Šunį grandinės veržė nuo gimimo: pagaliau gydytojai išlaisvino jį nuo kančių

 (28)
Niekas nežino, iš kur atsirado šunelis Figaro, tačiau viena yra aišku – visą gyvenimą gyvūnas praleido sukaustytas grandinėmis. Šuo buvo atgabentas į veterinarijos kliniką žmogaus, kuris tvirtino, jog rado šį šunį valkataujant gatvėse. Tuo metu šuns kaklas buvo supančiotas 4 kilogramus sveriančia grandine, rašo thedodo.com.
Gydytojai išlaisvino grandinėmis supančiotą šunį
© DELFI montažas

Kai kuriose vietose grandinė buvo įsirėžusi taip giliai, jog jos buvo beveik nematyti. Tuo metu klinikoje nebuvo galinčio gyvūnui padėti gydytojo, todėl buvo perduotas į Deividsono Apskrities Gyvūnų Prieglaudos darbuotojų rankas, kurie sutiko pasirūpinti šunimi. Šie kuo skubiau išlaisvino Figaro iš grandinės, kuri kėlė jam siaubingą skausmą.

„Figaro yra kiek vyresnis nei vienerių metų ir sprendžiant iš to, kaip giliai įsirėžusi grandinė, jis ją nešiojo visą savo gyvenimą“, – „The Dodo“ sakė prieglaudos darbuotoja Paula Barkley.

Gelbėtojai sėkmingai pašalino grandinę nuo šuns kaklo – nuo tos akimirkos buvo akivaizdu, kaip gyvūnui palengvėjo ir koks dėkingas jis jautėsi.

„Figaro yra mielas šuo. Jis pasitikėjo mūsų komanda ir žinojo, jog esame čia tam, kad jam padėtume. Jis puikiai laikosi po vakar atliktos operacijos. Šiandien jį aplankiusius gydytojus jis pasveikino draugišku lojimu“, – teigė P. Barkley.

Vis dėlto, Figaro prireiks laiko visiškai pasveikti, nes grandinė paliko didelę žaizdą ir sukėlė infekciją, kuri šiuo metu yra gydoma.

„Akivaizdu, jog jo būklė pagerėjo nuėmus grandinę. Pasirūpinsime, jog jis gautų viską, ko tik reikia jo gerai savijautai“, – teigė P. Barkley.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Katės, kurioms senovėje kurtos poemos (1)

Katės, kurioms senovėje kurtos poemos
Kačių Tailande yra visur. Čia meilė katėms turi ypač gilias šaknis.

Nenorėjo, kad kalytė gimdytų už prieglaudos grotų: pasirūpino ja automobilyje (8)

Nenorėjo, kad kalytė gimdytų už prieglaudos grotų: pasirūpino ja automobilyje
Kai viena prieglaudos darbuotoja suriko, jog Sibiro haskių kalytė gimdo, prasidėjo savanorės gyvūnų gelbėtojos Jennifer Taylor nuotykiai. Teksase esančioje prieglaudoje dirbanti moteris nuo pat pirmo susitikimo su besilaukiančia kalyte Debbie žinojo, kad turės padaryti viską, kad ji jaustųsi kuo geriau, rašo thedodo.com.

Auksaspalvė retriverė visus nustebino: atsivedė itin retą žalios spalvos šunelį (10)

Auksaspalvė retriverė visus nustebino: atsivedė itin retą žalios spalvos šunelį
Škotijoje auksaspalvė retriverė atsivedė 9 šuniukus, tačiau vienas iš jų buvo kitoks – mažylis buvo žalias, rašo thedodo.com.

Šuns maudynės stebina internautus: atrodo, kad jis tirpsta vandenyje (8)

Šuns maudynės stebina internautus: atrodo, kad jis tirpsta vandenyje
Visiems, ketinantiems priglausti Pomeranijos špicą, reikėtų žinoti vieną dalyką – šie šunys tirpsta vandenyje. Jeigu netikite, pasižiūrėkite į žemiau esančias nuotraukas, rašo BoredPanda.com.

Paauglių „pramogos“ galėjo kainuoti kalytei gyvybę: išgyveno dešimtis šūvių (11)

Paauglių „pramogos“ galėjo kainuoti kalytei gyvybę: išgyveno dešimtis šūvių
Benamė kalytė vaikščiojo Libano sostinės Beiruto gatvėmis, kuomet patraukė su drauge važiuojančios Amal Andari žvilgsnį. Nors iš pradžių jos tegalvojo duoti gyvūnui vandens, priartėjusios suprato, jog jai reikia kur kas daugiau nei to – draugės pastebėjo kalytės kaktoje žiojinčią žaizdą, rašo BoredPanda.com.

