Prieš tai „Žalgiris“ ir „Lietkabelis“ šį sezoną tarpusavyje jau kovojo trissyk ir visus tris kartus taip pat triumfavo kauniečiai (91:83, 82:63 ir 88:70).

Žalgiriečių gretose jau buvo traumą išsigydęs Artūras Gudaitis, o treneriai leido pailsėti Robertui Javtokui ir Artūrui Milakniui.

Nors dvikovą geriau pradėjo „Žalgiris“ (4:0, 6:2), panevėžiečiai netukus perėmė iniciatyvą (8:10, 14:18). Vis dėlto po pirmų 10 žaidimo minučių kauniečiai pirmavo minimalia persvara (20:19). Antro ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ spurtavo 6:0 ir įgijo savo didžiausią 5 taškų pranašumą (20:25). Tarsi pabudęs „Žalgiris“, atsakė sėkminga atkarpa 11:0 ir persvėrė rezultatą (31:25). Pasinaudodami spaudimu ir panevėžiečių klaidomis, aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo ir prieš didžiąją pertrauką nuo varžovo atitrūko jau 12 taškų skirtumu (45:33).

Trečią ketvirtį vėl galingai pradėjo „Žalgiris“. Po atkarpos 15:0 „Lietkabelis“ buvo pasiųstas į nokdauną (60:33). Toliau žalgiriečiai smaginosi aikštėje ir po 30 minučių triuškino priešininkus (74:46). Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Didžiausia intriga buvo, ar pavyks kauniečiams surinkti 100-ą ir daugiau taškų. Tai padarė Donatas Tarolis, pelnęs kauniečiams paskutinius keturis rungtynių taškus - 102:72.

Rezultatas:

Kauno „Žalgiris“ (27/4) - Panevėžio „Lietkabelis“ (9/22) - 102:72 (20:19, 25:14, 29:13).

„Žalgiris“: Tomas Dimša 20, Artūras Gudaitis 14, Willas Cherry 11, Paulius Jankūnas 10, Vytenis Lipkevičius 9, Siimas-Sanderis Vene 8, Donatas Tarolis, Lukas Lekavičius ir Jamesas Lee Andersonas po 6, Vaidas Kariniauskas, Darius Songaila ir Edgaras Ulanovas po 4 taškus (4 rez. perdav.).

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18, Jurica Žuža ir Arnas Labuckas (9 atk. kam.) po 14, Lukas Aukštikalnis 10, Mantas Kazonas ir Dainius Šalenga po 5, Darius Griškėnas 4, Noah Jamesas Dahlmanas 2, Gediminas Žalalis 0 taškų (2 min.).