4 daiktai, kuriuos pakeisime išmaniaisiais telefonais

 (16)
Technologijų gamintojai daug dėmesio skiria įrenginių daugiafunkciškumui bei skirtingų prietaisų sujungimui tarpusavyje.
Informacinės technologijos
© Shutterstock nuotr.

Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad vis daugiau dėmesio teikiama daiktų internetui, o išmanusis telefonas pretenduoja tapti kasdienės veiklos visrakčiu. Taigi, kokius daiktus telefonas jau keičia ar pakeis netolimoje ateityje?

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Technologijos

„Žaidimų balsas“: „Uncharted 4: A Thief’s End“ apžvalga

Jau nuo trečiojo „Playstation“ pradžios „Uncharted“ serija tapo pagrindiniu konsolės ekskliuzyvu. „Naughty Dog“ parodė kaip turi atrodyti tikras, kupinas veiksmo, neatrastų lobių ir miestų ieškojimo nuotykis.

„Tele2“ ir IBM kurs bendras daiktų interneto paslaugas (2)

Tarptautinė „Tele2“ grupė ir technologijų kompanija IBM padės Europos verslui greičiau ir paprasčiau kurti naujus daiktų interneto (angl. k. Internet of Things) sprendimus. Bendrovės pasirašė susitarimą ir kurs bendras paslaugas verslui, kurios sumažins patekimo į rinką slenkstį naujiems daiktų interneto sumanymams.

„E Ink“ pademonstravo spalvotą elektroninį rašalą

San Franciske (Kalifornija, JAV) šiuo metu vykstančioje parodoje SID Week, bendrovė „E Ink“ pristatė savo pažangų kūrinį pavadinimu „Advanced Color ePaper“ (ACeP).

Atsirado kompanija, „Samsung“ apkaltinusi vagyste (1)

Kinijos technologijų milžinės „Huawei“ pateiktas ieškinys prieš Pietų Korėjos technologijų bendrovę „Samsung Electronics“ dėl kaltinimų pažeidus intelektinės nuosavybės teises, – „yra niekas kitas kaip falsifikacija“.

„Bitė“ rengiasi dalinti virtualios realybės akinius (7)

Virtuali realybė (VR) sparčiai populiarėja visame pasaulyje, bet Lietuvoje ją išbandė toli gražu ne kiekvienas. Pagrindinė priežastis – brangoki VR akiniai.