Net 64 taškus pirmoje rungtynių pusėje varžovams leidę sumesti svečiai po ilgosios pertraukos surengė spurtą 13:3 ir sumažino varžovų pranašumą perpus. Pamažu įsibėgėję Vanagai trečiajame kėlinuke iš žaidimo atakavo 62% taiklumu ir pelnė 40 taškų, o lemiamame ketvirtyje likus žaisti 3:15 po Kyle‘o Korverio tritaškio persvėrė rezultatą.

Visas rungtynes su problemomis dėl pražangų kamavęsis Giannis Antetokounmpo žaidė tik 24 minutes, per kurias sugebėjo prarasti 6 kamuolius. Atsarginių suolelių rezultatyvumo dvikovą „Bucks“ laimėjo 49:22, bet antroje rungtynių pusėje varžovams nusileido rezultatu 36:70.

„Bucks“: Jabari Parkeris 27, Michaelas Beasley (6/7 metimų iš žaidimo), Giannis Antetokounmpo ir Gregas Monroe po 14 taškų.

„Hawks“: Dennisas Schroderis (12/19 metimų iš žaidimo) 33, Paulas Millsapas (14 atk. kam., 3 blk.) 23, Timas Hardaway‘us 18 taškų.

Atlantos klubas po nesėkmių ruožo iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Klivlando „Cavaliers“ – Majamio „Heat“

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“ (16/5) rezultatu 114:84 (31:27, 26:19, 30:23, 27:15) nepalikę vilčių Majamio „Heat“ (7/16) krepšininkams. Traumų persekiojamas „Heat“ klubas šioms rungtynėms registravo tik 8 krepšininkus.

„Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas šiose rungtynėse aplenkė ilgametį „Bullets“ vidurio puolėją Elviną Hayesą ir pakilo į devintąją visų laikų rezultatyviausių krepšininkų sąrašo vietą. Karaliaus Jameso sąskaitoje 27,315 taškų.

Majamio ekipa patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės bei aštuntą per pastarąsias vienuolika rungtynių.

„Heat“: Derrickas Williamsas 17, Goranas Dragičius 15, Tyleris Johnsonas 12 taškų.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as (15 atk. kam.) 28, LeBronas Jamesas 27, Kyrie Irvingas 23 taškai.

Nei vienas iš aštuonių „Heat“ aprangą šiose rungtynes vilkėjusių krepšininkų nežaidė klubo gretose kartu su 2014-ais metais Floridą palikusiu LeBronu Jamesu.

Šarlotės „Hornets“ – Orlando „Magic“

Ne ką mažiau skambią pergalę pasiekė Šarlotės „Hornets“ (14/9), namuose 109:88 (20:21, 32:25, 39:24, 18:18) sutriuškinę Orlando „Magic“ (10/14) klubą. Šeimininkų vyriausias treneris Steve‘as Cliffordas visą ketvirtąjį kėlinį rėmėsi tik atsarginiais krepšininkais, suteikdamas poilsio starto penketo žaidėjams.

Trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems ir į trečiąją vietą rytų konferencijoje pakilusiems „Hornets“ net penki krepšininkai surinko dviženklį pelnytų taškų skaičių, o vienu iš realiausių kandidatų šiais metais debiutuoti Visų Žvaigždžių Rungtynėse vadinamas įžaidėjas Kemba Walkeris 10 ar daugiau taškų renka visose šio sezono rungtynėse.

„Magic“ klubas ir vėl susidūrė su rimtomis problemomis puolime ir iš žaidimo atakavo vos 37% taiklumu (34/91 metimo). Nikola Vučevičius žaidė nepaisydamas akies obuolio traumos ir surinko vos 7 taškus. Pastarąsias dvejas rungtynes (prieš „Celtics“ ir „Hornets“) Orlando ekipa pralaimėjo bendru 51 taško skirtumu.

