Lietuvos rinktinės puolėjas mačą pradėjo starto penkete, nemetė dvitaškių, pataikė 1 tritaškį iš 5 ir 3 baudas iš 4. Mūsiškis dar atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Vilniečio +/- rodiklis buvo prasčiausias komandoje (-15). Tai reiškia, kad M. Kuzminskui esant aikštėje varžovai įmetė 15 taškų daugiau negu „Knicks“.

Johnas Wallas svečiams iš JAV sostinės, kurie šventė ketvirtą pergalę iš eilės, pelnė 29 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Jis įmetė lemiamus paskutinius 4 taškus per 32 likusias ketvirto kėlinio sekundes. Otto Porteris Jr. surinko 32 taškus. Snaiperis pataikė net šešis tritaškius (6/10).

Ketvirto ketvirčio pradžioje „Wizards“ turėjo dar 14 taškų pranašumą (86:100), bet likus 48 sekundėms po Derricko Rose'o metimo iš po krepšio jau niujorkiečiai paskutinį kartą pirmavo 110:109. Tada J. Wallas pataikė abi baudas (100:111), o likus 13,7 sek. jis galingu dėjimu sudrebino aikštės šeimininkų krepšį (110:113).

Paskutinėje atakoje „Knicks“ krepšininkas Brandonas Jenningsas prarado kamuolį (jį perėmė tas pats J. Wallas) ir palaidojo komandos viltis tritaškiu kovoti dėl pratęsimo.

Carmelo Anthony Niujorko ekipai pelnė 34 taškus (25 jų – vien per antrą kėlinį), D. Rose'as – 20, latvis Kristapas Porzingis – 15.

Rezultatas:

„Knicks“ (19/52) – „Wizards“ (23/19) – 110:113 (27:38, 40, 28, 19:34, 24:13).

„Knicks“: Carmelo Anthony 34 (10 atk., kam., 10/20 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5/7 baudos), Derrickas Rose'as 20 (5 atk. kam., 2 rez. perdav., 7/16 dvitaškiai, 6/6 baudos), Kristapas Porzingis 15 (5 atk. kam., 2 rez. perdav., 6/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/3 baudos), Kyle'as O'Quinnas 14 (8 atk. kam., 7/10 dvitaškiai), Justinas Holiday 11 (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Mindaugas Kuzminskas 6, Courtney Lee 5, Brandonas Jenningsas 3, Ronas Bakeris 2, Marshallas Plumlee 0 taškų (10 min.).

„Wizards“: Johnas Wallas 29 (13 rez. perdav., 5 atk. kam., 10/18 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/8 baudos), Otto Porteris Jr. 23 (6 atk. kam., 1/3 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 3/3 baudos), Markieffas Morrisas 14 (6 atk. kam., 4 rez. perdav.), lenkas Marcinas Gortatas 12 (12 atk. kam.), Jasonas Smithas 11, Kelly Oubre'as Jr. 10, Bradley Bealas 8, čekas Tomašas Satoransky ir Trey Burke'as po 3 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)