„Acme kompiuterių komponentų“ apyvarta per metus padidėjo 31 proc.

 (10)
Vienos iš didžiausių IT įranga prekiaujančių bendrovių Baltijos šalyse „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) praėjusių metų apyvarta siekė 412 milijonų litų, o tai net 31 proc. daugiau nei 2010-aisiais, kai buvo viršyti 314 mln. litų. Prognozuojama, kad per 2012 metus apyvarta padidės ketvirtadaliu ir pasieks 510 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.
Pinigai
© Shutterstock nuotr.

“Bendrovės apyvartą augino keli pagrindiniai veiksniai. Visų pirma – tai auganti nešiojamųjų kompiuterių paklausa verslo bei privačių vartotojų segmentuose. Didelę įtaką turėjo ir plėtra: šiuo metu ACC vykdo veiklą jau septyniose rinkose ir aptarnauja 2500 klientų, kuriems nuo praėjusių metų siūlo žymiai didesnį prekinių ženklų pasirinkimą”, - pagrindines priežastis vardija kompanijos direktorius Regimantas Buožius.

Praėjusiais metais atidarytas ACC padalinys Armėnijoje - tai jau 7-asis filialas Rytų Europoje. ACC šiuo metu veiklą vykdo Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje bei Gruzijoje. 2011 metais išaugo ir bendrovės atstovaujamų prekinių ženklų skaičius. Lietuvos ir užsienio rinkose įmonė pradėjo prekiauti tokiais pasaulyje vertinamais prekiniais ženklais kaip „Acer“, „Griffin”, „Haier”, „Panasonic”. Taip pat įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse platinti „Edifier“, „Vanguard“, „Sigma“ ir „Lexmark” produkciją. Šiandien ACC atstovauja daugiau nei du šimtus skirtingų tiekėjų bei prekinių ženklų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

Ketvirtuoju LTE interneto tiekėju ketinantis tapti „Telecentras“ vežimą pastatė prieš arklį (60)

Mobiliojo interneto pasaulyje prieš kurį laiką varžėsi du duomenų perdavimo standartai, vadinami 4G – LTE ir „WiMax“. Varžybos vyko ir mūsų šalyje – mobiliojo ryšio operatoriai teikė LTE paslaugas, o valstybinė įmonė „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ („Telecentras“) duomenų perdavimui naudojo „WiMax“ technologijas. Varžybos baigėsi, „Telecentras“ pripažino „WiMax“ pralaimėjimą ir... sumerkė pinigus į LTE technologijas, nors licencijų, reikalingų norint teikti paslaugas tipiniais LTE dažniais, neturi.

„Google“ vertimų programėlė išmaniesiems telefonams išmoko ir lietuvių kalbą (14)

Interneto milžinė „Google“ trečiadienį paskelbė įdiegusi dar 20 kalbų į savo vertimo programėlę išmaniesiems telefonams, kuri automatiškai atpažįsta ir verčia tekstus kitomis kalbomis.

„Motorola“ pristatė naują savo išmaniųjų telefonų liniją (8)

Bendrovė „Motorola“ San Paule (Brazilija) iškart pristatė tris išmaniuosius telefonus, kurie, pasak gamintojo, yra geriausi savo klasėse. Didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik techninėms charakteristikoms, kuriomis, kai kuriais atžvilgiais, „Motorola“ naujienos yra pranašesnės už „Apple“ ir „Samsung“ flagmanus, bet taip pat labai prieinamai prietaisų kainai – ji keliais šimtais dolerių mažesnė už kitų žinomų prekės ženklų analogiško lygio gaminius.

„Samsung“ liūdi: teks „derinti“ „Galaxy S6“ kainą (34)

Nepaisant labai optimistiškų pradinių pranešimų apie puikius „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“ pardavimus, vakar paskelbti „Samsung“ finansiniai rezultatai atskleidžia visiškai kitokį vaizdą: įmonės pelnas per metus, lyginant tuo pačiu laikotarpiu, krito 8 procentais, iki 5,75 trln. vonų (4,48 mlrd. eurų). Pardavimai per metus susitraukė 7 procentais, iki 48,5 trln. Vonų (37,8 mlrd. eurų).

Kalbos nusmukdė „Twitter“ akcijų vertę (1)

„Twitter“ socialinės paskyros administratorės atstovų atviri pasisakymai apie įmonės sunkumus pritraukiant naujų investuotojų neatsipirko. Sureagavę į naujienas akcininkai nusmukdė „Twitter“ vertybinių popierių kainą daugiau kaip 13 proc. – iki 31,58 JAV dolerio. Po tokio žingsnio gerokai sumenko įmonės rinkos vertė.