Marso smėlynuose užfiksuotas į pistoletą panašus objektas

 (167)
Marsietiškų paslapčių archyvas pasipildė dar vienu ypač tikroviškai atrodančiu eksponatu – marsaeigis „Opportunity“ Raudonosios planetos smėlynuose nufotografavo ant smėlio besimėtantį „marsietišką pistoletą“.
NASA platintose nuotraukose aptiktas pistoletą primenantis objektas
NASA platintose nuotraukose aptiktas pistoletą primenantis objektas
© NASA nuotr.

„Pistoletas“ mėtosi tarp Edžkambo kalno ir Vodviako gūbrio, kur 2014 m. važinėjo NASA marsaeigis „Opportunity“. Šaunamąjį ginklą primenantį objektą NASA nuotraukose pastebėjo vienas aktyviausių ateivių medžiotojų iš „Youtube“. Jo slapyvardis – Streetcap1.

„Pistoletas“ pastebėtas keletoje nuotraukų: vienose jis matomas aiškiau, kitose jo vaizdas blankesnis.

Su šypsena tenka pripažinti, kad marsietiška uola iš tikrųjų labai panaši į pistoletą. Nežemiškų civilizacijų entuziastai šiame akmenyje įžiūri netgi gaiduką ir prisiekinėja, kad „ginklas“ yra iš akies trauktas pusiau automatinis 0,45 kalibro pistoletas „Smith&Wesson“. Kitiems jis primena revolverį „SIG Sauer Pro“.

NASA platintose nuotraukose aptiktas pistoletą primenantis objektas
NASA platintose nuotraukose aptiktas pistoletą primenantis objektas
© NASA nuotr.

Skeptikai, savaime suprantama, juokiasi iš tokių įžvalgų ir sako, jog objektas iš tikrųjų panašus į pistoletą, bet jis niekaip negali būti Marse.

Pastarosiomis dienomis tai internete – tikras marsietiškų atradimų bumas. Prieš keletą dienų buvo skelbta žinia apie Marse pastebėtą neva egiptietiškos mumijos sarkofagą. „Sarkofagas“ buvo pastebėtas marsaeigio „Curiosity“ padarytoje nuotraukoje.

www.technologijos.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Mokslas

Kas žinoma apie Europos nusileidimo modulį „Schiaparelli“? (34)

Mokslininkai ir inžinieriai ketvirtadienį ieškojo atsakymo į klausimą, kas atsitiko Europos nusileidimo moduliui „Schiaparelli“, kurio signalas nutrūko likus vos kelioms sekundėms iki jo planuoto nusileidimo ant Marso paviršiaus.

Mokslininkai rado įrodymų, kad Žemės istorijoje įsipainiojęs dar vienas dangaus kūnas (11)

Visi puikiai žinome, kad prieš 65 milijonus metų į Žemę trenkėsi didelis meteoritas, kurio sukelta katastrofa užbaigė dinozaurų erą.

Marso zondo „Schiaparelli“ likimas vis dar nežinomas (21)

Vokietijoje įsikūręs skrydžių valdymo centras vis dar nežino, koks likimas ištiko nedidelį Europos zondą „Schiaparelli“, nusileidusį ant Marso paviršiaus po septynerius metus trukusio skrydžio iš Žemės, per kurį jis sukorė 496 mln. kilometrų, ketvirtadienį pranešė šios misijos pareigūnai.

Mokslininkai nerimastingai laukia žinių apie Marse nusileidusio „Schiaparelli“ likimą (16)

Vokietijoje įsikūrusio skrydžių valdymo centro specialistai ketvirtadienį neramiai laukia žinių apie mažyčio Europos kosminio zondo, nusileidusio ant Marso paviršiaus likimą, bet neatmetama galimybė, kad šis aparatas, turintis atverti kelią platesnei gyvybės pėdsakų Raudonojoje planetoje paieškų misijai, neatlaikė smūgio.

K. Zubovas apie „ExoMars“: praradus zondą misija nežlugs (6)

Net jei trečiadienį nepavyks sėkmingai nutupdyti vieno iš misijos „ExoMars“ zondų, misija dėl to nesužlugs.