Pagrindiniu čempionų skriaudiku šiose rungtynėse tapo talentingasis graikas Giannis Antetokounmpo, pakartojęs savo karjeros rekordą ir pelnęs 34 taškus. Taip pat jis atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o šeimininkų ekipa į priekį pabėgo po ilgosios pertraukos ir priartėti „Cavaliers“ nebeleido.

Dar 18 taškų prie pergalės pridėjo Jabbari Parkeris, 17 – Michaelas Beasley.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas surinko 22 taškus, 20 pridėjo Kyrie Irvingas, 13 – Kevinas Love'as.

Kitose rungtynėse pro šalį šaudė Jamesas Hardenas, o Hjustono „Rockets“ išvykoje 101:120 (29:38, 21:24, 23:23, 28:38) neprilygo Jutos „Jazz“ (11-8).

„Raketų“ lyderis šiose rungtynėse pelnė 26 taškus, tačiau pataikė vos 8 iš 23 metimų iš žaidimo (6/17 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai). Prie baudų metimo linijos jis buvo kiek tikslesnis (8/10) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Dar 24 taškus pralaimėjusiems surinko Ericas Gordonas.

Tuo metu „Jazz“ į priekį tempė 31 tašką pelnęs Gordonas Haywardas. 19 taškų pridėjo Rodney Hoodas. Šeimininkų komanda pirmavo visas rungtynes.

Gana netikėtą pralaimėjimą patyrė ir San Antonijaus „Spurs“ (14/4) krepšininkai, kurie namuose 83:95 (20:16, 23:29, 21:30, 19:20) turėjo pripažinti Orlando „Magic“ (7/11 pranašumą).

Šį kartą itin netaikliai atakavo visa „Spurs“ komanda, realizavusi tik 36,8 proc. dvitaškių ir 25 proc. tritaškių. Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavo 21 tašką surinkęs Kawhi Leonardas (6/16 metimų iš žaidimo), 16 taškų pridėjo LaMarcusas Aldridge'as.

Orlando ekipos gretose pasižymėjo 18 taškų surinkęs Serge'as Ibaka, 13 taškų pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Evanas Fournier.

Dar vienas įdomus rezultatas užfiksuotas Brukline, kur vietos „Nets“ (5/12) po dviejų pratęsimų 127:122 (24:28, 29:37, 20:21, 34:21, 20:15) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (14/5).

Šeimininkų gynėjas Senas Kilpatrickas pelnė 38 taškus (20 iš jų – per 4-ąjį kėlinį) ir buvo lemiamo metimo su pražanga autorius. Tai – krepšininko karjeros rekordas. „Clippers“ pralaimėjo trečią kartą paeiliui.

Kiti rezultatai

Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/12) – Los Andželo „Lakers“ (9/10) – 105:88 (33:22, 32:19, 24:22, 16:25);

Šarlotės „Hornets“ (10/8) – Detroito „Pistons“ (9/10) – 89:112 (25:33, 29:24, 20:27).