko paleistos kulkos.

Ketinate išmesti kompiuterį ar banko kortelę – pasirūpinkite asmeninių duomenų apsauga (5)

Kompiuteriai, bankų ir duomenų kortelės, išmanieji telefonai tampa vis išmanesni, kas reiškia, kad jie kaupia apie mus informaciją, LRT Radijui sako Elektronikos platintojų asociacijos direktorius Mantas Varaška. „Juk mes nepatikime savo piniginės svetimam žmogui, tad, jei suvoksime, kad nebeveikiantis kompiuteris, telefonas, atminties kortelės yra tos pačios piniginės su mūsų duomenimis, turbūt pagalvosime, jog verta naudotis tik legaliai veikiančių surinkėjų atliekų surinkimo sistemos paslaugomis“, – pabrėžia socialinių mokslų daktaras.