„Acme kompiuterių komponentų“ apyvarta per metus padidėjo 31 proc.

 (10)
Pinigai
© Shutterstock nuotr.

Vienos iš didžiausių IT įranga prekiaujančių bendrovių Baltijos šalyse „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) praėjusių metų apyvarta siekė 412 milijonų litų, o tai net 31 proc. daugiau nei 2010-aisiais, kai buvo viršyti 314 mln. litų. Prognozuojama, kad per 2012 metus apyvarta padidės ketvirtadaliu ir pasieks 510 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.

“Bendrovės apyvartą augino keli pagrindiniai veiksniai. Visų pirma – tai auganti nešiojamųjų kompiuterių paklausa verslo bei privačių vartotojų segmentuose. Didelę įtaką turėjo ir plėtra: šiuo metu ACC vykdo veiklą jau septyniose rinkose ir aptarnauja 2500 klientų, kuriems nuo praėjusių metų siūlo žymiai didesnį prekinių ženklų pasirinkimą”, - pagrindines priežastis vardija kompanijos direktorius Regimantas Buožius.

Praėjusiais metais atidarytas ACC padalinys Armėnijoje - tai jau 7-asis filialas Rytų Europoje. ACC šiuo metu veiklą vykdo Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje bei Gruzijoje. 2011 metais išaugo ir bendrovės atstovaujamų prekinių ženklų skaičius. Lietuvos ir užsienio rinkose įmonė pradėjo prekiauti tokiais pasaulyje vertinamais prekiniais ženklais kaip „Acer“, „Griffin”, „Haier”, „Panasonic”. Taip pat įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse platinti „Edifier“, „Vanguard“, „Sigma“ ir „Lexmark” produkciją. Šiandien ACC atstovauja daugiau nei du šimtus skirtingų tiekėjų bei prekinių ženklų.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

Griuvimo detektorius pagyvenusiems žmonėms greičiau iškviečia pagalbą (1)

2014 spalio mėn. 19 d. 11:54
Kaip ir dauguma pagyvenusių žmonių, 72 metų Merce Benet bijo pargriūti ir susižaloti. Ji džiaugiasi, galėdama išbandyti šį prototipinį prietaisą, kuris pargriuvus greičiau iškviečia pagalbą. Šis prietaisas – Pagyvenusių žmonių griuvimo detektorius (FATE) – nešiojamas ant juosmens. Jutikliai fiksuoja kiekvieną judesį, kuris gali priminti griuvimą. Tuomet bevielio ryšio technologijos nustato vartotojo vietą ir praneša apie nelaimę pareigūnams.

Londono telefonų būdelės virsta telefonų įkrovimo stotelėmis (7)

2014 spalio mėn. 17 d. 15:34
Legendinės Londono raudonos telefono būdelės tampa žaliomis. Neseniai judriame Londono prekybiniame rajone pristatytas eksperimentinis modelis, pavadinimu „Solarbox“ („Saulės būdelė“), suteikia praeiviams galimybę nemokamai ir greitai įkrauti savo telefonų baterijas. Ant stogo sumontuotos saulės panelės renka spindulius ir paverčia juos elektros energija, kuri kaupiama viduje esančioje baterijoje. Praeiviai gali laisvai prijungti prie jos savo telefonus, kai senka jų baterijų energija.

Žvelgiant per švedišką prizmę, „Omnitel“ pasiekė dugną (34)

2014 spalio mėn. 17 d. 14:29
Danas Strombergas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Mobiliojo ryšio operatorius „Omnitel“ po nesusipratimo dėl praėjusio finansinių metų ketvirčio rezultatų skelbimo, kuomet „TeliaSonera“ rezultatai buvo skelbiami pagal valstybes, o ne pagal konkrečias įmones, šiek tiek pakeitė strategiją.

„Google“ pelnas trečiąjį ketvirtį smunka 5 procentais

2014 spalio mėn. 17 d. 11:31
Google
Stopkadras/Youtube.com
JAV technologijų milžinė „Google“ pranešė, kad jos trečiojo ketvirčio pelnas, lyginant su tuo pačiu 2013 metų laikotarpiu, smuko 5 proc. ir siekė 2,8 mlrd. JAV dolerių, praneša naujienų agentūra BBC.

Naujuosius „iPad“ kartu su „Apple“ vadovais pristatė ir broliai Dailidės (75)

2014 spalio mėn. 16 d. 21:23
Praėjus vos dienai po to, kai „Google“ pristatė naują „Nexus“ serijos planšetinį kompiuterį su 9 colių įstrižainės ekranu, naujausius savo gaminius pristatė ir „Apple“, kuriuos pelnytai galima vadinti planšetinių kompiuterių rinkos pradininkais. O nuotaikingą pristatymą bent jau lietuviams itin gražiomis spalvomis nudažė tai, jog vieni iš žmonių, prisitačiusių naujųjų „iPad“ galimybes, buvo mūsų tautiečiai, bendrovės „Pixelmator Team“ įkūrėjai Saulius ir Aidas Dailidės.