„Acme kompiuterių komponentų“ apyvarta per metus padidėjo 31 proc.

 (10)
Vienos iš didžiausių IT įranga prekiaujančių bendrovių Baltijos šalyse „Acme kompiuterių komponentai“ (ACC) praėjusių metų apyvarta siekė 412 milijonų litų, o tai net 31 proc. daugiau nei 2010-aisiais, kai buvo viršyti 314 mln. litų. Prognozuojama, kad per 2012 metus apyvarta padidės ketvirtadaliu ir pasieks 510 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.
Pinigai
© Shutterstock nuotr.

“Bendrovės apyvartą augino keli pagrindiniai veiksniai. Visų pirma – tai auganti nešiojamųjų kompiuterių paklausa verslo bei privačių vartotojų segmentuose. Didelę įtaką turėjo ir plėtra: šiuo metu ACC vykdo veiklą jau septyniose rinkose ir aptarnauja 2500 klientų, kuriems nuo praėjusių metų siūlo žymiai didesnį prekinių ženklų pasirinkimą”, - pagrindines priežastis vardija kompanijos direktorius Regimantas Buožius.

Praėjusiais metais atidarytas ACC padalinys Armėnijoje - tai jau 7-asis filialas Rytų Europoje. ACC šiuo metu veiklą vykdo Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje bei Gruzijoje. 2011 metais išaugo ir bendrovės atstovaujamų prekinių ženklų skaičius. Lietuvos ir užsienio rinkose įmonė pradėjo prekiauti tokiais pasaulyje vertinamais prekiniais ženklais kaip „Acer“, „Griffin”, „Haier”, „Panasonic”. Taip pat įgijo išskirtines teises Baltijos šalyse platinti „Edifier“, „Vanguard“, „Sigma“ ir „Lexmark” produkciją. Šiandien ACC atstovauja daugiau nei du šimtus skirtingų tiekėjų bei prekinių ženklų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

„Žaidimų naujienos“: laikas statyti svajonių kalėjimą (3)

Šiandien panagrinėsime kalėjimų statimo ir valdymo simuliatorių „Prison Architect“. Šis žaidimas tikrai vertas dėmesio. Čia ne tik statysite kalėjimą su visa infrastruktūra, prižiūrėsite kalinius, bet ir patys galėsite įsijausti į kalinio rolę ir bandyti pabėgti iš savo statyto kalėjimo ar iš bet kurio kito, kurį atsisiųsite iš interneto.

Ar NATO mus gins, jeigu priešai veršis internetu? (88)

Kaip toli ir kaip giliai į mūsų gyvenimus įsiskverbė kibernetiniai patogumai? Ar sugebame juos saugoti? O kas bus, jeigu priešai užpuls? Ar NATO mus gins nuo kibernetinio karo grėsmių? Šiuos ir kitus klausimus gvildeno renginio „#Switch!“ diskusijos apie kibernetinį karą ir nematomus ginklus dalyviai.

A. Guoga: skaitmeninei sėkmei pagauti tetrūksta drąsos (3)

Šiandien „Litexpo“ rūmuose toliau vyksta didžiausias Baltijos šalyse informacinių technologijų ir verslumo renginys „#Switch!“ Konferencija, kurios diskusijose dalyvauja 110 pranešėjų iš 15 šalių, sulaukė apie 5000 lankytojų iš visos Lietuvos, tarp jų – moksleiviai, studentai, viešojo sektoriaus atstovai, verslininkai, verslą pradedantys ar tik mąstantys jį pradėti žmonės.

„Facebook“ parodė, kaip atrodys mygtuko „patinka“ alternatyvos (8)

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas ir vadovas Markas Zuckerbergas įraše ant savo sienos viešai pademonstravo, kaip turėtų atrodyti naujieji mygtukai, leidžiantys pasakyti, kad koks nors įrašas ne tik „patinka“. Ateityje feisbuko mylėtojai galės pareikšti, kad jiems ne tik „patinka“, bet ir kad jie „myli“, „juokiasi“, „džiaugiasi“, „nustebo“, „liūdi“ ar „pyksta“.

Startuoja pirmieji Nacionaliniai technikos apdovanojimai (6)

Lietuvoje pirmą kartą organizuojami Nacionaliniai technikos apdovanojimai, kuriuose dėl populiariausiųjų vardo varžosi išmanieji telefonai, kompiuteriai, šaldytuvai, televizoriai, skalbyklės ir kiti buities bei IT įrenginiai, be kurių neįsivaizduojama kasdienybė. Viso 12 kategorijų laimėtojus balsuodami renka vartotojai ir ekspertų komisija. Pastaroji pirmą kartą šalies istorijoje išrinks bei paskelbs ir Lietuvos technologijų pasiekimą.