Mokiniai padėjo miško gyventojams
Nuotrauka: Shutterstock
Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija

Mokiniai padėjo miško gyventojams

Šaltasis metų laikas nelepino miško gyventojų, o ir žiema neskubėjo trauktis. Dėl šios priežasties Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos 6 a klasės mokiniai vasario mėnesį nutarė nuvežti maisto miško žvėreliams bei paukšteliams.

Po linksmos Vasarios 16-osios šventės mokykloje mokiniai keliavo į mišką norėdami su švente pasveikinti ir žvėrelius bei paukštelius. Nusprendė vykti į Babėnų mišką, esantį Kėdainių rajone. Prieš išvykdami susisiekė su Kėdainių miškų urėdija ir susitarė dėl kelionės.

Gyvūnams mokiniai nešė iš namų surinktas didžiausias gėrybes: daržoves, vaisius, kruopas. Namuose pasiruošė dvi lesyklėles mažiesiems paukšteliams, pagamintas iš apelsino žievės.

Keliaudami į mišką, mokiniai džiugino ir aplinkinius: dalijo Lietuvos trispalves. Pasiekę kelionės tikslą, rinkosi tinkamą vietą palikti maistą gyvūnams – atokesnę nuo takų. Miške vaikai rado daug pasislėpusio sniego, todėl pasidžiaugė, kad jų atneštas maistas gyvūnams bus puiki parama prieš sniego tirpsmą.

Linksmą išvyką vaikai užbaigė žaisdami pusnyse, kokių mieste jau seniai nematė. Džiaugsmu trykštantys mokinių veidai rodė, jog įvyko smagi ir turininga kelionė.

Agnė Virkutytė, 6 a klasės mokinė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Žaidynių rėmėjas:
Žaidynių organizatoriai: