Pirmo rato mačą rezultatu 84:82 taip pat buvo laimėję žalgiriečiai.

Dvikovą Samaroje antrame kėlinyje kuriam laikui buvo sustabdęs nedažnas incidentas - po galingo Roberto Javtoko dėjimo neatlaikė vienas iš arenos lankų.

Rungtynių eiga:

Rungtynių Samaroje pradžioje svečiai poziciniame puolime stengėsi išnaudoti Robertą Javtoką ir Paulių Jankūną, o greitas atakas sėkmingai užbaigė Vytenis Lipkevičius ir Mantas Kalnietis. Po galingo R. Javtoko dėjimo lietuviai pirmavo net 11:2. Nors „Krasnye Krylia“ sugebėjo pelnyti 6 taškus iš eilės, nuo suolo pakilęs Marko Popovičius įmetė tolimą metimą ir pridėjo dvitaškį – 17:9.

Po dar šešių šeimininkų taškų (15:17) Milovanas Rakovičius dėjimui išvedė Mindaugą Kuzminską, o kitoje atakoje pasižymėjo ir pats – 21:15. Visgi paskutinėje pirmoje kėlinio atakoje „Krasnye Krylia“ puolėjas Jarvisas Haeysas pataikė tritaškį per rankas ir „Žalgirio“ persvara sumenko perpus – 21:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo P. Jankūno dvitaškiu prieš Rolandą Alijevą ir Dainiaus Šalengos netaiklų metimą pataisiusio R. Javtoko dėjimu, po kurio lūžo Samaros sporto arenos krepšio lankas. Jo taisymas užtruko geras 10 minučių. Priverstinė pauzė žalgiriečių iš vėžių neišmušė: keturi P. Jankūno taškai iš eilės leido padidinti pranašumą iki 11 taškų - 29:18. Brionas Rushas surinko 6 taškus iš eilės, tačiau P. Jankūnas pratęsė savo šou įmesdamas tiek iš po krepšio, tiek iš toli – 34:24. Netrukus iš jo estafetė perėmė M. Rakovičius ir prieš didžiąją pertrauką žalgiriečiai buvo priekyje 42:28.

Trečiame ketvirtyje M. Kalnietis tritaškiu ir R. Javtokas baudos metimu padidino žalgiriečių persvarą jau iki 22 taškų - 52:30. Keturi J. Hayeso taškai ir B. Rusho tritaškis kiek aptirpdė „Žalgirio“ pranašumą (52:39), bet D. Šalenga atsakė prasiveržimu ir tritaškiu iš krašto, o kiek vėliau beveik minutę trukusią ataką tolimu metimu užbaigė T. Klimavičius – 61:39. D. Šalengai sumetus baudas po 30 minučių žaidimo kauniečiai buvo priekyje 63:42.

Ketvirtas kėlinys jau tebuvo formalumas. Nepaisant to, po T. Delininkaičio tritaškio „Žalgirio“ pranašumas išaugo iki 75:51. Visgi per likusį iki finalinės sirenos laiką šeimininkams buvo leista kiek sušvelninti skirtumą, galutinis rezultatas - 79:59.

Rungtynės:

Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) - Kauno „Žalgiris“ (Lietuva) 59:79 (18:21, 10:21, 14:21, 17:16).

„Krasnyje Krylja“: Lonnielis Rushas 18 (4/8 tritaškiai, 5 klaidos), Aaronas Milesas 9, Nikita Balašovas 8, Jarvis Hayesas 7... Rolandas Alijevas 4 taškai (12 min., 2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17 (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), Robertas Javtokas 12 (7 atk. kam.), Milovanas Rakovičius ir Tadas Klimavičius po 10 (3/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), Mantas Kalnietis (5 perimti kam.) ir Dainius Šalenga po 7, Marko Popovičius 5, Mindaugas Kuzminskas ir Tomas Delininkaitis po 4, Vytenis Lipkevičius 3. Sonny's Weemsas (23 min., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir DeJuanas Collinsas (15 min., 7 atk. kam.) taškų nepelnė.