Kauniečiai nuo pat pirmų susitikimo minučių išsiveržė į priekį ir daugiausiai D.Šalengos bei M.Browno pastangų dėka po 5 minučių pirmavo 17:11. Latviai buvo priartėję iki minimumo, bet po pirmojo kėlinuko 28:24 pirmavo Lietuvos komanda. Antrajame kėlinuke V.Štimaco dvitaškis išlygino rezultatą (29:29), tačiau "Žalgiris" pelnė 7 taškus iš eilės ir susigrąžino pranašumą (36:29). Prieš pat kėlinuko pabaigą kauniečiams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio, bet ilsėtis komandos išėjo "Žalgiriui" pirmaujant 49:40.

Antroji susitikimo dalis prasidėjo 5 P.Jankūno taškais, o skirtumas padidėjo iki 14 (54:40). Netrukus 5 taškus iš eilės pelnė ir M.Kalnietis, o baudos metimus pataikė G.Jurakas ir "Žalgirio" pranašumas padidėjo iki 21 taško (63:42). Po trijų kėlinukų kauniečiai buvo priekyje 72:59. Ketvirtajame kėlinuke kauniečiai atsipalaidavo, todėl latviams pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (70:78), bet kauniečiai neleido perimti iniciatyvos ir iškovojo pergalę rezultatu 91:78.

"Lačpleša Alus": V.Štimacas 23 (5 atk.kam.), I.Bankevičs 19 (4 rez.perd.), A.Jansons 12, S.Amolins 10.

"Žalgiris": P.Jankūnas 16 (7 atk.kam.), V.Pečiukas 13, M.Popovičius 12, D.Šalenga ir M.Brownas (5 rez.perd.) - po 11, E.Žukauskas 9 (7 atk.kam.), G.Jurakas 7, M.Kalnietis ir D.Collinsas (6 atk.kam.) - po 6.