„Celtics“ pirmo kėlinio pradžioje pirmavo 24:10, vėliau – 38:25, tačiau Greggo Popovichiaus auklėtiniai dar iki pertraukos beveik panaikino savo deficitą – 48:46, o po didžiosios pertraukos ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, po Patty Millso tritaškio aidint sirenai persvėrė rezultatą savo naudai (75:74) bei pergalingai užbaigė susitikimą.

„Spurs“ gretose karjeros pasirodymą surengė 24-erių metų latvis Davis Bertanis. Puolėjas per 23 min. pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir ilgą laiką atakavo šimtu procentų. Du tritaškius antroje dvikovos pusėje jis prametė iš sudėtingų situacijų.

Prieš tai D. Bertanio karjeros rekordas buvo 11 taškų ir jis jį pasiekė priešpaskutiniame mače su Šarlotės „Hornets“ (119:114), kai pataikė visus metimus (1/1 dvitaškis, 3/3 tritaškiai).

Rezultatyviau už latvį svečių ekipoje žaidė tik Kawhi Leonardas (10 atk. kam.) ir P. Millsas, surinkę atitinkamai 25 ir 19 taškų. 15 taškų ir 12 sugriebtų kamuolių pridėjo Davidas Lee, 11 – Danny Greenas, 10 – LaMarcusas Aldridge'as.

Tuo metu pagrindinis San Antonijaus klubo centras ispanas Pau Gasolis per 17 min. nesukrapštė nė taško (0/5 metimai iš žaidimo).

„Celtics“: Isiah Thomas 24, Avery Bradley 19, Jae Crowderis 18, Alas Horfordas 12, Marcusas Smartas (10 rez. perd.) ir Kelly Olynykas po 9 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)