Kad šeimininkai čempionams pergalės lengvai neatiduos, buvo akivaizdu jau nuo pirmųjų minučių – pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo kiek sėkmingiau antrą kėlinį užbaigę žalgiriečiai – 49:45.

Atsipūtę „Žalgirio“ nariai iškart bandė čiupti pasvaliečius už gerklės (45:54), tačiau pastarieji neskubėjo sudėti ginklų, todėl prieš lemiamas dešimt minučių švieslentėje degė lygūs skaičiai – 64:64.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, rezultatas buvo 77:77, bet tuomet Kevinas Pangosas pataikė iš toli, o jau kitoje realizavo vieną baudos metimą iš dviejų (81:77). Paskutinę minutę „Pieno žvaigždės“ dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau žalgiriečių rankos nedrebėjo – 86:82.

Šios rungtynės – paskutinė „Žalgirio“ repeticija prieš pirmąjį šio sezono LKL grandų mūšį. Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje kauniečiai stos į kovą prieš „Lietuvos ryto“ klubą.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 21 (8 atk. kam., 8 išpr. praž., 28 naud. bal.), Justas Tamulis 16 (4/9 trit.), Andrijus Agafonovas 12, Egidijus Dimša 10 taškų.

„Žalgiris“: Paulus Jankūnas 17 (6 atk. kam., 23 naud. bal.), Brockas Motumas 14, Kevinas Pangosas (4 rez. perd.) ir Leo Westermanas (4 rez. perd.) po 12 taškų.