Parodė, ką gali šeimininkės meilė: priglaustas pitbulis pasikeitė neatpažįstamai (13)

Parodė, ką gali šeimininkės meilė: priglaustas pitbulis pasikeitė neatpažįstamai
Meriah Jae didžiuojasi savo seserimi, nusprendusia priglausti vienišą pitbulį iš prieglaudos. Savo įspūdžiais ji nusprendė pasidalinti su „Twitter“ vartotojais ir paviešino nuotraukas, kaip nelaimingas pitbulis iš prieglaudos pasikeitė suradęs savo svajonių šeimininkę, rašo BoredPanda.com.

Kalytės šeima išgelbėta: gyvūno pasitikėjimas žmogumi stebina (3)

Kalytės šeima išgelbėta: gyvūno pasitikėjimas žmogumi stebina
Summer buvo benamė kalytė, valkataujanti Los Andželo gatvėse. Ją maitindavo vietiniai žmonės, kurie vieną dieną pastebėjo, jog kalytė laukiasi. Niekas nenorėjo, kad naujosios šeimos lauktų sunkus gyvenimas gatvėje, todėl kreipėsi pagalbos, rašo thedodo.com.

Originali vestuvinė fotosesija: jaunavedžiai rankose sūpavo savo storą katiną (16)

Originali vestuvinė fotosesija: jaunavedžiai rankose sūpavo savo storą katiną
Tą pačią akimirką, kai Kiah Berkeley išvydo 13,6 kg sveriantį katiną prieglaudoje „Humane Rescue Alliance“, ji žinojo, kad nori jį priglausti. Nieko nelaukusi ji taip ir padarė, o katiną pavadino Vito, rašo thedodo.com.

Aklas šuo neturėjo jokių vilčių: auksinės širdies pareigūnas pakeitė jo gyvenimą (12)

Aklas šuo neturėjo jokių vilčių: auksinės širdies pareigūnas pakeitė jo gyvenimą
Kai Janet Kern pirmąkart pamatė Atlantos, Džordžijos valstijos prieglaudon patekusį benamį šunelį Barkley, moteriai norėjosi verkti, rašo thedodo.com.

Belaukdamas meilės vienišas šuo paseno: dabar jo gyvenimas visai kitoks (9)

Belaukdamas meilės vienišas šuo paseno: dabar jo gyvenimas visai kitoks
Riley buvo vienišas Floridos gatvėse klaidžiojantis šuniukas. Visiškai kurčias ir beveik aklas Bostono terjero ir prancūzų buldogo mišrūnas turbūt nebūtų ilgai gyvenęs, jei jo nebūtų suradusi ir pasirūpinusi vietinė prieglauda, rašo thedodo.com.

Rado būdą vienišiems gyvūnams padėti: paršelis pasijuto kur kas geriau (4)

Rado būdą vienišiems gyvūnams padėti: paršelis pasijuto kur kas geriau
Geriausių idėjų toli ieškoti nereikia – tuo neseniai įsitikino Kanados provincijoje Albertoje veikiančios prieglaudos „The Alice Sanctuary“ darbuotojai, kai vienam iš jų globotinių prireikė pagalbos, rašo thedodo.com.

Drąsaus šuns poelgis sujaudina: nedvejojo ir išgelbėjo skęstančią elnę (32)

Drąsaus šuns poelgis sujaudina: nedvejojo ir išgelbėjo skęstančią elnę
Storm'as – šunelis, kuris pamatęs vandenyje skęstantį nepažįstamą gyvūną, nė sekundei nesudvejojo ir šoko jo gelbėti, rašo BoredPanda.com.

Kačiukai buvo palikti mirti kalnuose: šuo tapo jų gelbėtoju ir globėju (10)

Kačiukai buvo palikti mirti kalnuose: šuo tapo jų gelbėtoju ir globėju
Aragon'as – šuo, išgelbėjęs Graikijos kalnuose dėžėje paliktus kačiukus. Tiesa, šio šuns herojiškumas tuo nesibaigė – nei vienas iš kačiukų nepateko į prieglaudą, nes šuo tapo geriausiu globėju, kokį tik jie galėtų turėti, rašo BoredPanda.com.

Nemylimo seno šuns kančios narve baigėsi: rado šeimininkus, kurie pildo jo norus (3)

Nemylimo seno šuns kančios narve baigėsi: rado šeimininkus, kurie pildo jo norus
Į prieglaudą patekusį seną šunį JoJo lydi skaudi praeitis. Kai jis dar tebuvo mažas šunytis, jo šeimininkai žirklėmis nukirpo jo ausis. Sunku įsivaizduoti, kokias kančias jam teko patirti, rašo thedodo.com.

Fotografas linksmina internautus: prieš jo objektyvą voverės tampa kovotojomis (3)

Fotografas linksmina internautus: prieš jo objektyvą voverės tampa kovotojomis
Prieš keletą metų fotografas Geert Weggen pradėjo fotografuoti voveres, kurių pozos jam priminė jogą, tačiau daugybė žmonių juokėsi, jog jiems tai panašiau į karate, rašo BoredPanda.com.