Žalgiriečiai mačą pradėjo kur kas užtikrinčiau ir per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklę persvarą, tačiau prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą. Sužaidus 20 min. iš „Žalgirio“ pranašumo tebuvo likę 3 taškai (39:36).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau kibo varžovams į atlapus, tačiau, žalgiriečiams pirmaujant 55:49, į pagalbą svečiams atėjo „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus. Emocingasis strategas buvo nubaustas technine pražanga, po kurios Renaldas Seibutis realizavo baudos metimą, o Mantas Kalnietis taikliai šovė iš toli. Netrukus dar vieną tritaškį pridėjo Paulius Jankūnas ir „Žalgiris“ nutolo 62:49.

Ketvirtajame kėlinyje prieniškiai dar kartą pamėgino pakilti į lemiamą šturmą. „Vytautas“ keletą kartų sėkmingai apsigynė, o likus žaisti kiek mažiau nei 4 min. Linas Lekavičius sudėtingu dvitaškiu atsilikimą sumažino iki 4 taškų (67:71).

Visgi tuo „Vytauto“ spurtas ir baigėsi. Lemiamomis akimirkomis žalgiriečiai žaidė šaltakraujiškiau ir baigiantis mačui savo pranašumą vėl padidino iki dviženklio.

Pagrindine žalgiriečių pergalės priežastimi tapo puikus pataikymas iš dviejų taškų zonos. Kauno ekipa relizavo net 71 proc. dvitaškių metimų (24/34).

Kitas rungtynes Lietuvos čempionai žais spalio 7 d. namuose su „Dzūkijos“ ekipa. „Vytauto“ krepšininkai tą pačią dieną rungtynių maratoną namie pratęs su „Šiaulių“ komanda.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 15, Mantas Kalnietis 11, Renaldas Seibutis 10, Robertas Javtokas 9, Paulius Jankūnas 9, Martynas Pocius 8 taškai.

„Vytautas“: Vaidas Čepukaitis 15 (10 atk. kam.), Vilmantas Dilys 14, Šarūnas Vasiliauskas 12, Gytis Sirutavičius 8, Laimonas Kisielius 7 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)