DELFI stiprina savo komandą ir ieško

Reklamos projektų vadovo (-ės)

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus įmonės portalų pristatymas potencialiems klientams ir reklamos juose pardavimas;
  • Darbas su tiesioginiais klientais ir reklamos/žiniasklaidos agentūromis.

Reikalavimai:

  • Darbas su tiesioginiais klientais ir reklamos/žiniasklaidos agentūromis;
  • Gerai išmanyti reklamos rinką ir pardavimo internete subtilybes;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Nusimanyti apie reklamos rinką ir tendencijas;
  • Domėtis pardavimais ir būti motyvuotu dirbti šioje srityje.

Mes siūlome:

  • Aktyvų ir dinamišką darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

Gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką su prierašu „Reklamos pardavimo vadybininkas“ siųsti adresu 2015 m. gegužės 30 d.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.