Didžiąją mačo dalį „Warriors“ žingsneliu atsiliko nuo „Rockets“, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą, o J. Hardeno tritaškis beveik kartu su pagrindinio mačo laiko pabaigą skelbiančia sirena tikslo nepasiekė – pratęsimas (113:113).

Pirmosios papildomos 5 min. nugalėtojų taip pat neišaiškino. Paskutinį metimą iš aikštės krašto atliko Kevinas Durantas, tačiau jo mestas kamuolys net nelietė lanko – 123:123.

Per antrą pratęsimą ilgai vieninteliu taikliu metimu buvo J. Hardeno tritaškis, o mačas dar labiau užsitęsė teisėjams peržiūrinėjant vaizdo įrašą ir negalint apsispręsti dėl ginčytino epizodo po krepšiu.

Visgi viskas galų gale baigėsi nesportine pražanga, dėl neatsakingo mosavimo koja skirta Draymondui Greenui, o pasikeitimas baudų metimais į naudą išėjo svečiams, kurie sėkmingiau rinko taškus ir likus žaisti 1 min. nutolo – 130:124.

Išsigelbėti šeimininkams nepavyko, o mačą vainikavo „vainikavo“ šeštoji asmeninė D. Greeno pražanga, beprasmis pasipiktinimas ir taiklūs Trevoro Arizos baudų metimai – 132:127.

Abi komandos šiose rungtynėse metė net po 44 tritaškius. „Rockets“ pataikė 14, o „Warriors“ – 12.
88 mesti tritaškiai per rungtynes – naujas NBA lygos rekordas.

Nors krepšį atakavo ir ne itin taikliai, J. Hardenas surinko įspūdingą trigubą dublį – 29 taškai, 15 atkovotų kamuolių, 13 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (6/12 dvit., 2/11 trit., 11/14 baud., 15 atk. kam., 13 rez. perd.), Ryanas Andersonas 29 (4/7 dvit., 5/10 trit., 6/7 baud.), Ericas Gordonas 23, Montrezlas Harrellas 13, Samas Dekkeris 11 taškų.

„Warriors“: Kevinas Durantas 39 (9/17 dvit., 3/11 trit., 12/12 baud., 13 atk. kam.), Stephenas Curry 28 (4/13 trit.), Draymondas Greenas 20, Klay Thompsonas 15, Andre Iguodala 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)