Įpusėjus trečiajam mačo kėliniui VEF komanda pirmavo 67:42, tačiau tuomet šeimininkų atakų variklis tarsi sustojo.

„Krasnyj Oktiabr“ visiškai perėmė iniciatyvą ir mačui baigiantis sugebėjo išplėšti pergalę 94:92. Visgi įdomiausia tai, kad ant parketo po ilgos pertraukos vėl pasirodė milijonierius D. Gerasimenka, kuriam priklauso ne tik Volgogrado, bet ir Kanu „Pallacanestro“ klubas Italijoje.

Rusas žaidė 7 minutes, per kurias pelnė 2 taškus ir 4 kartus pažeidė taisykles. Vienintelis taiklus savininko dvitaškis buvo toks sudėtingas, po kurio pralaimėti jo komanda teisės tarsi ir nebeturėjo.

Aršiu charakteriu pagarsėjęs D. Gerasimenka šį sezoną VTB lygoje sužaidė tik antrąjį mačą. Visgi pagarsėti jis suspėjo dar rudenį, savo provokatyviais judesiais ir gestais sukėlęs neramumus Atėnuose, per Europos taurės dvikovą su AEK komanda.