„Acme kompiuterių komponentų“ apyvarta per metus padidėjo 31 proc.

 (10)
Pinigai
© Shutterstock nuotr.

Vienos iš didžiausių IT įranga prekiaujančių bendrovių Baltijos šalyse „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) praėjusių metų apyvarta siekė 412 milijonų litų, o tai net 31 proc. daugiau nei 2010-aisiais, kai buvo viršyti 314 mln. litų. Prognozuojama, kad per 2012 metus apyvarta padidės ketvirtadaliu ir pasieks 510 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.

“Bendrovės apyvartą augino keli pagrindiniai veiksniai. Visų pirma – tai auganti nešiojamųjų kompiuterių paklausa verslo bei privačių vartotojų segmentuose. Didelę įtaką turėjo ir plėtra: šiuo metu ACC vykdo veiklą jau septyniose rinkose ir aptarnauja 2500 klientų, kuriems nuo praėjusių metų siūlo žymiai didesnį prekinių ženklų pasirinkimą”, - pagrindines priežastis vardija kompanijos direktorius Regimantas Buožius.

Praėjusiais metais atidarytas ACC padalinys Armėnijoje - tai jau 7-asis filialas Rytų Europoje. ACC šiuo metu veiklą vykdo Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje bei Gruzijoje. 2011 metais išaugo ir bendrovės atstovaujamų prekinių ženklų skaičius. Lietuvos ir užsienio rinkose įmonė pradėjo prekiauti tokiais pasaulyje vertinamais prekiniais ženklais kaip „Acer“, „Griffin”, „Haier”, „Panasonic”. Taip pat įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse platinti „Edifier“, „Vanguard“, „Sigma“ ir „Lexmark” produkciją. Šiandien ACC atstovauja daugiau nei du šimtus skirtingų tiekėjų bei prekinių ženklų.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

„Žaidimų naujienos“: paskelbta kada GTA 5 atkeliaus į naujas konsoles ir kompiuterius (7)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 20:38
Žaidimas „Grand Theft Auto V“
Gamintojo nuotr.
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „Sony“ ir toliau lenkia „Microsoft“ naujų konsolių pardavimuose; Tikėtina, kad „Assassin‘s Creed“ filme išvysime ir Robertą Downey Jr.; korporacija „Microsoft“ testuoją galimybę žaisti „Xbox 360“ ir „One“ žaidimus tiesiog naršyklės lange.

„Microsoft“ ateitis: telefonai be „Nokia“, „Windows“ be „Phone“ (32)

2014 rugsėjo mėn. 12 d. 15:58
Ne paslaptis, kad naujoji „Microsoft“ vadovybė gana šaltai žiūri į kompanijos „Nokia“ prekinį ženklą mobilių įrenginių segmente. Funkcionalūs mobilieji telefonai „Asha“ jau greitai pateks į istorijos sąvartyną, o kai kurie ekspertai ne kartą teigė, jog „Microsoft“ ketina palaidoti ir prekinį ženklą „Lumia“.

Programuotojo profesinės šventės ritualas: lenktynės, muštynės ir pasišaudymai (66)

2014 rugsėjo mėn. 13 d. 08:05
Tautrimas Pajarskas (V. Vosyliūtės nuotr.)
Daugelis profesijų turi savo stereotipus: mokslininkas – akiniuotas, apšepęs, su murzinu chalatu, kurio kišenėje – bent šeši rašikliai, žurnalistas – landus ir įkyrus liesas žmogelis, neduodantis ramybės savo nesąmoningais klausimais, o programuotojas – dienos šviesos nematantis sutvėrimas, siurbiantis energiją tiesiai iš kompiuterio ekrano.

Bendrovei „Hewlett-Packard“ - milžiniška bauda už bandymą dirbti Rusijoje įprastu būdu (4)

2014 rugsėjo mėn. 12 d. 12:01
Bendrovei „Hewlett-Packard“ - milžiniška bauda už bandymą dirbti Rusijoje įprastu būdu
AP/Scanpix
JAV teismas nubaudė kompiuterių gamintojos „Hewlett-Packard“ (HP) padalinį 58,7 mln. dolerių bauda dėl kaltinimų Maskvos valdininkų papirkinėjimu. Apie tai informuoja AFP.

Bibliotekoms - daugiau laisvės skaitmeninant knygas (6)

2014 rugsėjo mėn. 12 d. 10:11
Skaitmeninės knygos
AP/Scanpix
ES Teisingumo Teismas pateikė autorių teisių direktyvos išaiškinimą dėl bibliotekų turimų knygų suskaitmeninimo. Pagal jį, bibliotekos turi teisę savo elektroniniuose terminaluose pateikti skaitytojams bibliotekose esančius leidinius skaitmeniniu formatu, papildomai neprašant autoriaus ar leidyklos leidimo tai daryti. Tačiau tuo atveju, jei medžiagą skaitytojas nori atsispausdinti ar perkelti į nešiojamąją atminties laikmeną, gali būti renkamas mokestis.