„Žalgiris“ galingai pradėjo mačą – Ianas Vougioukas per pusę kėlinio pelnė aštuonis taškus bei išvedė žalgiriečius į priekį 12:4.

Visgi vėliau Barselonos komanda atsigavo ir antro kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą (38:28). Žalgiriečių deficitas kiek aptirpo po taiklaus Kristapo Vecvagaro tritaškio paskutinę ketvirčio sekundę (38:31).

Trečią ketvirtį ir vėl geriau pradėjo „Žalgiris“, tačiau puikus svečių žaidimas ilgai nesitęsė. Spurtą surengusi „Barcelona“ susikrovė trylikos taškų persvarą – 50:37.

Ketvirtame kėlinyje „Žalgiris“ dar laikėsi ir bandė vytis varžovus, tačiau į visas sėkmingas žalgiriečių atakas katalonai atsakydavo tuo pačiu.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs L. Lekavičius per 25 minutes pelnė 16 taškų (karjeros rekordas) bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu E. Ulanovas pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko net 30 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias puolėjo karjeroje Eurolygoje.

„Žalgiris“ su „Barcelona“ du kartus susitiko šio sezono reguliariame sezone. Pirmame mače Kaune pergalę (85:78) šventė svečiai, tačiau Barselonoje laimėjo (92:88) kauniečiai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 25 dieną Vitorijoje, kur susikaus su „Laboral Kutxa“ ekipa.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 14, Pau Ribas 13, Alexas Abrinesas 12, Samardo Samuelsas 11, Tomašas Satoransky 10, Justinas Doellmanas (8 atk. kam., 20 naud. bal.) ir Stratos Perperoglou po 7.

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 19, Edgaras Ulanovas 17 (2/4 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud., 8 atk. ir 3 per. kam., 30 naud. bal.), Lukas Lekavičius 16 (4/8 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud., 3 rez. perd.), Ianas Vougioukas 14, Paulius Jankūnas 11 (7 atk. kam.), Martynas Sajus 4, Kristapas Vecvagaras 3, Martynas Pocius 2.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):