„Knicks“ ekipai atstovaujantis Mindaugas Kuzminskas iš viso žaidė 9 minutes, prametė dvitaškį, pataikė tritaškį iš dviejų bandymų, iš viso pelnė 3 taškus bei atkovojo 1 kamuolį.

Mačo pradžia nieko blogo aikštės šeimininkams nežadėjo: „Knicks“ po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:22.

Antrajame kėlinyje „Knicks“ strategas Jeffas Hornacekas į aikštę išleido Mindaugą Kuzminską. Tiesa, po poros minučių niekuo nepasižymėjęs lietuvis vėl sėdo ant atsarginių suolo, o svečiai iš Bostono po trijų iš eilės Jae Crowderio tritaškių spurtavo 9:0 ir „Celtics“ išsiveržė į priekį 42:37.

Sėkmingą svečių žaidimo atkarpą tritaškiais pratęsė Alas Horfordas, Geraldas Greenas ir Marcusas Smartas ir po dviejų ketvirčių „Celtics“ pirmavo 56:48.

Trečiajame kėlinyje svečiai išlaikė trapų kelių taškų pranašumą.

Įpusėjus ketvirčiui M. Kuzminskas pakeitė latvį Kristapą Porzingį. „Knicks“ buvo priartėję prie svečių 80:82, tačiau sėkmingiau kėlinį užbaigė „Celtics“ – 88:82.

Ketvirtą kėlinį pradėjo M. Kuzminskas, pirmąjį jo metimą blokavo Geraldas Greenas, o vėliau kitoje „Knicks“ atakoje lietuvis prametė tritaškį.

Visgi, po minutės Kuzia tiksliai atakavo iš trijų taškų zonos, o „Knicks“ sumažino skirtumą 85:93.

Bet po šio sėkmingo epizodo lietuvis sėdo ant atsarginių suolelio. Svečiai vėl pavojingai atitrūko – 109:98.

Niujorko komanda kovėsi ir K. Porzingio bei Carmelo Anthony pastangomis skirtumas sumažėjo iki 110:112, o iki kėlinio pabaigos buvo likusi 1:30 min.

Galiausiai po labai ilgos pertraukos ir C. Anthony dvitaškio rezultatas tapo lygus 112:112.

Tačiau lemiamu momentu taiklų tritaškį švystelėjo Marcusas Smartas – 112:115. „Knicks“ atakos metu C. Anthony prametė tritaštį, bet kamuolį atkovojo Joakimas Noah. Vėl kamuolys atsidūrė „Knicks“ lyderio rankose, tačiau C. Anthony suklydo, kamuolį perėmė „Celtics“.

Jae Crowderis pataikė du baudos metimus ir likus 17 sek. „Celtics“ priekyje – 117:112.

„Knicks“ dar bandė gelbėtis pražangų taktika, tačiau svečiai pergalės nepaleido: „Celtics“ laimėjo 119:114. (22:28, 34:20, 32:34, 31:32).

Po šios pergalės Bostono klubas liko trečiojoje, o „Knicks“ – penktojoje Rytų konferencijos vietoje.

„Knicks“ (16/14): C. Anthony 29 (7/17 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 7 atk. kam.), D. Rose'as 25, K. Porzingis 22 (7/12 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12 atk. kam.), C. Lee 11, J. Noah 8, J. Holiday 7, K. O'Quinnas 6, M. Kuzminskas (0/1 dvitaškis, 1/2 tritaškis) ir L. Thomas po 3 taškus.

„Celtics“ (18/13): I. Thomasas 27, J. Crowderis ir K. Olynykas po 16, M. Smartas (7 rez. perd.) ir A. Horfordas (7 atk. kam.) po 15, Avery Bradley 11, A. Johnsonas 9, G. Grenas 8, J. Jerebko 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)