Įspūdingai šias rungtynes sužaidė Darjušas Lavrinovičius. Lietuvos rinktinės aukštaūgis susitikimą pradėjo starto penkete ir per 35 minutes pelnė net 29 taškus (5/5 dvit., 4/5 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 10 ir prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko net 44 naudingumo balus.

Lietuvio naudingumo rekordas Eurolygoje yra 49 balai. Pelnytų taškų rekordas - 32. Juos jis surinko 2009 metais, atstovaudamas Madrido „Real“ klubui, rungtynėse prieš Maskvos srities „Chimki“ komandą.

Dainius Šalenga mačą taip pat pradėjo starto penkete ir per 34 minutes surinko 9 taškus (1/3 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 3, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, prasižengė 3 kartus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Michailas Anisimovas dėl traumos rungtynėms nebuvo registruotas.

„Budivelnik“: Darjušas Lavrinovičius 29 (10 atk. kam., 44 naud. bal.), Dajuanas Summersas 23, Daequanas Cookas 12, Blake'as Ahearnas 10, Dainius Šalenga ir Ricky Minardas (7 rez. perd.) po 9.

JSF: Davidas Lighty 20, Willas Danielsas 17, Mamas Jaitehas (11 atk. kam.) ir Trentonas Meachamas (10 rez. perd.) po 14, Deshaunas Thomasas 11.

Komandų su lietuviais dvikovoje – įtikinama „Panathinaikos“ pergalė Krasnodare

Dviejų lietuvių - Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio - atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/3) klubas Eurolygos D grupės rungtynėse namuose 63:82 (23:21; 7:25; 14:20; 19:16) turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) komandos, kurioje rungtyniauja Jonas Mačiulis, pranašumą.

J. Mačiulis dėl traumos rungtynėms nebuvo registruotas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs S. Jasaitis per 33 minutės pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit..), atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, du sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M. Kalnietis aikštelėje praleido 22 minutes. Per šį laiką gynėjas įmetė 7 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 1 ir prarado net 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo dvi varžovų pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

„Lokomotiv-Kuban“: Simas Jasaitis 13, Richardas Hendrixas 9 (6 atk. kam.),
Valerijus Likodejus, Maksimas Grigorjevas ir Derrickas Brownas po 8, Mantas Kalnietis 7 (6 kld.).

„Panathinaikos“: Antonis Fotsis (6 atk. kam.) ir Roko Leni Ukičius (5 rez. perd.) po 17, Ramelas Curry 13, Dimitris Diamantidis 12 (7 rez. perd.), Michaelis Bramosas 11, Stephane'as Lasme 10.

Abi komandos jau anksčiau užsitikrino kelialapius į TOP-16 etapą.