Svarsčio rovimo varžybų akimirkos
Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla

Kretingos mokykloje – tarpklasinės 16 kg svarsčio rovimo varžybos

Kovo mėnesį Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko tarpklasinės 16 kg svarsčio rovimo varžybos. Tokius geležinius žaidimus „žaidžia“ daujotukai. Vaikinus treniruoja mokyklos kūno kultūros mokytojas ir sunkiosios atletikos treneris Arvydas Bušeckas.

Kovo mėnesį Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko tarpklasinės 16 kg svarsčio rovimo varžybos. Varžybose dalyvavo ir savo amžiaus klasių grupėse rungėsi 8-10 klasių mokiniai. Tarp jauniausiųjų, aštuntokų, I-ąją vietą laimėjo 8b klasės mokinys Karolis Graužinis, kuris svarstį išrovė 62 kartus, II-ąją vietą pelnė 8c klasės mokinys Vygantas Čėsna ( 32 kartai), trečiasis buvo 8b klasės mokinys Vilius Drakšas (30 kartų).

Iš devintokų nugalėjo Tadas Palubinskas, išrovęs svarstį 36 kartus, antrasis – Vilmantas Milkontas (30 kartų), trečias – Aidas Lukauskas (29 kartai).

Tarp dešimtokų nepralenkiamas buvo 10a klasės mokinys Žanas Gedrimas (116 kartų), antra vieta atiteko tos pačios klasės mokiniui Mantui Skirbutui (112 kartų), o 10b klasės mokinys Irmantas Songaila liko trečias ( 90 rovimų).

Taip daujotukai „žaidžia“ geležinius žaidimus. Vaikinus treniruoja mokyklos kūno kultūros mokytojas ir sunkiosios atletikos treneris Arvydas Bušeckas.