Svečiai jau po pirmo kėlinio pirmavo dviženkliu skirtumu (33:19) ir išlaikė jį iki pat finalinės sirenos.

D. Sabonis per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5, perėmė 1 kamuolį ir 1 kartą suklydo.

Jau 15-tą trigubą dublį šiame sezone pasiekė „Thunder“ superžvaigždė Russellas Westbrookas, pasižymėjęs 29 taškais (11/22 metimai iš žaidimo, 7/10 baudos), 17 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, gynėjas prarado net 7 kamuolius.

Šeimininkams šiame mače dėl nugaros skausmų nepadėjo pagrindinis jų įžaidėjas slovėnas Goranas Dragičius.

„Thunder“ po ketvirtos pergalės iš eilės įsitvirtino penktoje Vakarų konferencijos vietoje ir jau lipa ant kulnų ketvirtoje pozicijoje žengiantiems Los Andželo „Clippers“ (22/11).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)