Antanas Kavaliauskas likus žaisti 5 sekundes metė dvitaškį ir galėjo pelnyti 100-ąjį tašką, bet jo bandymas buvo netaiklus.

Įdomu, kad šiose rungtynėse kauniečiai varžovams pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 27 prieš 34.

Pirmoje tarpusavio akistatoje Pasvalyje „Žalgiris“ turėjo gerokai paprakaituoti – žalgiriečiai laimėjo tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis (86:82).

Netikėta pradžia. Kiek netikėtai rungtynes sėkmingiau pradėjo „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, kurie po pirmųjų trijų minučių pirmavo (6:9).

Susiėmė. Susiėmę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 29:24.

Spurtas. Antrąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo atkarpa 7:0 ir padidino persvarą iki dviženklės (37:24).

Pusšimtis. Prieš ilgąją pertrauką svečiai dar kiek aptirpdė deficitą, tačiau priekyje vis dar buvo kauniečiai – 50:41.

Svarstyklės. Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ kiek priartėjo (52:48), tačiau aikštės šeimininkai arčiau varžovų neprisileido ir prieš lemiamą ketvirtį vėl turėjo dviženklį pranašumą – 72:62.

Mikrodvikova. Abi komandas į priekį tempė sunkieji krašto puolėjai – „Žalgiryje“ 20 taškų pelnė Brockas Motumas, o „Pieno Žvaigždžių“ tiek pat taškų surinko Osvaldas Olisevičius.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 20 (6/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 5/5 baudos), Artūras Milaknis 14 (1/1 dvitaškis, 4/6 tritaškiai) Leo Westermannas 13, Antanas Kavaliauskas 10 taškų. Paulius Jankūnas nebuvo registruotas, o Augusto Lima nežaidė.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20 (21 min., 4/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/4 baudos, 7 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 16, Derrickas Low 15, Steponas Babrauskas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)