Internete sklinda vaizdai apie paslaptingus dūmų žiedus danguje

 (44)
Pranešama, kad keliose vietose pasaulyje danguje pastebėti dūmų žiedai. Jie kabo vienoje vietoje, sukasi, o galiausiai išnyksta. Kol vieni kraipo galvas, kiti iš karto siūlo paaiškinimą - taigi tai ateiviai iš kitos planetos! Bet kas tai iš tikrųjų?
Dūmų žiedas
© Stopkadras

Žmonėms, kurie nori tikėti, kad visi pastebėti neatpažinti skraidantys objektai yra ateivių pėdsakai Žemėje, įrodymų nereikia. Jie yra įsitikinę, kad ateiviai būtinai mums palieka kokius nors ženklus ir dažnai mus lanko, tikriausiai siekdami ištyrinėti mūsų civilizaciją. NSO tyrinėtojai taip aiškina ir juodų dūmų žiedus danguje.

Vieni teigia, kad juos skraidančios lėkštės tiesiog paliko po savęs, o kiti mano, kad tai būtent ir yra jų kosminiai laivai. Jie tiesiog išmoko taip keliauti, pasiversdami nematomomis, besvorėmis dalelėmis, kurios matomos tik tuomet, kai ateiviai mus apžiūrinėja.

Panašų vaizdą žmonės neseniai pastebėjo Anglijoje, Jorkšyre. Kas tai buvo taip ir nėra iki galo aišku. Nors tai nebuvo nežemiškos gyvybės apsireiškimas mūsų planetoje, tai nebuvo ir gamtinis reiškinys. Ugniagesiai net patikino, kad vietovėje jokių gaisrų užfiksuota nebuvo.

Visgi, viena žmonių grupė prisiėmė atsakomybę už tokį netikėtą vaizdą - istorinių mūšių atkūrimo grupė. Netoli dūmų žiedo tą dieną buvo atkuriamas vienas Antrojo pasaulinio karo mūšis, o pasirodymo metu buvo naudojama ir pirotechnika. Grupė pripažino, kad dūmų žiedas, nors ir patiems jis buvo netikėtas, susiformavo dėl jų kaltės.

Toks žiedas buvo pastebėtas ir Kalifornijoje, ir Kazachstane, ir dar keliose vietose. Kuomet juodi dūmai sukasi tokiu apskritimu, jie suformuoja žiedą, kuris gali išsilaikyti vienoje vietoje ore, bet tik tol, kol sukasi. Vėliau jis išsisklaido lyg niekur nieko.

Nors dažniausiai šie žiedai susiformuoja atsitiktinai dėl pirotechnikos naudojimo, kai kurie žmonės juos kuria specialiai. Vaizdo įrašus kuriantys žmonės tiesiog nefilmuoja jų susiformavimo, kad išliktų paslaptis ir vaizdo įrašas būtų peržiūrėtas daugiau kartų.

Taigi, kai kitą kartą pamatysite panašų vaizdo įrašą, žinokite, kad operatorius bando jus apgauti ir nenufilmavo žiedo suformavimo. Arba žiedas atsirado netyčia dėl pirotechnikos naudojimo. Kaip ir visada, jokių ateivių, jokios paslapties.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Mokslas

To mokslininkai ir baiminosi labiausiai — nuo Antarktidos gali atskilti dar daugiau ledo (68)

Per Antarktidos ledo skydą Larsen C nusitęsęs plyšys tarp liepos 10 ir 12 dienos atskėlė trilijono tonų ir dešimtadalio Lietuvos dydžio ledkalnį. Tačiau tai gali būti tik pradžia.

Už nuopelnus kosmoso tyrimams pagerbtas lietuvis astronautas (25)

Rusijoje, netoli Maskvos esančiame Žukovskio mieste, liepą atidengta anotacinė lenta lakūnui-bandytojui ir kosmonautui-bandytojui – Rimantui Stankevičiui atminti. Lietuvoje jo vardu yra pavadinta Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla.

Taikosi išnaikinti daugiausiai žmonių pražudančius vabzdžius: mieste išleis 20 mln. kitokių uodų (7)

Per artimiausius penkis mėnesius technologijų gigantė į Fresno miesto gatves išleis 20 mln uodų. Taip Kalifornijoje rengiamasi kovoti su vabzdžiais, platinančiais pavojingų ligų virusus – zika virusą, chikungunya, Dengė karštinę ir geltonąją karštinę.

10 pasaulinės svarbos lobių, kuriuos praradome per paskutinį šimtmetį (15)

Šimtas metų yra ilgas laikas žmogui. Pasaulio paveldui jis buvo dar sunkesnis dėl karų, stichijų, politinės situacijos ar tiesiog žmonių neatsakingumo. Tad ką svarbiausio praradome? Šį sąrašą sudarė Ouvenas Jarusas iš livescience.com.

NASA astronauto „timelapse” vaizdo įraše – įspūdinga Šiaurės pašvaistė (2)

NASA astronautas Jackas Fischeris iš kosmoso užfiksavo įspūdingą Šiaurės pašvaistę. „Timelapse“ įrašą jis paviešino sekmadienį, liepos 23 dieną.