DELFI stiprina savo komandą ir ieško

Reklamos internete pardavimo vadybininko (ės)

    Darbo pobūdis:
  • Aktyvus įmonės portalų pristatymas potencialiems klientams ir reklamos juose pardavimas;
  • Darbas su tiesioginiais klientais ir reklamos/žiniasklaidos agentūromis.
    Reikalavimai:
  • Darbas su tiesioginiais klientais ir reklamos/žiniasklaidos agentūromis;
  • Gerai išmanyti reklamos rinką ir pardavimo internete subtilybes;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Nusimanyti apie reklamos rinką ir tendencijas;
  • Domėtis pardavimais ir būti motyvuotu dirbti šioje srityje.
    Mes siūlome:
  • Aktyvų ir dinamišką darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

Gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką su prierašu „Reklamos pardavimo vadybininkas“ siųsti adresu 2015 m. balandžio 30 d.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Jaunimo aktualijų žurnalisto

  • Straipsnių rašymas jaunimui aktualiomis temomis.
  • Aktyvus domėjimasis tiek Lietuvos, tiek užsienio pramogų pasaulio naujienomis;
  • Domėjimasis ir gebėjimas apžvelgti aktualias kino ir muzikos temas;
  • Orientavimasis mados tendencijose bei domėjimasis grožio pasaulio naujovėmis;
  • Mokėjimas visa tai aprašyti jaunam žmogui patraukliu stiliumi;
  • Būtinas darbo su socialiniais tinklais išmanymas;
  • Puikios anglų kalbos žinios.
    Privalumas:
  • Tinklaraščio rašymas ir/arba aktyvios veiklos socialiniuose tinkluose įrodymas, taip pat pomėgis fotografuoti.
  • Draugišką kolektyvą;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųsti adresu iki 2015 m. balandžio 30 d.