Sienos krepšininkai pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje (2:0, 4:3). Dovydui Redikui pelnius 5 taškus iš eilės, žalgiriečiai išsiveržė į priekį 8:4, o Rolandui Jakštui sumetus visas 6 baudas bei pridėjus dvitaškį, skirtumas padvigubėjo – 18:10. Lietuviai dar labiau padidino persvarą, kai sėkmingai nuo atsarginių suolelio į žaidimą įsitraukė penkiolikmetis 200 cm ūgio Augustinas Jankaitis, puolime pataisęs net tris komandos draugų netaiklius metimus (29:14). Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Montepaschi“ sugebėjo atsilikimą kiek sumažinti, kai du tritaškius iš eilės įmetė Diego Monaldi – 31:20.

Antrąjį ketvirtį sėkmingai pradėjo Tauras Jogėla. Jis pataikė tritaškį bei, kartu su A.Jankaičiu pridėjęs po dvitaškį su bauda, padidino „Žalgirio“ pranašumą iki 20 taškų – 40:20. Italai nepasidavė ir suaktyvinę gynybą ėmė artėti. Tam pačiam D.Monaldi pelnius dar 6 taškus, „Žalgirio“ persvara sumenko perpus (40:30). Visgi, prieš pat didžiąją pertrauką lietuvaičiai atkuto ir, Edgarui Ulanovui pelnius 5 taškus, išėjo ilsėtis švieslentėje degant skaičiams 47:36.

Trečiojo kėlinio pirmąsias penkias minutes žalgiriečiai išlaikė 10-13 taškų pranašumą (50:38, po R.Jakšto keturių taškų – 57:46), bet Sienos ekipa vėl sugebėjo svečius sukaustyti gynybos gniaužtuose, o Giorgio Sgobbai pelnius 6 taškus iš eilės ir priartėti iki 2 taškų (55:57). Tačiau visas italų darbas nuėjo perniek, kai paskutinę kėlinio minutę po tritaškį pataikė Dovydas Redikas ir Tomas Lekūnas – 64:55.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Montepaschi“ įkarštį ką nors pakeisti rungtynėse malšino E.Ulanovas. 196 cm ūgio puolėjas sumetė 6 baudas iš eilės bei dėjimu sugniuždė varžovus (73:65). Dar 4 taškus pridėjus T.Jogėlai (77:65), Sienos ekipa kapituliavo. „Žalgiris“ įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 80:65.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 15, D.Redikas 15 (5 rez. perd., 3 per. kam.), R.Jakštas 13 (11 atk. kam., 25 naud. bal.), A.Jankaitis 11 (11 atk. kam.), T.Jogėla 10, K.Vecvagars 6, E.Mockevičius 5 (7 atk. kam.), T.Lekūnas 5.

„Montepaschi“: D.Monaldi 23, N.Sabbatino 13, G.Sgobba 10.