-
Šiandien

Lietuviškos kainos galioja ne visiems: pasiūlė mokėti gerokai brangiau (31) 1 val.

Lietuvoje įdarbinus profesionalę iš užsienio, paaiškėjo labai nemalonus dalykas: visus leidimus turinčiai merginai lietuviškos kainos negalioja ir norint naudotis paslaugomis teks mokėti gerokai brangiau.

Veneros paslaptis: jaunystėje ji buvo kitokia (12) 4 val.

Seniai žinome, kad Marse kadaise buvo daug vandens, tekėjo upės, greičiausiai buvo ir jūros bei vandenynai. Dabar aptikta įrodymų, kad panašiai kažkada galėjo atrodyti ir Venera .

Billas Gatesas papasakojo, kaip atrodo jo diena: retas norėtų tokio turtuolio gyvenimo (28) 7 val.

Billas Gatesas ilgą laiką buvo turtingiausias pasaulio žmogus. Dabar šį titulą jis tai praranda, tai atgauna, tačiau žmonėms vis tiek įdomu - kaip savo dieną planuoja toks turtingas ir užsiėmęs žmogus? Ar jis randa laiko suvalgyti pusryčius?

Ką reiškia telefonų IP reitingas ir kodėl į jį visuomet reikėtų atkreipti dėmesį? 8 val.

Perkant naujus mobil ius prietaisus jų popieriuose visuomet rasite IP reikšmę. Tikriausiai daugelis žmonių žino, kad ši skaičių pora nusako daikto atsparumą aplinkos poveikiui - ar jį gali pažeisti dulkės ir vanduo.

Naujoji „Android“ versija pavadinta labai netikėtai (8) 9 val.

JAV technologijų milžinė „ Google “ pristatė naują operacinės sistemos „ Android 8.0“, kurią tradiciškai pavadino saldėsio, kurio pavadinimas prasideda vis kita anglų kalbos abėcėlės raide, garbei. Šį kartą sistema pavadina „ Oreo “ sausainių garbei.

Iranas derasi dėl tviterio atblokavimo (1) 9 val.

Naujasis Iran o ryšių ministras antradienį pranešė, kad vyksta derybos dėl socialinio tinklo „ Twitter “ atblokavimo. Oficialiai tviteris šalyje yra uždraustas jau ne vienerius metus, nors juo naudojasi net aukščiausiasis Irano vadovas.

Naikintuvo F-35A problema lieka neišspręsta (97) 10 val.

Vienas brangiausių karinių projektų F-35 toliau persekiojamas problemų. Dabar tai susiję su pilotų sveikata.

Naujų JAV tarpžemyninių balistinių raketų technologijas kurs „Boeing“ ir „Northrop“ (1) 12 val.

JAV Karinės oro pajėgos pirmadienį paskelbė pasirašiusios sutartis su aerokosminių technologijų milžinėmis „ Boeing Co.“ ir „Northrop Grumman Corp.“ vystyti projektus, siekiant sukurti pamainą šiuo metu Amerikos turimoms tarpžemyninėms balistinė ms raketoms.

Lietuva – prestižiniame aukštųjų technologijų klube 12 val.

Lietuva kartu su dar devyniomis labiausiai fotonik os srityje pažengusiomis Europos valstybėmis dalyvauja bendrame moksliniame ir edukaciniame praktinės techninės kūrybos projekte „PhabLabs 4.0“. Šio projekto nacionalinis kuratorius Lietuvoje yra Fizinių ir technologijos mokslų...

Saugumo specialistas: dabar – kibernetinių nusikaltimų „aukso amžius“ (6) 12 val.

Europolo duomenimis, globalus kibernetin ių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką.

Tokio saulės užtemimo nebuvo visą šimtmetį: neapsieita be kuriozų (5) 13 val.

Vienoje rančoje Oregone – pirmoje JAV valstijoje, galėjusioje stebėti retą visišką saulės užtemim ą, – indėnų vyresnieji pirmadienį Saulei pasislėpus už Mėnulio vadovavo dangaus stebėtojų maldai.

„Facebook“ supaprastino galimybę pranešti apie savo saugumą nelaimių metu 14 val.

To paties pavadinimo socialinį tinklą valdanti JAV technologijų kompanija „Facebook“ pirmadienį supaprastino galimybę pamatyti, ar jūsų draugai ir artimieji pranešė, jog yra saugūs po įvykusių stichinių nelaimių, teroro aktų ir kitų pavojingų įvykių.

Blogiausia prognozė išsipildė: ledo slinkimas paspartėjo (56) 16 val.

Prognozuojama, kad Grenlandijos ledynai artimiausiais metais tirps sparčiau, nors pastaruoju metu šis procesas buvo sulėtėjęs, trečiadienį paskelbė mokslininkai, atradę naujų ledynų slinkimo ypatumų.