DELFI stiprina savo komandą ir ieško

SVEIKATOS TEMŲ ŽURNALISTO-REDAKTORIAUS

DELFI - populiariausias naujienų portalas Lietuvoje ieško darbuotojų dirbti visą darbo dieną Vilniuje. Siūlome geras darbo sąlygas draugiškoje tarptautinėje kompanijoje, socialines garantijas, bei karjeros galimybes.

    Darbo pobūdis:
  • Tekstų sveikatos temomis rašymas, vertimas bei redagavimas.
    Reikalavimai:
  • puikus sveikatos tematikos išmanymas;
  • žurnalistinio darbo patirtis;
  • gebėjimas greitai surinkti informaciją, redaguoti, versti ir rašyti tekstus;
  • puikios sveikatos mokslų žinios;
  • aukštasis/nebaigtas aukštasis išsilavinimas.
    Privalumai:
  • geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • psichologijos ir biomedicinos mokslų išmanymas.
    Siūlome:
  • nuolatinį darbą visą darbo dieną;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • šaunią komandą.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su pageidaujama pozicija siųskite adresu iki sausio 2 d.

Konfidencialumas garantuojamas.

DELFI ieško jaunų, entuziastingų ir gerą humoro jausmą turinčių komandos narių:

  • mokančių ne tik pasijuokti iš savęs ir aplinkinių, bet ir gebančių tai aprašyti ar perteikti nuotraukomis;
  • žinančių, iš ko juokiasi visas pasaulis;
  • puikiai nardančių socialiniuose tinkluose ir ten, kur buriasi jaunuomenė;
  • mylinčių ir mokančių lietuvių bei anglų kalbą;
  • linksmų plaučių, bet atsakingų ir pareigingų.
    Siūlome:
  • linksmos veiklos pusei darbo dienos;
  • puikų atlyginimą;

Jūsų CV su motyvaciniu laišku lauksime iki gruodžio 23 dienos el. paštu