Tiesa, pirmąją ir antrąją vietas užimančios Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) ir Trevizo "Benetton (Italija) yra iškovojusios taip pat po 5 pergales ir patyrusios po 2 pralaimėjimus, todėl komandų išsidėstymą šiuo metu lemia įmestų ir praleistų taškų skirtumas.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose runtyniavo Darjušas Lavrinovičius, pelnęs 24 taškus (3/6 tritaškių, 6/11 dvitaškių, 3/3 baudų) ir blokavęs 4 varžovų metimus. Po 14 taškų surinko Paulius Jankūnas (0/4 trit., 2/9 dvit., 10/14 baudų; 9 atk. kam.) ir Larry Ayuso (3/8 trit., 2/3 dvit., 1/2 baudų). Edas Cota per 35 minutes prametė 4 metimus ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

Likę "Žalgirio" krepšininkai kartu sudėjus tepelnė 12 taškų.

"Climamio" ekipoje pasižymėjo po 15 taškų pelnę Marco Belinelli ir Daliboras Bagaričius.

Visas rungtynes taškas į tašką kovoję kauniečiai palūžo paskutiniajame ketvirtyje, kuomet, likus žaisti 5 minutes, leido varžovams pelnyti 9 taškus be atsako. Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (48-37), tačiau itin netaikliai atakavo krepšį, pataikę tik 24,1 proc. tritaškių (7/29) ir 35,1 proc. dvitaškių (13/37). Italų rodikliai atitinkamai - 23,5 proc. (4/17) ir 53,8 proc. (21/39).

Antrąjį ratą "Žalgirio "krepšininkai pradės gruodžio 22 dieną rungtynėmis namie su Liublianos "Olimpija" (Slovėnija).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.