„Hornets“: Michaelas Kidd-GIlchristas ir Nicolas Batumas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) po 16, Kemba Walkeris 15, Jeremy Lambas ir Ramonas Sessionsas po 12 taškų.

„Magic“: Evanas Fournier 14, Serge‘as Ibaka (7 atk. kam.) 12 taškų.

Artimiausiose rungtynėse „Hornets“ laukia rimtesnis iššūkis – jau šią naktį Šarlotės ekipa išvykoje stos į dvikovą su čempionais „Cavaliers“.

Minesotos „Timberwolves“ – Detroito „Pistons“

Eilinį skaudų pralaimėjimą patyrė jaunieji Minesotos „Timberwolves“ (6/17) krepšininkai, kuriuos Mineapolyje rezultatu 90:117 (20:25, 23:24, 25:33, 22:35) nušlavė Detroito „Pistons“ (13/12) ekipa. Tamsiuoju arkliuku prieš sezoną laikyti Vilkai pralaimėjo jau septintą kartą per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

Puikias rungtynes sužaidė „Pistons“ vidurio puolėjas Andre Dummondas, pasižymėjęs 22 taškais ir 22 atkovotais kamuolius. Bent po 20 vienetų šiuose statistikos rodikliuose aukštaūgis surinko antrose rungtynėse paeiliui.

Šeimininkai sezono pradžioje galėjo didžiuotis taikliausiai tritaškius visoje lygoje metančios komandos vardu, bet šiame susitikime pataikė vos 3/16 tolimų metimų. Pirmą kartą po septynerių rungtynių pertraukos aikštėje pasirodė „Timberwolves“ krašto puolėjas Adreianas Payne‘as, tačiau 12 minučių aikštėje praleidęs žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės už smūgį alkūne Markieffui Morrisui.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 16, Karl-Anthony Townsas (12 atk. kam.) ir Zachas LaVine’as po 14, Gorgui Diengas 13 taškų.

„Pistons“: Andre Drummondas (22 atk. kam., 10/13 dvitaškių) 22, Jonas Leueris 17, Reggie Jacksonas 16 taškų.

Dvylika sezonų iš eilės į atkrintamąsias nepatenkantys „Timberwolves“ užima priešpaskutinę vietą vakarų konferencijoje.

Dalaso „Mavericks“ – Indianos „Pacers“

Retą pergalę šiąnakt pasiekė vis dar be Dirko Nowitzki žaidžiantys Dalaso „Mavericks“ (5/17), namuose 111:103 (25:27, 29:25, 31:25, 26:26) palaužę Indianos „Pacers“ (11/12) krepšininkus. Ricko Carlisle\o auklėtiniai sezono rezultatą namų rungtynėse kilstelėjo iki 4/7, tačiau ir toliau lieka paskutinėje vakarų konferencijos vietoje.

Svečių klubo neišgelbėjo fantastiškas pataikymas nuo baudų metimo linijos: „Pacers“ iš šios pozicijos sumetę 25/26 metimų. Itin silpnai šiąnakt pasirodė atakuojantis gynėjas Monta Ellisas, prieš savo buvusią komandą prametęs visus penkis metimus iš žaidimo ir nepelnęs nė taško.

Teksasiečių gretose į aikštę po traumos grįžo įžaidėjas Sethas Curry, per 25 aikštėje praleistas minutes prametęs visu tris mestus tritaškius, bet atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Išskirtinį pasirodymą gynyboje surengė tunisietis Salahas Mejri, perėmęs net 4 kamuolius.

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 26, Harrisonas Barnesas (3/3 trit.) 25, Deronas Williamsas 16 taškų.

„Pacers“: Paulas George‘as 22, Mylesas Turneris (10/10 baud. met.) ir C. J. Milesas (6/9 trit.) po 18 taškų.

Indianapolio klubas ir toliau lieka už pirmojo rytų konferencijos aštuntuko ribos ir žengia dešimtoje pozicijoje.