Tris ketvirčius vyko kova taškas į tašką, o persilaužimas įvyko lemiamo kėlinio pradžioje, svečiams spurtavus 10:0. Tačiau likus 21 sekundėms iki mačo pabaigos, Carlosas Arroyo dvitaškiu sumažino skirtumą iki 2 taškų, o Viktoras Chriapa pataikė tik vieną baudą. Aikštės šeimininkų aukštaūgis Popsas Mensah-Bonsu tritaškiu bandė išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą blokavo Kyle'as Hinesas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus (11/14 dvitaškiai) surinkęs ir 7 pražangas išprovokavęs Nenadas Krstičius. K. Hinesas įmetė 11 (11 atk. kam.), Vladimiras Micovas - 10 (3/5 tritaškiai), Viktoras Chriapa - 6 taškus (9 atk. kam., 4 rez. perdav.).

Po dviejų praleistų Eurolygos rungtynių į rikiuotę grįžęs buvęs žalgirietis Sonny Weemsas, per 25 minutes surinko 5 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkams Enderas Arslanas pelnė 19 (4/7 tritaškiai), C. Arroyo - 16 (2/6 tritaškiai, 9 rez. perdav.), P. Mensah-Bonsu - 12 (6/6 dvitaškiai, 12 atk. kam., 3 per. kam.), Malikas Hairstonas - 9 taškus (2/7 dvitaškiai).

8.Belgrado „Partizan“ (Serbija)615427:487

Fantastiškai paskutinį kėlinį sužaidusi „Barcelona“ namie palaužė Milano krepšininkų pasipriešinimą

Barselonos „Barcelona“ (6/0) krepšininkai lieka vieninteliai nepralaimėję Eurolygos TOP-16 etape ir tvirtai laikosi E grupės viršūnėje. Penktadienį katalonai savo aikštėje po atkaklios kovos 80:70 (12:15, 23:22, 14:15, 31:18) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ (3/3) ekipą iš Italijos.

Trys pirmi ketvirčiai vyko taškas į tašką, o prieš liamiamas 10 minučių svečiai turėjo 3 taškų persvarą - 49:52. Aikštės šeimininkai ketvirtą kėlinį pradėjo galingai ir pataikė 3 tolimus metimus iš eilės. Italijos komanda sugebėjo vėl išlyginti rezultatą, tačiau čia pat sekė 5 iš eilės įmesti Brado Olesono taškai - 65:60. Vėliau „Barcelona“ krepšininkams liko tik per likusias minutes išlaikyti varžovų spaudimą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 16 taškų surinkę B. Olesonas (3/7 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Ante Tomičius (7/10 dvitaškiai), 9 taškus įmetė Marcelinho Huertas (2/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4 rez. perdav.), 7 - Victoras Sada (3/4 dvitaškiai), 6 - Joey Dorsey (3/3 dvitaškiai, 6 atk. kam.).

Svečiams iš Milano Keithas Langfordas pelnė 18 (2/6 tritaškiai, 6 išpr. pražang.), Samardo Samuelsas - 14 (6 atk. kam.), Curtis Jerrellsas - 12 (2/3 tritaškiai), Danielas Hackettas - 9 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai).